18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Uduchowiony grill
o................n • 2013-09-12, 19:26
Ogromny grill i nasączone naftą księgi. Pastor z Florydy znów chciał spalić Koran



Cytat:

- Kontrowersyjny amerykański pastor Terry Jones został aresztowany w środę na Florydzie, po tym jak ogłosił, że zamierza spalić prawie 3 tysiące egzemplarzy Koranu w imię pamięci o ofiarach ataku terrorystycznego z 11 września - poinformował portal BBC News.

61-letni pastor wraz ze swoim wikariuszem zostali zatrzymani przez policję, gdy jechali ciężarówką przez miasto Mulberry. Ciężarówka holowała ogromny grill, wypełniony nasączonymi naftą świętymi księgami islamu. W samochodzie znaleziono także kilka dodatkowych butelek z naftą.

Pastor powiedział, że zamierzał spalić 2 998 egzemplarzy Koranu w parku Tampa Bay w imię pamięci ofiar 11 września. Wcześniej o zamiarze napisał na swojej stronie internetowej.
Zarzuty nielegalnego transportu paliwa

Policja poinformowała, że obaj mężczyźni zostali oskarżeni o nielegalne transportowanie paliwa, a pastor dodatkowo o jawne noszenie broni palnej.

Szeryf hrabstwa Polk we Florydzie Grady Judd powiedział, że jego detektywi wcześniej ostrzegali pastora, że jego działania są sprzeczne z prawem.



Terry Jones groził, że spali Koran już w 2010 roku, co wywołało powszechne oburzenie. Rok później wierni z jego parafii w Gainesville na Florydzie spalili Koran, co doprowadziło do gwałtownych i krwawych protestów na Bliskim Wschodzie i Afganistanie.



Mówcie co chcecie, ale ja uważam gościa za pioniera "dialogu" z muzułmanami . Jak tak dalej pójdzie to za parę lat takiego typu "odpoczynek na świeżym powietrzu" wcale nie będzie nikogo szokować...

zródło: tefałen
Zgłoś
Avatar
umcykbumcyk 2013-09-12, 23:17
Jeszcze powinien nad nimi usmażyć kiełkbaski ;D
Zgłoś
Avatar
S................l 2013-09-12, 23:19
I oto jak piękna Ameryka upada... Głupie prawa, za które został aresztowany.
Zgłoś
Avatar
Enzo_Gorlomi 2013-09-12, 23:22
Vebb napisał/a:



Ja mogę napisać to samo. Widzisz do czego muzułmanie są zdolni z tą swoją świętą księgą czy przyklaskujesz jak małpa propagandzie UE i USA bo takie trendy w Reżym-TV?


nie odwracaj kota ogonem bo ci sie na ryja wysra

czytałeś kurwa czy nie?
Zgłoś
Avatar
Kuriki 2013-09-12, 23:23 3
Cytat:

Kontrowersyjny amerykański pastor Terry Jones został aresztowany w środę na Florydzie, po tym jak ogłosił, że zamierza spalić prawie 3 tysiące egzemplarzy Koranu


Alllle, wolność w rozporządzaniu własnością prywatną jak chuj

Człowiek kupuje sobie książki, chce je spalić, a tu go aresztują Za KAWAŁEK PAPIERU! Papieru! Ludzi to się powinno aresztować za morderstwa, gwałty i złodziejstwo, a nie za palenie WŁASNYCH książek.

A może on te księgi ukradł? W takim wypadku mój bul rzyci byłby nieuzasadniony : Ej, ale serio teraz. Ukradł te książki czy nie? Pytam bo nie wiem czy fale hejtu wylać iksDE
Zgłoś
Avatar
Ojciec_Stiffmeistera 2013-09-12, 23:44 1
To ,że koran jest oparty na Biblii oraz Torze nie świadczy ,że muzułmanie powinni w jakikolwiek egzystować na tym świecie (nawet pod postacią ameb)
Zgłoś
Avatar
Shaggy93 2013-09-12, 23:52 2
jak dla mnie idiota. to co nas od Kozojebców odróżnia to to że my sie tak nie zachowujemy. ciśniemy po nich że palą flagi , biblię i huj wi co ale jak ktoś z cywilizacji zachodu robi to samo z koranem nie rożni sie niczym od nich. takie moje skromne zdanie.
Zgłoś
Avatar
contowsky 2013-09-12, 23:56
dobrze robi, polać mu nafty
Zgłoś
Avatar
A................4 2013-09-12, 23:58 2
I to się nazywa odwaga!
Zgłoś
Avatar
paragwaj 2013-09-13, 0:15 1
Cytat:

obaj mężczyźni zostali oskarżeni o nielegalne transportowanie paliwa



czekaj, ale przecież oni transportowali prawie 3000 "świętych ksiąg islamu", więc jakie paliwo? parę butelek z naftą?

Zgłoś
Avatar
Lędźwiowy 2013-09-13, 0:18
Zajebista sprawa. Palisz książkę i ktoś się napierdala za granicami państwa
Zgłoś
Avatar
gglizdaaa 2013-09-13, 0:58 2
Zgłoś
Avatar
mateyrox 2013-09-13, 1:19
ajti aj spierdalaj
Zgłoś
Avatar
AHAHAHA_NO 2013-09-13, 2:52
jedyny problem to taki, ze mu się nie udało.
Zgłoś
Avatar
Rusznic 2013-09-13, 4:04
Dobre jaja by były jakby z czystej przekory palił czyste niezadrukowane książki albo przypadkowe książki. Mieli by tu ból dupy a tu nagle zonk, wkurwienie o nic. Tak samo jak SouthPark zrobił
Zgłoś
Avatar
MrGizzy 2013-09-13, 8:36
Czy Ci Amerykanie nie mogliby moczyć naboi w świńskiej krwi? Albo rzucać od czasu do czasu jakąś świnią w nich? Najlepiej zdechłą co by wykurzyć ich z tych kryjówek? Przecież by jej nie dotknęli a smród i choroby by zrobiły resztę i na 100% wyszliby ze swoich lepianek z gówna.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie