18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 27 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 6 minut temu
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Według artykułu, który ukazał się w Niemczech na lamach „Westdeutsche Allgemine Zeitung”

Dantejskie sceny w Kolonii: Tysiące arabów gwałci i rabuje kobiety

W noc sylwestrowa w okolicach dworca głównego w Kolonii rozegrały się dantejskie sceny,
Grupa młodych arabów która składała się się z około 1000 osób atakowała, rabowała i gwałciła kobiety.

Policja i ofiary opisują złoczyńców jako bardzo agresywnych i pozbawionych wszelkich skrupułów.

Policja i miasto Kolonia założyły specjalne grupy, które się tym zjawiskiem zajmą, które do tej pory na terenach Niemiec nie było znane.



źródło: www.derwesten.de/region/auch-in-hamburg-sexuelle-uebergriffe-auf-frauen-an-silvester-id11428037.html
Zgłoś
Avatar
vuxqaz 2016-01-05, 15:29 2
kij z niemcami i innymi kretynami z zachodu, jak szmatogłowi chcą to mogą ich ruchać jak kozy pozwalam, byle ścierwo od naszego kraju i rodaków się trzymało zdala... mój zamysł polega na tym, że może ciapaki wymiotą z europy trochę tego pedalskiego gówna, a potem wystarczy tylko wybić oliwkogłowych co do nogi jak to z insektami i będzie jak należy.
Zgłoś
Avatar
Iquid 2016-01-05, 15:54 2
horikawa napisał/a:

Coś chuja prawda.
Byłem w koloni w centrum 2 i 3 stycznia



Z informacji jakie znalazłem w necie ta akcja miała miejsce w sylwestra a nie 2-3dni po nim. Przez 3dni mieli je gwałcić?

Dziwi mnie natomiast, że miało to miejsce w centrum miasta a przecież tam jest monitoring. Żadnych nagrań nie ma z tego?
TVN24 nazywa ich już nie uchodźcami czy imigrantami, ale "tysiąca młodych mężczyzn, prawdopodobnie z Afryki Północnej" Więc niedługo już nie będzie Afryki Północnej tylko z Afryki a później, że tylko młodzi mężczyźni bez podania kto to i skąd tu się wziął.
Zgłoś
Avatar
myjek 2016-01-05, 15:57 1
Może lepiej będzie brzmialo Dojczefaker
Zgłoś
Avatar
contowsky 2016-01-05, 16:32
chcieli to mają
Zgłoś
Avatar
vPtaku 2016-01-05, 17:56
Po takiej akcji powinni im zrobić pogrom.
Zgłoś
Avatar
mieszalniapasz 2016-01-05, 18:03
Zabrakło kóz to zadowolą się czymkolwiek
Zgłoś
Avatar
matasraka 2016-01-05, 18:24 4
gangi muzułmanów gwałcące kobiety u naszych sąsiadów [nie ważne czy lubianych czy nie]


oczywiście media w niemczech milczą!
Zgłoś
Avatar
m................0 2016-01-05, 18:30
To już drugi temat, widać sadolom bardzo leży na sercu dobro niemieckich kobiet.

Niemkojebcy robią sobie taki swój Woodstock.

Pozdrawiam twórcę zajebistego określenia, nowynick przeszedłeś dzisiaj do historii.
Zgłoś
Avatar
piotrekp25 2016-01-05, 18:33
a niech gwałcą nawet mężczyzn, jebać szwabów!
Zgłoś
Avatar
PannaEluveitie 2016-01-05, 21:22
Iquid napisał/a:



Z informacji jakie znalazłem w necie ta akcja miała miejsce w sylwestra a nie 2-3dni po nim. Przez 3dni mieli je gwałcić?


Gwałt był jeden. Zgłoszono w Kolonii około 90 napaści, ofiar kradzieży, molestowania, przepychanek czy rozbierania na silę, ale gwałt był jeden. Nie umniejszając skali ani powagi zdarzenia - świetna manipulacja faktami w polskich mediach.
Zgłoś
Avatar
zielak300 2016-01-05, 21:26
Mieszkanie dostali, pieniądze dostali, ale cipki nie dostali
Zgłoś
Avatar
MagicznyAdam 2016-01-05, 21:48
I tak Merkel ma to w dupie.

EDIT: A nie przepraszam! Jest "oburzona". Strach się bać.
Zgłoś