18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-27, 23:13
Ubogacania ciąg dalszy
~Velture • 2023-08-03, 9:48
Cytat:

Paryż znów płonie. Tym razem jest niszczony przez senegalskich migrantów, ponieważ senegalski polityk (Ousmane Sonko) został aresztowany w Senegalu.



Zgłoś
Avatar
Masan 2023-08-03, 14:27
flejtuch napisał/a:

Czyli jak mi aresztują konkubinę to mogę pojechać do Paryża rozjebać parę ulic



Ale raczej musiałbyś mieć czekoladowy kolor skóry, żeby to przeszło. Chyba, że masz, to nie wnikam A4 prawie 18h i jesteś
Zgłoś
Avatar
RinoHD 2023-08-03, 15:06 1
Naściągali gówna i teraz mają.
Zgłoś
Avatar
DeLux 2023-08-03, 16:35
Sprawiedliwa kara!
Zgłoś
Avatar
mazga50 2023-08-03, 17:39
flejtuch napisał/a:

Czyli jak mi aresztują konkubinę to mogę pojechać do Paryża rozjebać parę ulic



To jest wręcz twój patriotyczny obowiązek!
Zgłoś
Avatar
freddy.krueger 2023-08-03, 22:16
Ja to widzę tak ... wyłapywać nocą i wywozić do huty wrzucać do surówki a po wytopie wyjebać na kupę z żużlem i po problemie ..nie ma ciała nie ma zbrodni
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2023-08-03, 22:47 3
TWradek napisał/a:

Przecież tu wystarczy do nich zacząć strzelać... Ale oni nigdy tego nie zrobią, bo to tak, jakby przyznali się do błędu. A ludziom płoną samochody, domy... Politycy to najgorsze kurwy



Do tych bielszych francuzów w trakcie strajków żółtych kamizelek to napierdalali z ostrej amunicji i 10 osób odstrzelili. A to tylko były protesty przeciwko rosnącym kosztom wszystkiego. Białasy nie odpierdalały takiego tarła jak te dzikusy bo tam po protestach kilkuset tysięcy ludzi straty wynosiły kilka milionów euro. Małpoludy tyle to spaliły przez 1 noc i jak widać są pod ochroną i robią co chcą. Makaron powie, że to przez brutalne amerykańskie filmy negroidom tak odjebało i nie ma żadnego problemu.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2023-08-04, 13:16
Bul_od_bytu napisał/a:

Do tych bielszych francuzów w trakcie strajków żółtych kamizelek to napierdalali z ostrej amunicji i 10 osób odstrzelili. A to tylko były protesty przeciwko rosnącym kosztom wszystkiego. Białasy nie odpierdalały takiego tarła jak te dzikusy bo tam po protestach kilkuset tysięcy ludzi straty wynosiły kilka milionów euro. Małpoludy tyle to spaliły przez 1 noc i jak widać są pod ochroną i robią co chcą. Makaron powie, że to przez brutalne amerykańskie filmy negroidom tak odjebało i nie ma żadnego problemu.



Ehh, przykre to jest, ale prawdziwe. Naszym wrogiem są rządy, nie PiSowcy, POwcy, Rosjanie, czy Ukraińcy, tylko jebane rządy....
Zgłoś
Avatar
HackerAGD 2023-08-06, 6:46
Francuzi to mają teraz przejebane. Potrzebują afrykańczyków by ciągnąć od nich surowce za psi chuj, ale tez muszą im lizać jaja i pozwalać na wszystko co robią bo inaczej byłe kolonie się zbuntują i dostaw uranu nie będzie
Zgłoś
Avatar
pierdolicputina 2023-08-16, 18:15
Wszystkich nielegalnych imigrantow wydalic tam skad przybyli! To nie sa zadni uchodzcy, to jest inwazja!
A organizacje ktore ich przemycaja zlikwidowac, czlonkow i mocodawcow tych organizacji wydalic razem z najezdzcami, a majatek zlikwidowanych organizacji i ich czlonkow skonfiskowac n apokrycie kosztow wydalenia najezdzcow. Dawanie socjali i wpuszcZanie najezdzcow to woda na mlyn nafii przemycajacych najezdzcow!
Zgłoś