18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:18
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:21
🔥 Zguba motocyklisty - teraz popularne
ue, a Rosja
Koral32 • 2014-03-24, 11:18
Chcę od razu na początku zaznaczyć, że: Nie jestem żadnym prorosyjskim komunistą ani socjalistą, nigdy nie lubiłem Rosji za to, że wymordowali tyle Polaków (oficerów (Katyń), żołnierzy AK, księży, cywilów); za prześladowania i tortury, ale w tym o to konflikcie Ukraińsko-Rosyjsko popieram w 100% Rosję.
W mediach podawane są ciągłe kłamliwe informację. Nawet „media” nazywające siebie prawicowymi robią ludziom sieczkę z mózgu.
Media te popierają banderowców i zbrodniczą formację zbrojną UPA, która w latach 1942-1945 wymordowała na ziemiach polskich blisko 300tys. ludzi w sposób tak bestialski, że ciężko to opisać.
Dokonali jednego z najbrutalniejszych mordów w dziejach świata, tylko dlatego, że Polak jest/był Polakiem, a teraz w Kijowie (w sposób niedemokratyczny i niekonstytucyjny; pogwałcono konstytucję) władzę przejęli ludzie, którzy popierają Bandere i krzyczą „Slava Ukraini! Geroyam slava!” - w czasach II wojny światowej było wykorzystywane przez odziały OUN-UPA, w której programie zawarto tezy o konieczności mordowania ludności cywilnej narodowości innej niż ukraińska, ze szczególnym uwzględnieniem Polaków.
W mediach podawane są informacje o tym, że Rosja w brutalny sposób przejmuję Krym, co jest nieprawdą, nie ma tam żadnych walk, ludzie sami przyłączają się i solidaryzują z Rosją z tego powodu iż są.... Rosjanami. Trudno mówić o tym, że Rosjanin będzie walczył z Rosjaninem. Taka sama sytuacja jest we Lwowie. To tak jakby Polska weszła na tereny okręgu lwowskiego i zajęła ten teren, i myślicie, że Polacy by walczyli z Polakami? Oczywiście, że nie. Z chęcią chcieli by dołączyć do Polski. Tak samo jak cała wschodnia część Ukrainy chce przyłączyć się do Rosji. Na Krymie zrobiono referendum, w którym 97% ludzi mieszkających na Krymie uznało, że chce należeć do Federacji rosyjskiej. Zachodnie media podają informację, że wybory sfałszowano. Nie wiem czy ludzie są tacy głupi żeby wierzyć tym mediom, że Rosjanin z krwi i kości woli należeć do Ukrainy niż do Rosji. To tak jakby Polak powiedział, że woli być Niemcem niż Polakiem. Gdyby zrobiono referendum na terenach zachodniej Ukrainy to jestem przekonany, że większość zadeklarowałaby przyłączenie się do Polski (oczywiście trzeba było by pozamykać to bydło banderowskie, ponieważ zapewne zaczęli by mordować Polaków)
Jest to problem ponieważ teraz ciężko jest się odłączyć od socjalistycznej ue z tego powodu iż mamy taki popierdolony rząd i chodzi im tylko o to by dostać się do parlamentu i zarabiać 30tys. miesięcznie, a życie Polaków żyjących w biedzie mają w dupie, ale gdyby tak zrobić tak jak Węgrzy i odłączyć się od ue i dołączyć sojuszem do Rosji? Co tak naprawdę daje nam ue? Co ludzie tak naprawdę widzą w tym rządzie, który popiera socjalistyczną ue? Nie wiem, ale jak ludzie w Polsce nie zaczną myśleć to nie widzę przyszłości dla kraju z tak niesamowitą przeszłością jaką chyba nie ma żaden kraj na świecie jakim jest POLSKA.

PS Co do Ukrainy to:
Zachód nigdy nie uzna jakiegokolwiek referendum z prostego powodu: Gdyby za 10 lat zrobiono referendum w Berlinie i w Paryżu, to Berlin należał by do Turcji, a Paryż do Maroka.

Jakie korzyści wpłynęły by po sprzymierzeniu się Polski z Rosją?

1 Zyskali byśmy potężnego sojusznika jakim jest Rosja (ue mogła by nam wtedy naskakać).
2. Odłączenie się od złodziejskiej ue, która w moim przekonaniu jest teraz bardziej socjalistyczna niż Rosja.
3. Powrót żołnierzy z misji, z których gówno nasz kraj ma, a giną za to by żydowskie USA miały u siebie ropę.
4. Przyłączenie okręgu lwowskiego i tarnopolskiego do Polski (choć było by to problematyczne z tego powodu iż mogły by na tamtych ziemiach dokonywać się mordy na Polakach. Ale zamknęło by się te UPA-owskie i banderowskie bydło w więzieniach). Polska powinna przejąć zachodnią część Ukrainy, Węgry i Rumunia południowo-zachodnią, Rosja wschodnią, a Ukraina niech sobie zostanie w centralnej części z Kijowem.
5. Możliwa była by negocjacja z Rosją w sprawie zmniejszenia ceny gazu i ropy.
6. Nie ma żadnego argumentu przekonującego o tym, że lepszym sojusznikiem w tym momencie jest ue z NATO, niż Rosja.
7.Polska przez to, że wstąpiliśmy do ue jest zadłużana w katastrofalnym tempie, ogromne bezrobocie, wyjazd 3mln Polaków na emigrację, mamy dużo większe ceny towarów, niż było to przed przystąpieniem do ue.
Przykład:

Produkt / Przed wejściem do ue / Po wejściu do ue
Chleb / 1,3zł / 2,3zł
Mąka / 1,5zł / 2,4zł
kg Wołowiny / 11zł / 26,2zł
Mleko / 1,3zł / 2,6zł
Masło / 2,8zł / 4,4zł
Cukier / 1,9zł / 3,8zł
Olej / 4,8zł / 7zł
Centralne ogrzewanie za m2/ 0,3zł / 2,5zł
Benzyna za litr / 3,4zł / 5,5zł

8. Rosja w sytuacji zagrożenia wojną na pewno pomogła by Polsce, natomiast gdyby teraz nas ktoś zaatakował to ue i NATO nawet nie kiwnęły by palcem.

LUDZIE ZASTANÓWCIE SIĘ I PRZEJRZYJCIE NA OCZY CO ue ROBI Z NASZYM KRAJEM!!
Zgłoś
Avatar
przemyslaw91 2014-03-26, 21:24
@up
U nas będą Usmeni bronić gazu łupkowego, który im sprzedaliśmy za symboliczną cenę
Zgłoś