18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 9 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:43
Avatar
Dibo83 2024-08-02, 1:06 1
Ważne, że dupa umyta, nie dzielmy ludzi na nacje, no chyba że są czarni lub ciapaci, no i jeszcze żydzi
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-08-02, 2:18 3
bobro napisał/a:

Co wy kurwa pod każdym filmem tak tych ukraincow bronicie do kurwy? Większość Polaków ma w chuju czy to ruski czy banderowiec bo to jeden pies, a w komentarzach bez przerwy ktoś się przypierdala i madruje. Wypierdalajcie tych propagandystów zjebanych


Przypierdalam się, jak widzę hejterski opis z dupy, że Ukraińcy to, albo sro, chociaż równie dobrze może to być Białoruś, a nawet Kazachstan.

A tu jedna istotna rzecz wszystkim umknęła: auto ma kierownicę z prawej strony, a takie są dość powszechne w Rosji, bo masowo ściągają używane z Japonii. Szczególnie za Uralem.
Zgłoś
Avatar
takamahi 2024-08-02, 2:53 4
Spasticink napisał/a:

Kacapy ukraińskie = kacapy rosyjskie, więc jeden chuj



Doucz się kolego, kacapy to tylko russkie i jest to określenie zaczerpnięte właśnie z jęz. Ukraińskiego, oni tak na rusków zaczęli mówić pierwsi. Na Ukraińców russkie mają inne określenia.
Zgłoś
Avatar
Liczer 2024-08-02, 3:29 3
shoggoth napisał/a:

Na jakiej podstawie @ ustaliłeś, że to nagranie z Ukrainy?



A czym się różni ukraina od rosja
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2024-08-02, 7:23 4
shoggoth napisał/a:

Trochę to dziwne, bo audycja w radiu bardziej radziecka.



No przecież ukraina jest radziecka....
Nie wiem czy wiesz, ale nie wszyscy ukraińcy znają język ukraiński.... Za to wszyscy znają rosyjski.... Nawet ich prezydent ukraińskiego nauczył się kilka lat temu. Mentalnie ukraina to CCCP.
Zgłoś
Avatar
n1ck.ee 2024-08-02, 10:16 2
Stepowa dzicz
Zgłoś
Avatar
Arashi91 2024-08-02, 11:01 4
shoggoth napisał/a:

Na jakiej podstawie @ ustaliłeś, że to nagranie z Ukrainy?



A co już Ci się hrywny śnią po nocy? Zrozum, że Ukry to takie same homosovietusy jak Kacapy. To co się dzieje na wschodzie to praktycznie wojna domowa.
Zgłoś
Avatar
shoggoth 2024-08-02, 12:07 1
Liczer napisał/a:

A czym się różni ukraina od rosja



A może napiszesz swoje pytanie po polsku?

Arashi91 napisał/a:

A co już Ci się hrywny śnią po nocy? Zrozum, że Ukry to takie same homosovietusy jak Kacapy. To co się dzieje na wschodzie to praktycznie wojna domowa.



Mi hrywny nie, za to tobie ruble jak widać. Zrozum, że w przeciwieństwie do ciebie cenię sobie rzetelność informacji. Wiem, że takim jak ty wszystko jedno ale to nie znaczy, że innym też. A co do praktyki to Polaków też jak najbardziej można so homosovieticusów zaliczyć.
Zgłoś
Avatar
Arashi91 2024-08-02, 12:15 3
shoggoth napisał/a:

A może napiszesz swoje pytanie po polsku?
Mi hrywny nie, za to tobie ruble jak widać. Zrozum, że w przeciwieństwie do ciebie cenię sobie rzetelność informacji. Wiem, że takim jak ty wszystko jedno ale to nie znaczy, że innym też. A co do praktyki to Polaków też jak najbardziej można so homosovieticusów zaliczyć.



Tak myślałem, czyli hrywny wchodzą, albo incel liczący, że zaliczy zdesperowaną UPAdlinkę. Nie, Polaków nie można zaliczyć do homosovietusów. Do demoludów owszem, ale nie do homosovietusów.
Zgłoś
Avatar
shoggoth 2024-08-02, 12:23 2
Arashi91 napisał/a:

Tak myślałem, czyli hrywny wchodzą, albo incel liczący, że zaliczy zdesperowaną UPAdlinkę. Nie, Polaków nie można zaliczyć do homosovietusów. Do demoludów owszem, ale nie do homosovietusów.



Czyli trafiłem , rubelki przelane, to redpilowy incelek rusofilek, liczący, że dostanie przydziałową Swietłanę czy inną Irinę jak będzie smarował kacapom. A do homosovieticusów można nas Polaków jak najbardziej zaliczyć biorąc pod uwagę mentalność i podejście do wielu kwestii. Ale to byś musiał wania znać definicję pojęcia, którego używasz, albo raczej polecili ci byś używał.
Zgłoś
Avatar
TytanowaSzafkaNaButy 2024-08-02, 12:24 3
Ja pierdole, ale ta strona sie zrobila pedalska. Pełno filmików z Rosji i każdy ma z tego beke, ale wystarczy pod którymś dodać że to na Ukrainie to ukropolaki odpalają swój ból dupska i się oburzają xD Pies jebał obie strony, oboje to jebana dzicz sowiecka.
Zgłoś
Avatar
Arashi91 2024-08-02, 12:46 1
TytanowaSzafkaNaButy napisał/a:

Ja pierdole, ale ta strona sie zrobila pedalska. Pełno filmików z Rosji i każdy ma z tego beke, ale wystarczy pod którymś dodać że to na Ukrainie to ukropolaki odpalają swój ból dupska i się oburzają xD Pies jebał obie strony, oboje to jebana dzicz sowiecka.



Pojebów nie brakuje. Śmiejemy się z Francji czy Wielkiej Brytanii, a sami mamy takich samych spierdoleńców kręcących sobie sznur na szyję. Przeczytali na Łonecie, że Ukry to nasi bracia i "ten sam krąg kulturowy" to już trzepią do bycia fajnopolackimi kozojebcami.

shoggoth napisał/a:

Czyli trafiłem , rubelki przelane



Nie, nie trafiłeś. Tak się składa, że jestem rusofobem i gardzę tymi kurwami. Ja jednak w przeciwieństwie do Ciebie ukraińska prostytutko nie pozostaję ślepy na innych sąsiadów Polski i naszą historię oraz to w jaki sposób Ukraina manifestuje swoje "racje" i realizuje swoje interesy. To już nawet nie chodzi o ostatnie 300 lat. To chodzi o to jak niewdzięczne i podłe są to kurwy patrząc przez pryzmat ostatnich 2 lat. Swoją drogą już zbliża się 13. Hajlowałeś już w kierunku Berlina 3 razy jak Twoi bohaterowie czy jeszcze nie?
Zgłoś
Avatar
Salazar 2024-08-02, 20:28
ja pierdole, napisać że to zwierzęta to w tym momencie obrażam zwierzęta
Zgłoś
Avatar
Liczer 2024-08-03, 5:26
shoggoth napisał/a:

A może napiszesz swoje pytanie po polsku?
Mi hrywny nie, za to tobie ruble jak widać. Zrozum, że w przeciwieństwie do ciebie cenię sobie rzetelność informacji. Wiem, że takim jak ty wszystko jedno ale to nie znaczy, że innym też. A co do praktyki to Polaków też jak najbardziej można so homosovieticusów zaliczyć.



Czym różni się Ukraina od Rosja? Jest po polsku napisane. Czy jesteś zbyt tępy żeby zrozumieć ponieważ nie napisałem "Rosji"?
Zgłoś
Avatar
shoggoth 2024-08-03, 9:38
Liczer napisał/a:

Czym różni się Ukraina od Rosja? Jest po polsku napisane. Czy jesteś zbyt tępy żeby zrozumieć ponieważ nie napisałem "Rosji"?



Czyli faktycznie jesteś taktępy i prymitywny, że nie potrafisz odmienić słowa ,,Rosja" przez przypadki. W takim razie mogę sobie odpuścić dalszą ,,rozmowę" z uwagi na jej całkowitą jałowość.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie