18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (11) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 57 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:24
Avatar
argoh 2011-05-22, 13:07 7
Murzyn oczywiście się wkurwia, że nie pozwolili mu zajebać torebki. Normalka.
Zgłoś
Avatar
lohan 2011-05-22, 13:55 1
co to kurwa jest? debile zatrzymuja sie na srodku ulicy, zeby torebke podniesc? no ja pierdole...
Zgłoś
Avatar
RuchaczNagichPanien 2011-05-22, 14:19
murzyni nawet jak wiedzieli że torebka jest pusta bo leżała dla żartu, to chcą ją zajebać, bo zawsze to nowa torebka ...
Zgłoś
Avatar
Suka_Blyat 2011-05-22, 14:29
murzyn to trochę jak cygan... Wszystko podpierdoli za wszelką cenę
Zgłoś
Avatar
the_satyr 2011-05-22, 15:13
Czarnuch wiedział, że bardziej napakowany ( bo rano ofc strzykaweczka w bica) to już chciał się napierdalać.

( bo rano ofc strzykaweczka w bica)

( bo rano kfc strzykaweczka w bica)

kfc
Zgłoś
Avatar
Lashlo 2011-05-22, 15:23 11
Mnie bardzo podobają się tagi do tego materiału.

:: niedobry murzyn :: zły murzyn :: czarny murzyn ::
Zgłoś
Avatar
Rizze 2011-05-22, 16:30
zna ktos tytuł kawałka lecącego w tle? będzie piwo
Zgłoś
Avatar
DziadMróz 2011-05-22, 17:10
murzyni nie mają poczucia chumoru, bo to im się nie przyda do zbierania bawełny
Zgłoś
Avatar
NaughtyBear 2011-05-22, 19:43 5
@up

Ty nie masz poczucia ortografii.
Zgłoś
Avatar
H................g 2011-05-22, 23:26 1
Jebana afromałpa bez poczucia humoru :/
Zgłoś
Avatar
miguel1910 2011-05-23, 0:58 1
@znawca ekranu

ja od kulturalnego białego człowieka, stojąc z kobietą o 22 przy ruchliwej ulicy, dostałem kopa na plecy bo niby się patrzyłem na niego, mam teraz wybity bark. Ścierwo występuje w każdym kolorze. W Łodzi ścierwa jedyne co mają to dresy z bazaru. Czarni są przy mieszkańcach tego zasranego miasta porządnymi obywatelami. Zapraszam do Łodzi, poznasz kulturę białego człowieka
Zgłoś
Avatar
edep 2011-05-23, 1:58 1
miguel1910 napisał/a:

@znawca ekranu

ja od kulturalnego białego człowieka, stojąc z kobietą o 22 przy ruchliwej ulicy, dostałem kopa na plecy bo niby się patrzyłem na niego, mam teraz wybity bark. Ścierwo występuje w każdym kolorze. W Łodzi ścierwa jedyne co mają to dresy z bazaru. Czarni są przy mieszkańcach tego zasranego miasta porządnymi obywatelami. Zapraszam do Łodzi, poznasz kulturę białego człowieka



masz racje, ale sek w tym ze wsrod czarnych/cyganow/arabow itp mieszkajacych w europie/ameryce ilosc ludzi bez wyksztalcenia, karanych i ogolnie jest wieksza niz wsrod bialych, oczywiscie nie mowie ze kazdy czarny = wcielenie kretynstwa i podczlowiek ale prawda jest taka ze wsrod ludzi z tych mniej rozwinietych zakadkow swiat gowna jest znacznie wiecej niz wsros bialych/wschodnich azjatow...
Zgłoś
Avatar
sveq 2011-05-23, 10:11
edep napisał/a:



masz racje, ale sek w tym ze wsrod czarnych/cyganow/arabow itp mieszkajacych w europie/ameryce ilosc ludzi bez wyksztalcenia, karanych i ogolnie jest wieksza niz wsrod bialych, oczywiscie nie mowie ze kazdy czarny = wcielenie kretynstwa i podczlowiek ale prawda jest taka ze wsrod ludzi z tych mniej rozwinietych zakadkow swiat gowna jest znacznie wiecej niz wsros bialych/wschodnich azjatow...



Podobno w Hameryce podczas statystyk przestępczości nie uwzględniają już koloru skóry, bo dane były zatrważające.

A tak w ogóle, to mówi się, że mężczyźni powodują więcej wypadków drogowych od kobiet, ale facetów jeździ więcej, więc to z tego wynika.
A Czarnuchów jest mniej a i tak biją rekordy w przestępczości...

Co zrobić jak widzisz 5 czarnuchów próbujących zgwałcić białą kobietę?
- Rzucić im piłkę do kosza
Zgłoś
Avatar
Osman2 2011-05-23, 15:24 1
@znawcaekranu Gdyby na taki żart nabrała się polska bejbe, jej chłopak też by tak zareagował. Co byś zrobił, gdyby twoja dziewczyna podeszła do Ciebie skarżąc się i krzycząc przez to, że się przestraszyła. Nie pierdziel, że podjąłbyś dyplomatyczną rozmowę... W szczególności pakerzy potrzebują rozładowania nadmiaru testosteronu w sposób ukazany na filmiku. Kolor skóry nie ma tu znaczenia (przynajmniej wg mnie).
Zgłoś
Avatar
kurtz333 2011-05-25, 3:12
Nagranie jest, blachy są, teraz tylko pozwać czarnucha za kradzież i próbę pobicia Szkoda, że go nie pobił to by był rozbój i by poszedł do pierdla gdzie jego miejsce
Zgłoś