18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 16 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Juzwa 2023-02-07, 19:05 3
vasik napisał/a:

Powinniśmy brać przykład z Izraela



Może na początek to ty zacznij i obetnij sobie koniec chuja.
Zgłoś
Avatar
Paxiel 2023-02-07, 19:42
Tylko mówią do nich? Dzieje sie cos na ttm filmiku czy mam dwie minuty oglądać pierdolemia w jakimś niezrozumiałym języku. Kurde ale jak do nich mówią to już grubo jest.
Zgłoś
Avatar
Robajson 2023-02-07, 19:45 5
MilusiSadoleknatanek napisał/a:

Jebać Żydów



Ja tam wolę żydówki ale jak co kto woli

Nie od wczoraj wiadomo, że Izrael, to najbardziej rasistowskie i uprzedzone państwo. Nawet Rosja, Chuny czy Korea Północna się przy nich chowa...
Zgłoś
Avatar
warszawiak123 2023-02-07, 21:03 4
Największymi rasistami to zydzi
Zgłoś
Avatar
Frank_Lopez 2023-02-07, 22:24 11
Stanisław Michalkiewicz zauważył kiedyś, że żydzi zwalczają nacjonalizm w państwach w których się osiedlają, ale sami organizują się z nacjonalistycznego klucza. Mistrzowie hipokryzji bez hamulców i zasad.
Zgłoś
Avatar
Maciek2011 2023-02-07, 22:50 1
MilusiSadoleknatanek napisał/a:

Jebać Żydów



brzydzę się
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2023-02-07, 23:09 2
Trochę jak z murzynami z USA w Liberii. Pierwsze co zrobili po przejęciu władzy to wprowadzenie niewolnictwa. Żydzi sami dojąc cyca z napisem Holokaus urządzają ten sam los Palestyńczykom. Hipokryzja pierwsza klasa, a potem się dziwią skąd te pogromy i palenie w piecach
Zgłoś
Avatar
Janko 2023-02-08, 8:57
MilusiSadoleknatanek napisał/a:

Jebać Żydów



Na sucho
Zgłoś
Avatar
jbćTalmud 2023-02-08, 9:23 10
Przecież to nie od dzisiaj wiadomo, że talmudyści są największymi rasistami na świecie. Traktują "nieżydów" gorzej od zwierząt. Nawet mają prawo bezkarnie okraść i zamordować "nieżyda- Goja"bez konsekwencji (przykład najsztba gdzie śmiertelnie potrącił staruszkę na pasach jadąc bez uprawnień, bez badań technicznych itd..)Jeszcze wstawie jednego żdka co banderlandia zwariowała na jego punkcie pomimo, że dostają po p*źdz*e, niejaki zełeński





Zgłoś
Avatar
ra0mir 2023-02-08, 11:31 2
Jedna z teorii spiskowych mówi, że żydostwo będzie chciało się do Ukrainy przenieść. Najwyższa pora robić u siebie dymy
Zgłoś
Avatar
krasnal_hałabała 2023-02-08, 20:03
Oni tak mają, sami uważają się za wielce pokrzywdzonych a jak komuś robią krzywdę to jest dobrze, ale jak oni są krzywdzeni to wielkie halo. Ja znam niejednego żydka, także wiem jak oni myślą. I rabinów i kohejów i bal-shemów. Przykładowo, żydek pierdoli mi o tym jak, to jego źli Polacy prześladują i jak mówią o nim stereotypowo, a sam do cygana zaczął się pultać wedle stereotypów, to już mi się czerwona lampka zapaliła, ale to nie do cygana bezpośrednio, tylko jak sobie poszedł, to do mnie, że cyganie złodzieje etc. Jebać gudłajów.

ra0mir napisał/a:

Jedna z teorii spiskowych mówi, że żydostwo będzie chciało się do Ukrainy przenieść. Najwyższa pora robić u siebie dymy



To jest prawda a nie teoria spiskowa, to jest Projekt Nowa Kalifornia.
Zgłoś
Avatar
lesku73 2023-02-09, 1:02
Z jednej strony to dobrze że hitlerowcy przetrzepali u nas żydów bo do dzisiejszych czasów to by ich było dużo więcej niż Polaków.
Zgłoś
Avatar
ruddie 2023-02-09, 20:27
Mają rację, nie wpuszczać ani jednego, trzeba ich naśladować, a nie jęczeć.
Zgłoś
Avatar
hardowski 2023-02-10, 11:54
ra0mir napisał/a:

Jedna z teorii spiskowych mówi, że żydostwo będzie chciało się do Ukrainy przenieść. Najwyższa pora robić u siebie dymy



Pierdole, to już wolę mieć obok siebie ruskich niż tych czosnkowych żygów...
Zgłoś