18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Poopatulony 2024-05-25, 10:22
Trzeba zrobić kolejny eksperyment w Ukraińskiej elektrowni atomowej.
Zatrudnić specjalistę z Rosji który jako jedyny będzie znał się na atomistyce i przydzielić procedurę testową reaktora.
Zgłoś
Avatar
asdik 2024-05-25, 11:20 6
ja też szczam na ukrowską flagę, ale dupy tym gównem bym nie podtarł. Ssznuję moją dupę.
Zgłoś
Avatar
bambinizm 2024-05-25, 12:14 5
Nie chcę ich u siebie. Kurwa, dość.
Zgłoś
Avatar
darek1234 2024-05-25, 13:27
POLTERGAIST napisał/a:

Wołać dareczka i kriskiego, ich braci ukropów po trawnikah srających obrażają, zapewne już szykują komentarze, że Polacy nie gorsi.



Tak, tak, ty masz sracz pod drzewem z baldachimem z brzozowych gałęzi za Uralem. Taż ty wyższa kultura!
Zgłoś
Avatar
modified1 2024-05-25, 14:02 1
silwerbalk napisał/a:

I powiedzcie mi czym oni się różnią od ruskich ? ..... Kurwa niczym i tu i tam srają po krzakach



Jeśli popatrzeć na wyborców pisu to niczym, ten sam stan mentalny i nawet wzrok zagubiony xD
Zgłoś
Avatar
Kefir30 2024-05-25, 14:12
Ja tak robię z polską.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-05-25, 15:02
Kefir30 napisał/a:

Ja tak robię z polską.



Nagraj filmik i wrzuć na sadola. Inaczej nikt nie uwierzy.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-05-25, 18:31
dżonyłojlker napisał/a:

Nagraj filmik i wrzuć na sadola. Inaczej nikt nie uwierzy.


Czemu Ukrainiec na odwyku się wypowiada w sprawie Polski? Ciesz się że w MONARze na koszt polskiego podatnika siedzisz.
Zgłoś
Avatar
POLTERGAIST 2024-05-25, 18:33 8
darek1234 napisał/a:

Tak, tak, ty masz sracz pod drzewem z baldachimem z brzozowych gałęzi za Uralem. Taż ty wyższa kultura!



tłumaczyłem ci czopku setki razy, że ja w przeciwieństwie do ciebie ukropie nie ssam nikomu ze wschodu, ty to robisz pod każdym komentarzem o ukropskich dzikusach. W dalszym ciągu nie podałeś mi komentarza w którym jestem za kacapami, więc przyznajesz, że jesteś zwykłym banderowskim konfabulantem z chaty eternitem krytej z dywanem na ścianie i kiblem na ogrodzie z dziurą w ziem a wypróżniasz się dokładnie tak jak ta wywłoka z filmu.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-05-25, 18:58 2
baronturbina napisał/a:

Czemu Ukrainiec na odwyku się wypowiada w sprawie Polski? Ciesz się że w MONARze na koszt polskiego podatnika siedzisz.



Nie ma czegoś takiego, ale jak już się upierasz, to pisz małą literą, kochasiu bandery
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-05-25, 19:11
dżonyłojlker napisał/a:

Nie ma czegoś takiego, ale jak już się upierasz, to pisz małą literą, kochasiu bandery


Wytrzeźwiej ukraiński przydupasie. Pisz tunika zakończysz odwyk. Czemu ziejesz zamęt. Na ruskiego trolla jesteś zbyt przetrzymany.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-05-25, 19:20
baronturbina napisał/a:

Wytrzeźwiej ukraiński przydupasie. Pisz tunika zakończysz odwyk. Czemu ziejesz zamęt. Na ruskiego trolla jesteś zbyt przetrzymany.



Spróbuj jeszcze raz, tym razem po polsku. A najlepiej, to pogadaj sobie sam ze sobą (tak jak najbardziej lubisz ).
Zgłoś
Avatar
BJN 2024-05-27, 3:33
psotny_fiutek napisał/a:

Żeby nie srali po trawnikach jak psy i dupy nie podcierali ukraińską flagą.
Za dużo od nich wymagamy ?


Ja to tam nie widzę żadnego problemu w tym że podtarła dupę ukrainską szmatą z banderowskim znakiem.
Zgłoś
Avatar
darek1234 2024-05-28, 9:23
POLTERGAIST napisał/a:

tłumaczyłem ci czopku setki razy, że ja w przeciwieństwie do ciebie ukropie nie ssam nikomu ze wschodu, ty to robisz pod każdym komentarzem o ukropskich dzikusach. W dalszym ciągu nie podałeś mi komentarza w którym jestem za kacapami, więc przyznajesz, że jesteś zwykłym banderowskim konfabulantem z chaty eternitem krytej z dywanem na ścianie i kiblem na ogrodzie z dziurą w ziem a wypróżniasz się dokładnie tak jak ta wywłoka z filmu.



I właśnie podałeś przepis na życie w kacapii. Z autopsji?
Zgłoś