18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
popek9 2023-04-14, 10:44
Ja tam na wideo widzę że to policjan uderzył w pijanego, a nie inaczej
Zgłoś
Avatar
pullup 2023-04-14, 14:58
Debil. 1.0 EcoBoostem brać się za ucieczkę.
Zgłoś
Avatar
bajt3l 2023-04-14, 23:47
A potem się okazało że to syn Sołtysa i mu jeszcze nagrodę dali za ćwiczenia polowe.
Zgłoś
Avatar
Kamils37 2023-04-15, 8:49
Ja pierdole
Nadstawiać zad na dzwona, to już trzeba być kretynem, chyba Panowie na fizyce nie uwazali i nie mają swiadomosci, ze za 2-3 dni moze sie zaczac problem z szyją...
Zgłoś
Avatar
Petebb 2023-04-16, 5:43
Barteeek22 napisał/a:

A po co policja by miala mowic ze im ktos uciekł podczas pościgu. Po numerach Rej. Dochodzą kto jest wlascicielem i odwiedzają w domu. Banaś co ma auta za kilka mln w szopie. Opowiadał na rolka instagramowych ze jadac autostradą policja musi cie wyprzedzic. To ze jadą za tobą i mrugają nie jest jednoznaczne z tym ze musisz wiedziec ze to o ciebie chodzi. Wiec mowil ze dodawał gazu i 5 razy policja odpuściła pościg za Huracanem a raz na bramkach autostradowych czekal drugi patrol i go zatrzymali.
Powiedzial ze sie nie zatrzymal poniewaz policja sie z nim nie zrównała i nie pokazała lizaka wiec nie wiedzial ze to o niego chodzi.



czyli typowe tlumaczenie pidzy, jak mnie wkurwiaja co mysla ze sa ponad prawem...
Zgłoś