18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 12 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Ubogacanie nocne w UK
~Velture • 2023-08-04, 21:14
Ja to tylko zostawię ale znając życie to jakiś złamas zaraz napisze, że w Polsce to gorzej z sebixami... Mam odmienne zdanie.

Zgłoś
Avatar
stryjek89 2023-08-05, 11:27
Jebane czarne scierwo
Zgłoś
Avatar
f................n 2023-08-05, 11:54 3
durabo2 napisał/a:

Na szczęście, w Polsce murzynów przybywa



Po cóż Ci murzyni, skoro nasi kochani rządzący wpuścili bydło ze wschodu? Tylko jak na razie obowiązuje cenzura na info o tym, jak się panosza
Zgłoś
Avatar
orion123123 2023-08-05, 12:18
Mieszkam w UK od 2009 roku i jeszcze nie widziałem takiej akcji ale napewno bym zareagował.
no bo kurwa jebane smoluchy myślą że im wszystko wolno, na mojej dzielni tak na szczęście nie ma
bo zaraz by sie zebrało całe osiedle i by go dojebało
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2023-08-05, 12:39 3
0dbytBiskupa napisał/a:

Widzę, sami internetowi eksperci, co w dupie byli i gówno widzieli. To wam powiem, że za molestowanie sądy się w UK nie pie**olą. Obojętnie, sprawca jest biały, żółty, czarny, czy k***a zielony. Ale i tak nie uwierzycie, bo to nie pasuje do waszej wizji świata o zgniłym zachodzie i Polsce, jako ostatniej ostoi cywilizacji. Mam rację?



Stul morde internetowa pizdo. Mieszkasz w swoim jakimś jebanym Wąchocku i sam chuja wiesz. Ja mieszkałem i latam tam regularnie 3-4 razy w roku. Znajomych mam od południa po północ kraju, ale to ty wiesz co kurwa można tam robić. Jedna akcja sam miałem lać jednego kolesia co akurat na Polaków się sadzil. Policjant powiedzial kumplowi ze zaczaić się i pobić go w krzakach bo mu chuja zrobią, a będzie się ciągło wszystko. Koles sobie do sądu nie przychodził bo choroba bo babcia etc. Nie twoj interes cioto jak się skończyło, ale chuja wiesz o życiu. Dorosni naciągnij portki na dupe i wyjdz z piwnicy lewacki onucu
Zgłoś
Avatar
0dbytBiskupa 2023-08-05, 13:05 1
orion123123 napisał/a:

Mieszkam w UK od 2009 roku i jeszcze nie widziałem takiej akcji ale napewno bym zareagował.
no bo kurwa jebane smoluchy myślą że im wszystko wolno, na mojej dzielni tak na szczęście nie ma
bo zaraz by sie zebrało całe osiedle i by go dojebało


ProVVe napisał/a:

Stul morde internetowa pizdo. Mieszkasz w swoim jakimś jebanym Wąchocku i sam chuja wiesz. Ja mieszkałem i latam tam regularnie 3-4 razy w roku. Znajomych mam od południa po północ kraju, ale to ty wiesz co kurwa można tam robić.


Dwie skrajne wizje UK, jak żyć, której wierzyć? Skłaniam się ku tej pierwszej bo mieszkam tu wystarczająco długo, żeby rozumieć, że patologia to wyjątek, a nie norma. Wszędzie, zarówno w UK, jak i w Polsce.

orion123123 napisał/a:

Jedna akcja sam miałem lać jednego kolesia co akurat na Polaków się sadzil.


No cóż, polskich patoli w UK też nie brakuje. W sumie, wolę jak napierdalacie się z czarnymi i ciapatymi patusami, normalni ludzie mają spokój.
Zgłoś
Avatar
mazga50 2023-08-05, 17:44 2
0dbytBiskupa napisał/a:

Widzę, sami internetowi eksperci, co w dupie byli i gówno widzieli. To wam powiem, że za molestowanie sądy się w UK nie pierdolą. Obojętnie, sprawca jest biały, żółty, czarny, czy kurwa zielony. Ale i tak nie uwierzycie, bo to nie pasuje do waszej wizji świata o zgniłym zachodzie i Polsce, jako ostatniej ostoi cywilizacji. Mam rację?



Te, anus, a ty byłeś tym czarnuchem, że się tak podniecasz, czy czarnuchy cię dobrze przecwelili, że ich bronisz? Bo czytając te twoje gówniane wywody odnoszę wrażenie, że oba te przypadki na raz zachodzą?
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2023-08-05, 17:59 1
MadCat napisał/a:

Az sie kur*a zalogowalem. Velture, nie zgadzam sie. Anglia odchodzi juz od tego modelu, zreszta zalezy co babeczka zezna, bo to co jest nagrane to jest nagrane, baby to ku*wy i sa cwane. Jeszcze odszkodowanie wyciagnie a podrapie sie sama. Najgorzej jak trafi na inna babe sedzine.



Anglia odchodzi od tego modelu, ale w tylko wobec białych. Z żółtymi nie mają taki problemów, a pozostali nadal są wyjęci spod prawa.
Zgłoś
Avatar
metyoo 2023-08-15, 22:33
0dbytBiskupa napisał/a:

Tak, tylko czasem ganiamy się po ulicach z maczetami albo w restauracji strzelamy do faceta swojej byłej, a potem sobie w łeb. Ale to nic, nasza w porządku kultura przecież. Co innego jak z maczetą biega jakiś ciapak. Terroryzm!
PS. Londyn to ściek, zbiorowisko odpadów z całego świata, z Polski niestety też. Chcesz spokoju, wyprowadź się ale daleko za M25.



i co ile słyszysz o takich akcjach? dwa razy dziennie, codzień? co dwa dni? raz wtyhodniu, miesiącu? nie pierdol farmazonów, bo gdyby nie ostatnia akcja nie mogłby nawet przykładu podać! a ty myślisz, że z dala od M25 jest spokój? same siedliska pakoli! spokoju możesz zaznać co najwyżej w jakiejś zapyziałej dziurze!
Zgłoś