18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 35 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 13 minut temu
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
grzybers221 2014-03-01, 19:04 3
Nigdy nie lubiłem UA i nic tego nie zmieni. Oni gdyby mogli to częstowali by nas nożem pod żebra gdybyśmy tylko "odwrócili wzrok".
Zgłoś
Avatar
macicek 2014-03-01, 19:06
weźcie tego geja zabierzcie z przed moich oczu
Zgłoś
Avatar
ASAKKU 2014-03-01, 19:09 26
Bardzo mądrze gada jak na młodziaka, ale nie mogłem się powstrzymać
Zgłoś
Avatar
Mojoo 2014-03-01, 19:11 8
@macicek, co slinka ci cieknie? każdy widzi co chce widzieć, ja np. widzę całkiem inteligentnego kolesia, który mądrze prawi.

ps. Chłodna ocena sytuacji to jest to.
Zgłoś
Avatar
teken 2014-03-01, 19:15 31
Tak moi drodzy zaczyna się 3 wojna światowa.

Rosja pomaga ukrainie, ONZ i NATO wpierdala się pomagać ukrainie, do tego unia europejska też się wpierdala, do tego stany tez się wjebią, byleby mieć jakieś stanowisko.
I tak mamy wojnę Rosja vs UE + USA, a Polska jak zwykle po środku całego gówna, zaczną pomagać UE i ONZ to dostaniemy pierwsi wpierdol, bo jesteśmy najbliżej.

Do zobaczenia w piekle.
Zgłoś
Avatar
SztywnyDrąg 2014-03-01, 19:18 4
Co wy piszecie? Nie możecie doczekać się ataku Rusków? My od wschodu oni od zachodu? To ruski marsz potrwa wtedy ciut dłużej i za jednym zamachem przywłaszczą sobie dwa kraje.
Zapamiętajcie: Jeśli dojdzie do wojny i Rosja ją wygra następni jesteśmy MY!!
Ukraina jest nam potrzebna chociażby w roli strefy buforowej.
Zgłoś
Avatar
vodoslav 2014-03-01, 19:28 2
Mówiłem od dawna ze skutek będzie jeden- przesunięcie granic, sterty trupów itp. Ukraina nie jest celem, to tylko kolejny krok. Putin to także tylko jeden z wielu graczy, napewno nie najsilnieszy na planszy. Ciekawi mnie kto dyktuje warunki i do czego ostatecznie dąży.
Zgłoś
Avatar
piterek098 2014-03-01, 19:28 3
otworzył mi oczy,polać mu
Zgłoś
Avatar
M................i 2014-03-01, 19:31 1
Putin jest zajebiście mądry. Oby rozjebał pokojowo to lewactwo z polskiego sejmu i dał jakiś z głową na karku.
Zgłoś
Avatar
merh 2014-03-01, 19:57 4
EJ,ja nie chce tutaj wojny. Mam jeszcze dwa motocykle do odrestaurowania

Gosc mowi o rzeczach,ktore wiekszosc z myślących ludzi wie. Nie znacie moze kogos,kto byłby w stanie puscic to zamiast wiadomosci w tv?
Zgłoś
Avatar
japkoI 2014-03-01, 20:00 2
Ja nie chcę iść walczyć za Ukraińców. Aż boję się jutro obudzić i dowiedzieć się co się zaczęło.
Zgłoś
Avatar
Presty 2014-03-01, 20:12
Wysłuchałem tego dupka do chwili, jak w swojej wolnej interpretacji faktów stwierdził, że "polski rząd legitymizuje 20 tys protestujacych na Majdanie" - co za kretyn. Ale - jak widać - takie gadanie wśród podobnych kretynów znajduje zrozumienie...

POWODZENIA!
Zgłoś
Avatar
debaser 2014-03-01, 20:15 3
Jebać ukrainców.
Zgłoś
Avatar
rigsuit 2014-03-01, 20:21 2
@japkoI
Za jakiś czas pewnie dostaniemy karty mobilizacyjne, szybkie szkolenie i nie ważne jak, z czym, i po co to i tak będziesz musiał posprzątać gówno które ściąga na nas nasz jebany rząd... Tusk już coś zapowiadał że nie będzie tolerował interwencji na Ukrainie, lepiej by było jakby się nie udzielał wcale bo jak Ruskie się wkurwią to po Ukrainie jeszcze będzie Polska do ogarnięcia, a nasza armia wiadomo 100 tysięcy aktywnych żołnierzy, stare czołgi i samoloty poniżej 100 sztuk z każdego typu
Zgłoś
Avatar
IRONiczny 2014-03-01, 20:22 4
Ale jak słyszałem polaków którzy krzyczą herojom sława to chuj strzela
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie