18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
xardas322 2013-06-07, 1:43 1
FunkyKoval* No ja pierdole, te urywki z filmiku były już chyba na każdym ufolowym forum i każdym programie popularnonaukowym. Wszędzie też obserwatorzy i naukowcy dochodzili do jednego wniosku. To nic innego jak śmieci (pochodzenia naturalnego, części rakiet itp) i gry świateł. Jesteście zaledwie lajkami którzy (widząc po waszych wpisach) dopiero odkrywacie te nagrania i myślicie, że żeby odkryć ufo wystarczy wejść na sadistica. Powiedz mi koleś ilu jeszcze wykształconych ludzi ma ci to wpoić do tej ciasnej łepetyny, że to nie ufo?
Zgłoś
Avatar
monto 2013-06-07, 1:51
mam takie dziwne wrazenie ze ktos zwyczajne szuka starych ujec kosmosu i roznych satelitow a pozniej montuje taki kawalek gowna rozmyty i cieszy ze publika to kupuje
Zgłoś
Avatar
slannesh 2013-06-07, 3:08 2
Standardowo 99% to kosmiczne śmieci czy inne gówno albo zjawiska"pogodowe"
Natomiast ten 1% przypadków daje faktyczne do myślenia.
Zgłoś
Avatar
leszkowiecki 2013-06-07, 7:59
7:03 -space pacman
Zgłoś
Avatar
Wertka 2013-06-07, 8:15
To tylko halucynacje
Zgłoś
Avatar
d................a 2013-06-07, 8:40
Trzeba być ignorantem, aby myśleć iż tylko my jesteśmy jedyni z jednynych w kosmosie. A może oni są faktycznie super technicznie do przodu i przylatują popatrzeć/zbadać/etc. A może oni sie nas boją? Amoze jestesmy dla nich kolonią bakterii? A może jesteśmy dla nich jak zoo? A ja raz widziałem na niebie taką sytuacje, której nie dało się racjonalnie wytłumaczyć. Ba, mam na to świadka.
Zgłoś
Avatar
ska 2013-06-07, 9:48
Panowie z nasa zmontowali sobie jakiś filmik dla jaj a wy się tym gównem jaracie
Zgłoś
Avatar
Adenozynotrifosforan 2013-06-07, 9:57
no niby jakość nienajlepsza (no lata 60-80 chyba bły) , ale widać że coś tam rzeczywiście nagrali realnego, a jeśli to prawda, to dużo tam tego lata w sumie

Swoją drogą ale mają popierdolone krztałty
Zgłoś
Avatar
Mojoo 2013-06-07, 11:01
Przestałem oglądać po domniemanym UFO nad księżycem. Zauważcie w jakiej skali są te ujęcia, to nie jest przy powierzchni księżyca, tylko z odległości pozwalającej zobaczyć jego krzywiznę. W takiej odległości patrząc na domniemane UFO wydaje się ono nieco duże? Statek kosmiczny wielkości Polski? no ciekawe
Zgłoś
Avatar
GoToSleep 2013-06-07, 11:06 1
Ruch jak na autostradzie. Brakuje punktu poboru opłat za przelot.
Zgłoś
Avatar
Matush5 2013-06-07, 11:16
No dobrze a może mi ktoś z niedowiarków powiedzieć coś o " Bitwie o Los Angeles " ? Skoro ufo do bujda, to w co wystrzelono ponad 2 tysiące pocisków przeciwlotniczych ? I co im spierdoliło ? I te słynne zdjęcie statku otoczonego przez reflektory ?

Ps. Niektóre z tych ujęć faktycznie zostały sfabrykowane i to jest naukowo potwierdzone, zdjęcia z kosmosu to drobiny lodu które w oświetleniu wyglądają jak ufo lub drobiny które unoszą się przed szybą statku kosmicznego a aparat uchwyca to jako obiekty znajdujące się daleko
Zgłoś
Avatar
tytek179 2013-06-07, 12:46 1
w 2:30 to nie UFO tylko piłka Ramosa
Zgłoś
Avatar
Bridgwater88 2013-06-07, 14:52
jeszcze nie pojawil sie ten debil ktory zawsze wstawia ten krotki filmik z papierowym ufo ? nie wierze :O
Zgłoś
Avatar
DaNNiOoZ 2013-06-07, 15:11
No sorry, ale dla mnie to nie wygląda jak spodek. No może 2 ;D

Zgłoś
Avatar
szmiglak 2013-06-07, 20:19
w 1:04 widzimy kosmicznego pindola !
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie