18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
G................x 2013-04-30, 0:58
kokinosz napisał/a:

@Garbatyx - to chyba nigdzie nie wychodziłeś poza swoją piwnicę i nie wiesz, gdzie i jak można pojechać...


Nie muszę wychodzić z mojej piwnicy, ponieważ rucham tam Twoją siostrę. Myślisz, że jako wojujący gojo-ateista, bo tak po Twoich postach można Twoją osobę określić, mógłbyś osiedlić się w Izraelu? Otóż wyobraź sobie, że nie ma takiej opcji. Idź podetnij sobie chuja jeśli tego jeszcze nie zrobiłeś, a bardziej zbliżysz się do obecnej "rasy panów".
Zgłoś
Avatar
mikEWrona 2013-04-30, 6:45 3
@fojastara
Co to za film panie?
Zgłoś
Avatar
kokinosz 2013-04-30, 7:17
@Garbatyx - dziecko, ile ty masz lat? Teksty typu "Nie muszę wychodzić z mojej piwnicy, ponieważ rucham tam Twoją siostrę" to mniemam, iż masz maksymalnie jakieś 15-16 lat. Zobacz najpierw trochę świata, a potem się wypowiadaj. Ewentualnie jesteś starszy, ale zatrzymałeś się na poziomie piejącego młodzieńca i sfrustrowany beznadziejnym życiem, nie widząc sensu, masturbujesz się do wizerunku A.H. nienawidząc wszystkich Żydów, bo przecież musiałeś sobie wybrać jakiegoś wroga odpowiedzialnego za swoje niepowodzenia... Jedni wybierają Żydów, inni Lucyfera, a jeszcze inni globalizację, czy wpływy solarne. Ot, jesteś produktem własnej ułomności... Nie-pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
atocha8 2013-04-30, 14:23
zgadzam się z kokinosz lepszy żyd niż arab!
Zgłoś
Avatar
tfojastara 2013-04-30, 15:11 2
mikEWrona napisał/a:

@fojastara
Co to za film panie?



"Generation kill" - mini serial HBO o marines walczących w początku inwazji na Irak.
Zgłoś