18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:30
Taki tam baner na stadionie Borussii Dortmund całkiem niedawno.


Kiedy usłyszałem że piłkarz borussii odniósł obrażenia pomyślałem żeby to tylko nie był Piszczek, a reszta drużyny to chuj mnie obchodzi. Pewnie pomyślało tak sporo Polaków znających się trochę na piłce. Czy to jakiś przejaw wspólnoty Polaków? W wiadomościach to samo piłkarz ranny, uspokajamy to nie Piszczek. A skoro nie Piszczek to koło chuja mi to lata kto został ranny
Zgłoś
Avatar
gosiakowyymis 2017-04-13, 13:05
kurwa jak ten baner jest sprzed dwoch lat, gdzie niedawno. sie doucz wpierw a nie ploty siejesz
Zgłoś
Avatar
waloos 2017-04-13, 13:53 1
To nie jest z wczorajszego meczu.
Wczoraj cała trybuna tych ultrasów miała zółto czarne peleryny tworzące wielkie BvB
Zgłoś
Avatar
qwerq221 2017-04-14, 0:44
pozostaje mieć nadzieje ze to ironia.
Zgłoś
Avatar
UberPatriot 2017-04-14, 3:05
Co do "najlepszego komentarza",zapewne będą nas bronić policja oraz reszta służb mundurowych (np. wojsko). Kibole mają chuja do powiedzenia jak w powietrze wypierdoli się arab albo ruszy w tłum ludzi ciężarówką. Jeśli chociaż jeden ciapak dorwie się do gnata to powstrzyma go albo policjant albo ewentualnie ktoś (hehe), kto posiada pozwolenie na broń. Po chuj wam spinać dupy do siebie o to czy kibole, czy rurkowcy? Ani jedni ani drudzy, dzięki kibolom ewentualnie zachowania prewencyjne takie jak profilaktyczny wpierdol mocniej opalonemu koleżce.
Zgłoś