18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:24
Avatar
Asterot 2024-08-17, 21:47
Debile jebane. Rozstrzelać wszystkich.
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-08-17, 23:43 1
rayananer napisał/a:

parodia jak chuj, mogliby zrobic testy IQ w kazdym komisariacie policji na swiecie, chcialbym poznac ta srednia inteligencji tych dziadow, za wysokie nie bedzie to wiem bo nikt myslacy nie pojdzie wykonywac rozkazkow od politykierow

Zgodnie z żądaniami wyborców zrobili "defund the police", tak więc na stanie osobowym zostali tylko ci zbyt głupi aby się na lepiej płatną robotę załapać.

A bijący ani na krok nie inteligentniejszy — jak widział że policaje mają problemy, mógł się spacerowym kroczkiem oddalić i pozostać na wolności.
Zgłoś
Avatar
rosky 2024-08-18, 1:27
do wyjebania wszyscy
Zgłoś
Avatar
Zasysacz 2024-08-18, 2:17
Ale cyrk
Zgłoś
Avatar
ibrahim 2024-08-18, 23:01 1
rayananer napisał/a:

parodia jak chuj, mogliby zrobic testy IQ w kazdym komisariacie policji na swiecie, chcialbym poznac ta srednia inteligencji tych dziadow, za wysokie nie bedzie to wiem bo nikt myslacy nie pojdzie wykonywac rozkazkow od politykierow



Jakbyś się kurwa wczoraj urodził. W milicji nie potrzeba ludzi inteligentnych. Tu potrzeba zrytych beretów, zjebów, nieuków, którzy wykonają najgłupsze, najdebilniejsze, wręcz przestępcze polecenie przełożonych. Milicja nie stosuje prawa. milicja stosuje polecenia przełożonych. Kto tego nie kuma żyje w nibylandii.
Zgłoś
Avatar
rayananer 2024-08-18, 23:21 1
ibrahim napisał/a:

Jakbyś się kurwa wczoraj urodził. W milicji nie potrzeba ludzi inteligentnych. Tu potrzeba zrytych beretów, zjebów, nieuków, którzy wykonają najgłupsze, najdebilniejsze, wręcz przestępcze polecenie przełożonych. Milicja nie stosuje prawa. milicja stosuje polecenia przełożonych. Kto tego nie kuma żyje w nibylandii.



ja to rozumiem panie i znam dwoch psow ktorzy sa od niedawna milicja, znam ich od 20lat i nigdy nie mieli bystrosci logiki blyskotliwosci itd, tylko bardziej bym ich wrzucil w worek z idiotymem i podpierdalania innych ludzi obcych a ich rodzinka jest najgorsza ze potrafili krasc pieniadze co zbierala ich matka na kwiaty do kosciola (o kosciele tez nic dobrego bym nie powiedzial) jebany cyrk..
Zgłoś
Avatar
ibrahim 2024-08-18, 23:28 1
rayananer napisał/a:

ja to rozumiem panie i znam dwoch psow ktorzy sa od niedawna milicja, znam ich od 20lat i nigdy nie mieli bystrosci logiki blyskotliwosci itd, tylko bardziej bym ich wrzucil w worek z idiotymem i podpierdalania innych ludzi obcych a ich rodzinka jest najgorsza ze potrafili krasc pieniadze co zbierala ich matka na kwiaty do kosciola (o kosciele tez nic dobrego bym nie powiedzial) jebany cyrk..



I właśnie za tą świadomość sytuacyjną dostajesz ode mnie piwo. Bo ty teraz wiesz, że tylko Polskie Państwo Podziemne może uratować ten zjebany żydowski kraj. Ja znam takich, co kradli kwiaty z grobów. Ale pamiętaj, to się znikąd nie bierze. To są potomkowie rzydowskich ubeków.
Zgłoś
Avatar
rayananer 2024-08-18, 23:37 1
ibrahim napisał/a:

I właśnie za tą świadomość sytuacyjną dostajesz ode mnie piwo. Bo ty teraz wiesz, że tylko Polskie Państwo Podziemne może uratować ten zjebany żydowski kraj.



oczywisce, ze tak i nic innego tego nie zmieni.. Polska walczy do dzis i nie bylo pokoju 'po wojnie' widac to jasno w muzeach przykladowo kogo czcimy a kogo usuwamy z kart historii. jebane zydostwo za tym stoi i nie tylko w naszym pieknym kraju, ale niedlugo przyjdzie ten moment i zrzucimy kajdany niemocy ja to wiem bracie bo nas nie da sie stłamsić a jedynie uspic na krótki czas, mam kontakty z Serbami i oni tylko czekaja na ruch ameryczki i wtedy wypadaloby dolaczyc do nich.
Zgłoś
Avatar
ibrahim 2024-08-18, 23:44 1
rayananer napisał/a:

oczywisce, ze tak i nic innego tego nie zmieni.. Polska walczy do dzis i nie bylo pokoju 'po wojnie' widac to jasno w muzeach przykladowo kogo czcimy a kogo usuwamy z kart historii. jebane zydostwo za tym stoi i nie tylko w naszym pieknym kraju, ale niedlugo przyjdzie ten moment i zrzucimy kajdany niemocy ja to wiem bracie bo nas nie da sie stłamsić a jedynie uspic na krótki czas, mam kontakty z Serbami i oni tylko czekaja na ruch ameryczki i wtedy wypadaloby dolaczyc do nich.



Wpisz w yt ; Ballada o Rotmistrzu Witoldzie Pileckim
Zgłoś
Avatar
rayananer 2024-08-19, 0:44
ibrahim napisał/a:

Wpisz w yt ; Ballada o Rotmistrzu Witoldzie Pileckim



trafny strzal przyjacielu, a tego typu nuty sa jedynymi wyciskiwaczami łez i nic innego nie zmusi mnie do urojenia łzy i dumnie nosze miano bycia potomkiem dziada AK i babki uciekinierki z Wołynia, juz niedlugo i Polska bedzie wolna, zawsze milo spotkac swiadomych ludzi - zdrowia i spokoju
Zgłoś