18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:31
Ucieczka z radiowozu
bombardiero • 2011-06-06, 18:17
Szybka akcja na olsztyńskiej starówce.

No i happy end tej akcji
Zgłoś
Avatar
Bendar 2011-06-06, 22:29 5
To sobie uciekli. Widzę, że olsztyńska policja daje radę, bo nawet ze starówki nie uciekli.
Zgłoś
Avatar
dQrw10nYk0k5 2011-06-06, 22:32
Ładnie spierdalał, ale nie spierdolił
Zgłoś
Avatar
AdiX 2011-06-06, 22:34 1
500 zł dostałem, jak spierdalałem przed mandatem za spożywanie w moim jebanym policyjnym mieście, gdzie na, żeby nie przesadzić, 9, km kwadratowych przypada komenda policji (stu na cały powiat, ale wszyscy siedzą na dupie, albo trzepią łebków na dragi) i komenda straży miejskiej ( tych, to chyba jeszcze więcej, a jedyne co robią to blokadę na koło założyć potrafią). Miasto ogólnie +30 tys mieszkańców, ale wszystko dzieje się na takich pierdolonych blokowiskach, które razem mają 3 km długości i 3 szerokości. Ot kurwa całe miasto, a na dodatek jedna z bogatszych gmin/powiatów w Polsce...

Brawo dla gościa, który pierwszy wklei "cool story bro", albo "urzekłą mnie twoja historia"...
Zgłoś
Avatar
Exoone 2011-06-06, 22:44 4
Takie ścierwo to od razu na szubienice i tak z tego nic nie będzie.
Zgłoś
Avatar
wexors 2011-06-06, 22:56 22
AdiX napisał/a:

500 zł dostałem, jak spierdalałem przed mandatem za spożywanie w moim jebanym policyjnym mieście, gdzie na, żeby nie przesadzić, 9, km kwadratowych przypada komenda policji (stu na cały powiat, ale wszyscy siedzą na dupie, albo trzepią łebków na dragi) i komenda straży miejskiej ( tych, to chyba jeszcze więcej, a jedyne co robią to blokadę na koło założyć potrafią). Miasto ogólnie +30 tys mieszkańców, ale wszystko dzieje się na takich pierdolonych blokowiskach, które razem mają 3 km długości i 3 szerokości. Ot kurwa całe miasto, a na dodatek jedna z bogatszych gmin/powiatów w Polsce...

Brawo dla gościa, który pierwszy wklei "cool story bro", albo "urzekłą mnie twoja historia"...



było nie rżnąć kozaka i nie spierdalać, to by Ci tylko kazali schować butelki, poszli by i byś sobie mogł dalej spokojnie pić. I przepraszam bardzo ale czy ty jesteś naprawdę tak naiwny i wierzysz że ktoś w budżetówce solidnie się przykłada do wykonywanej pracy ?

ja mam nowe hasło JL- Jebać Lekarzy bo jak 4 godziny czekałem ze złamaną ręka w przychodni to mnie już chuj strzelał
albo JPP- Jebać Pocztę Polską skurwysyny nigdy paczki do domu nie przyniosą tylko awizo wrzucą
albo jeszcze inne JPZZ - Jebać Panią Z ZUSu ze kurwa ganiają 30 razy z jednym pieprzonym pitem

sory, ale jak widać wszędzie nic nie robią
Zgłoś
Avatar
Barak 2011-06-06, 23:06 9
I bardzo dobrze, że gliniarze go złapali. Mogliby jeszcze mu pałą po nerach zajechać. Za ładne oczy go nie wsadzili do limuzyny. A po co spierdalal? Jak mial czyste sumienie to zaraz by go zwrocili do mamy.
Zgłoś
Avatar
karlithe 2011-06-06, 23:35 2
ładna akcja ale typek trochę nie pomyślał, jakby spierdalał w inna stronę to by go raczej nie złapali,a ze zachciało mu się cieszyć victorią w centrum starówki to ma za swoje...
Zgłoś
Avatar
KiszkaMariana 2011-06-06, 23:44 2
Fajne nogi na drugim filmiku
Zgłoś
Avatar
KasHer 2011-06-06, 23:56 7
Moze np mial pare gietow w kieszeni?
W drodze mogl wywalic...
A tak apropo - po co ktos wyzej nosil PITy do ZUS ?
Zgłoś
Avatar
siemian87 2011-06-07, 0:08
@Darksaider

Hahahahaha uśmiałem się po pachy ... Masz na filmie jasno wyłożone jak ci ludzie narażają życie !!!
Chyba sam jesteś psem i zamiast "narażac życie" siedzisz na sadolu
Zgłoś
Avatar
Galin 2011-06-07, 0:16
@ Darksaider

Kirkor cokolwiek powiedział o jebaniu policji?? Czy w jakikolwiek sposób się odniósł do tej instytucji? Wiesz za co go wsadzili do suki? Gówno wiesz, więc nie świeć tu pseudointeligencie pierdolony.

Ja osobiście nie krzyczę żeby jebać policję i nigdy krzyczał nie będę, bo wiem że taka praca społeczna jest potrzebna i bez nich anarchia by się szerzyła. Jednak nie pałam do nich miłością bo nie mam za co. Notoryczne spisywanki, mandaty i "ścieżka zdrowia" bo przechodziłem za blisko stadionu nie zachęcają mnie do tego. Jest to wina debili w mundurach. Policjanci to też ludzie, i tak jak wszędzie są normalni i kretyni. I co, mnie też wrzucisz do jednego worka z dzieciakami bez własnego zdania, którzy jarają się wszystkim co mówią ich gugu na koncertach?
Zgłoś
Avatar
M................s 2011-06-07, 0:18 6
jacy wy wszyscy zaciekli przeciwnicy policji jestescie załosni i beznadziejni. jak nic debile nie zrobicie policja nic nie zrobi wam.A policjantom wspólczuje ze muszą miec do czynienia z takim g****m na codzien, i jeszcze rece sobie badziac w takim szambie.
Zgłoś
Avatar
nojdus 2011-06-07, 0:24
zawsze i wszedzie policja jebana bedzie!!!!!!!!!!!!
dobre chłopaki ! jebac tych wszystkich anonimowych pedalow
JP NA 100%!
Zgłoś
Avatar
HavoK 2011-06-07, 0:31 3
nojdus napisał/a:

zawsze i wszedzie policja jebana bedzie!!!!!!!!!!!!
dobre chłopaki ! jebac tych wszystkich anonimowych pedalow
JP NA 100%!



Dobra, to teraz Panie jawny hetero zapieprzaj na ulubioną komendę w mieście i powiedz to tam, jaki to nie jesteś kozak. Tylko pamiętaj, policjantowi! Pani w recepcji się nie liczy!
Z góry gratuluję odwagi

A, pochwal się, tatuaż JP masz?
Zgłoś
Avatar
pptomek 2011-06-07, 0:47 6
Te wszystkie barany od JP czy innego gowna. Nie tolerujecie policji? Ok. Jak ktos pobije, okradnie czy zabije wam matke albo ojca to do kogo pojdziecie? Do kolegow z osiedla?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie