18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
UFC Tribute
Cyjanek • 2013-10-02, 15:54
Kto nie widział, ten zobaczyć musi...



...Niektórych nokautów/ akcji, które są w tym filmiku nie zobaczycie nigdzie indziej, ponieważ wszystkie materiały z początków UFC zostały usunięte np 2:23. Ja się tym jaram
Zgłoś
Avatar
markross 2013-10-03, 11:27 1
Ciosy łokciami miażdżą, PRIDE to była rzeźnia. Jak ktoś lubi te klimaty to polecam ufc 3, pro gra.
Zgłoś
Avatar
Cyjanek 2013-10-03, 13:14
cveljan napisał/a:

to mój pierwszy filmik z ufc jaki miałem na dysku- łezka sie w oku kręci


Podobnie jak w moim przypadku jest to pierwszy filmik z UFC jaki widziałem, a byłem wtedy chłopcem (14 lat chyba albo 15). Brat mi go wtedy włączył.
Zgłoś
Avatar
carper 2013-10-03, 13:14 1
To widać, że krótko sie interesujesz sportami walki bo ja widziałem wszystkie te walki, a mało tego mam jeszcze kasety VHS z lat 90 z walkami "MMA" które kiedyś tata kupił gdzieś na jakimś targu. Wiele z tych walk właśnie jest tam nagranych i dodatkowo wiele innych z czasów kiedy jeszcze walczyło się na gołe pięści.
Zgłoś
Avatar
Cyjanek 2013-10-03, 13:17
carper napisał/a:

Wiele z tych walk właśnie jest tam nagranych i dodatkowo wiele innych z czasów kiedy jeszcze walczyło się na gołe pięści.


Pamiętam to Chciałem właśnie te najlepsze powrzucać, aby sadole nacieszyły oczy tym, jak ktoś dostaje łomot Ale jedynie co udało się mi tu wrzucić to walka Hackneya z Emanuelem Yabo... (nie pamiętam całego nazwiska). Piękne czasy, a nie to co teraz, dostanie kopa w krocze to potrzebuje parę minut, aby dojść do siebie.
Zgłoś
Avatar
kufelbaluty 2013-10-03, 14:18
cholera jak ogladam ten film to przypomnialo mi sie ze kiedys na kompie mialem caly turniej ufc wtedy jeszcze walczyli bez rekawic To byly czasy!!!!pamietam ze zawodnicy nei byli dopierani pod wage(jeden czarnuch wazyl z 200kg i dostal oklep od typka z 90 kg) i w ogole bylo dopuszczonych wiecej ciosow np z bani i mozna bylo kopac lezacego ;P -ogladalo sie zajebiscie !!!
czasy gdy walczyl jeszcze tank abott dobbrze mlucil
Zgłoś
Avatar
HappyViolence 2013-10-03, 14:20
to jest sport, a nie pedalska pilka nozna.. barcelona, real madryt te sprawy.. ktorzy wywalaja sie przy pierwszej lepszej okazji
Zgłoś
Avatar
brzostek313 2013-10-03, 14:42
Dużo tutaj filmików z PRIDU.
Zgłoś
Avatar
SpirytusSalicylowy 2013-10-03, 14:50
Nie jaram się tymi miziającymi się do siebie pedałami.
Zgłoś
Avatar
Cyjanek 2013-10-03, 14:58
SpirytusSalicylowy napisał/a:

Nie jaram się tymi miziającymi się do siebie pedałami.



Coś ci się chyba popierdoliło, co nie? Czy może raczej tak mówisz, bo chcesz być kozakiem przynajmniej w necie?
Zgłoś
Avatar
ImYourFather 2013-10-03, 15:45
Muzyka irytująca jak chrapanie mojego ojca :/
Zgłoś
Avatar
markross 2013-10-03, 17:01 2
@up, śpisz z ojcem?
Zgłoś
Avatar
MateuszNajlepszy 2013-10-03, 17:34
@up to idz czego innego, nikt ci nie karze sluchac muzyki gitarowej.

*to idz sluchac czegos innego ofc
Zgłoś
Avatar
Precz_z_Preczem 2013-10-03, 17:53
CDBlaze napisał/a:

Ja się tym jaram



Jaranie się czymkolwiek to pedalstwo. A UFC to chuj i ciota.
Zgłoś
Avatar
Cyjanek 2013-10-03, 19:29
Precz_z_Preczem napisał/a:



Jaranie się czymkolwiek to pedalstwo. A UFC to chuj i ciota.



Chyba ty.
Zgłoś
Avatar
The_Generat 2013-10-03, 20:44
Pierwsze edycje UFC były genialne, potem niestety się wszystko ucywilizowało i jest jak jest. Natomiast w filmie jest też kawałek z IVC, który bije na głowy wszystkie ufc, pridey itp. Tam można zobaczyć nokauty z bańki, uduszenie linami, czy strzały w jajca.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie