18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 7:53
Od autora przetłumaczone-"siedzieliśmy spokojnie przy altance muzyka grała cicho nagle podeszło 7-10 pijanych Polaków spytali sie "ukrainiec?" Odpowiedzieliśmy "tak" dostaliśmy trzy mocne ciosy, ukradli również głośnik JBL.







Zgłoś
Avatar
JebaczLiberalizmu Dzisiaj 11:06
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
Piecu88 Dzisiaj 11:07 6
yellow87 napisał/a:

Brawo bo najebane sebixy sprały kogoś bez powodu? Szkoda że tobie przy okazji wpierdolu nie spuścili.



Ważne że twoją starą zaruchali
Zgłoś
Avatar
chochlikhero166 Dzisiaj 11:08 7
pytolsky napisał/a:

Najbardziej prawdopodobne jest to, że pijane p0lackie sebixy potrzebowały dla odmiany powodu, żeby się z kimś napierdalać? W dodatku ich okradli, wiec to na pewno same uczciwe chłopaki były. To ja mam nadzieję, że jak jakieś karki będą ci chciały spuścić wpierdol w kilku na ulicy za zbyt krzywe spojrzenie to też będziesz taki prawilny i po pały nie będziesz wolał. Jebana polska husaria kontynuuje tradycje przodków i z zaskoczenia atakuje mniej licznego wroga.



Ohoho, aś po husarii pojechał za to banderowcy szli 1 na 1, równego sobie i bez wideł. Dzień z takim niusem jak ten, to wtedy można powiedzieć "dzień dobry". Do tego pisk ukrofili w komentarzach, to już "dobry wieczór " od 11 rano można mówić
Zgłoś
Avatar
Love_is_Love Dzisiaj 11:08 2
Pojebane prawicowe ksenofoby.
Zgłoś
Avatar
yellow87 Dzisiaj 11:10 2
Piecu88 napisał/a:

Ważne że twoją starą zaruchali



O, uposledzony kolega Piecu88, siemka.

[ Dodano 2024-10-01, 11:12 ]
rafal560 napisał/a:

O ja pierdole!.Jak bardzo mnie to cieszy ❤️
Uu widać, zabolało. Broń swojego chłopaka z Upadliny. Skandując nie zapomnij jego chuja z ust wyciągnąć 😀



No też mi przykro ż ci ukry zabrały pracę na zmywaku. Może podszkol się z pucowania kibla, to cię przyjmą gdzieś xD

[ Dodano 2024-10-01, 11:13 ]
AdrianoItaliano napisał/a:

@: za darmo ty możesz lewusie dostac



ty też możesz, mojego chuja do mordy jak poprosisz
Zgłoś
Avatar
ligo Dzisiaj 11:13 3
a ja myślałem, że już się zaczęło w całej Polsce
Zgłoś
Avatar
yellow87 Dzisiaj 11:13 2
Abccba napisał/a:

Jak się odzywasz to nie zapomnij ukraińskiego chuja wyciągnąć z buzi.



Ja tam się nie bawię w twoje zabawy.

[ Dodano 2024-10-01, 11:14 ]
JebaczLiberalizmu napisał/a:

Bardzo dobrze, ukraińcy powinni dostawać profilaktyczny wpierdol, żeby przypadkiem nie zapomnieli, że są "w gościach".



W sumie ty też powinieneś dostać profilaktyczny wpierdol ,żebyś nie myślał że jesteś istotny.
Zgłoś
Avatar
ironmaiden666czesiek Dzisiaj 11:29 1
MansoN napisał/a:

A skąd wiesz, że bez powodu? Zresztą sam język upadliński to już jest powód… szkoda, że mnie tam nie było, jeszcze bym poprawił.



MansoN napisał/a:

A skąd wiesz, że bez powodu? Zresztą sam język upadliński to już jest powód… szkoda, że mnie tam nie było, jeszcze bym poprawił.



w sensie co byś zrobił xD? te ukry to takie polaczki za granicą w angli czy niemczech. skończcie już pierdolić.
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan Dzisiaj 11:30 1
CiapaTy_dydol napisał/a:

Widac, że chuja się orientujesz co się dzieje wokół ciebie. Ten syf zaczyna się panoszyć po ulicach i przesadnie wykozystywac nasza gościnność.


Carolina_Reaper napisał/a:

Może u Ciebie tak nie ma ale uwierz że ukry rządzą się wszędzie gdzie się pojawia gdyby nie takie sytuacje


Czy któryś sadol może sprecyzować, co znaczy, że Ukraińcy się "panoszą" i "rządzą?"
Że chodzą po ulicach wam przeszkadza i mówią w swoim języku? Komuś z was zrobili krzywdę, wyzwali chociaż? Ale wam samym, nie, że coś tam widzieliście w internecie. Więc jak, co naprawdę macie im do zarzucenia?

Carolina_Reaper napisał/a:

Zapytaj się ukrów o Wołyń odpowiedzą Ci: „aaaaa na czyjej ziemi wtedy byli Polacy?”


Nagle wszyscy przejmują się Wołyniem, a gdyby nie ta wojna, mało kto by o tym słyszał. Ani ciebie, ani ich tam nie było, więc o co masz do nich pretensje?
Zgłoś
Avatar
CewaGno Dzisiaj 11:35
Gdzie jest taki przycisk, żeby od razu 100 piw wystawić?
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan Dzisiaj 11:41 1
rafal560 napisał/a:

Wolę być napierdalany przez polskich sebixów niż przez ukrofaszystowskich przybłędów


No, zajebista logika. Pamiętam, jak wiele lat temu napisała jakaś idiotka: wolę być gwałcona przez Polaka, niż przez Araba. Ten sam poziom zjebania.
A może lepiej nie być napierdalanym albo gwałconym w ogóle, nie sądzisz?

rafal560 napisał/a:

A jeśli powiesz, że jestem pojebany, to zobacz co się dzieje na zachodzie. U nas za kilka lat będzie to samo 🥳 Po za tym, jeśli plujesz na swój naród to wypierdalaj. A pfu 😎


Że niby na Zachodzie wszystkiemu winne Ukry?
Zgłoś
Avatar
MatiRT Dzisiaj 11:45 4
A co wy tu kurwy ukraińskie robicie? Coś się wam nie podoba? To wypierdalać na front bronić kraju. A jak nie, to się cwelu nawet Ukraińcem nie nazywaj tylko jebanym psem
Zgłoś
Avatar
VladolfPutler Dzisiaj 11:47 5
Kiedyś Polacy byli przez UPA( Upadlińska Powstańcza Armia) zarzynani żywcem jak świnie na jeszcze swoich ziemiach które teraz należą do nich, bez względu na wiek czy płeć. Teraz to samo należy zrobić z nimi w tej samej ilości czyli 100tys
💪😏
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan Dzisiaj 11:52 1
MatiRT napisał/a:

A co wy tu kurwy ukraińskie robicie? Coś się wam nie podoba? To wypierdalać na front bronić kraju. A jak nie, to się cwelu nawet Ukraińcem nie nazywaj tylko jebanym psem


To nie nasz problem, czy są na froncie, tylko ukraińskich władz. Jakby ruscy do Polski weszli, ty byś pierwszy spierdolił, bo chciałbyś ginąć za Tuska i Kaczyńskiego?
Zgłoś
Avatar
Długopłetwiec Dzisiaj 11:54 4
Na front ojczyzny bronić, a nie lecieć w kulki. Upadlince mają lepiej tutaj niż my
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie