18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 17 minut temu
Avatar
zippo 2014-02-22, 14:18
LatającyKumszownik napisał/a:

Po 1 czy jak ta ukraina się podzieli to czy przypadkiem rusek nie podniesie cen za gaz itd ? bo coś mi się wydaje że tak ??

Po 2 ktoś napisał że nie znają historii własnej : a kogo to jest wina że nie znają ? nasza ? widocznie rząd obrał takie nauczanie historii i ma w dupie prawde. Każdy ma dostęp do środków informacyjnych(książki,internet,itd.) a to że nie sprawdzają to wynika z ich ignorancji.
inny przykład : to że ktoś nie zna prawa nie oznacza że nie poniesie kary a takie pierdzielenie że nie znają i jest mi ich szkoda nie kupuje tego

Po 3 ktoś napisał że wisza flagi UPA tak ? coś mi się nie chce wierzyć że jak wywieszają te ścierwa to nie znają historii

Po 4 pewnie jest tutaj wielu użytkowników którym ukraincy pomordowali rodziny i nie nie jest mi szkoda ukrainy. Ta pseudo wojna o to kto sie dopcha do koryta władzy jest na pokaz, a nasze media i politycy wykorzystują to jako zasłona dymna naszych problemów



nasz rzad tez ma w dupie prawde i rzad kazdego kraju ma w dupie prawde, bo chca nas wszystkich przerobic na patriotow gotowych oddac zycie za kraj! to polska zaczela mordy na cywilach i palenie wsi, a to co zrobila UPA, bylo odpowiedzia na uciski ze strony polskiej.. wieje od ciebie hipokryzja, jestem pewien, ze o tym nie wiedziales, a ich nazywasz ignorantami. dla nich armia krajowa jest jak dla nas UPA, a mimo wszystko sa dla nas "bohaterami". wszyscy wiemy, ze do oddania przemyslu nie dojdzie, bo to takie samo bezsensowne pierdolenie jak tych plackow z ruchu narodowego co chca lwow z powrotem
Zgłoś
Avatar
E................m 2014-02-22, 14:23 1
radeek6 napisał/a:

Piszesz ze chesz pomagac to pomagaj zdrajco, ale jak Tusk mówi o pomocy to bedzie ona z rządu czyli spocznie na wsyztkich obywatelach nawet tych którzy tego nie chcą....



Jeśli nie docierają do ciebie argumenty i uważasz że pomaganie innym jest równoznaczne ze zdradą, a wszyscy Ukraińcy powinni beknąć za zbrodnie UPA, to jest mi z tego powodu przykro. Przykro nie z tego co wypisujesz, ale z faktu, iż nasz system edukacji wysrał takiego "patriotę" jak ty.
Gdzieś ty się chował człowieczku chory? Kto cię empatii pozbawił, wykastrował z ludzkich odruchów i jeszcze wmówił, że plucie na inne nacje jest miarą patriotyzmu. I kim ty do cholery jesteś aby tutaj innych od zdrajców wyzywać?
Wycierasz sobie gębę patriotyzmem, a tak naprawdę tylko leczysz własne kompleksy. Zaślepia cię nienawiść do innych nacji i próbujesz sobie ją usprawiedliwić historią.
Młodzi Ukraińcy nic nie poradzą że urodzili się właśnie na Ukrainie. Nie odpowiadają też za zbrodnie swoich dziadów i pradziadów. Jak śmiesz być tak nieludzki w swoich sądach? To co piszesz ty oraz wielu innych wyżej jest skandaliczne. Brak mi już słów.
Zgłoś
Avatar
swampman 2014-02-22, 14:27 1
najśmiesznejsze jest kurwa to, że czytam wasze komentarze i śmieje się w niebogłosy bo większość agresywnych i nienawistnych komentarzy piszą ludzie urodzeni w latach 90... wasze wiadomości rozumiem bierzecie od własnych dziadków i radia maryja.

niemcy i ruscy sa chujowi wiadomo czemu... francja jest chujowa bo stchórzyli podczas wojny... wyspy tez sa chujowe ale wiekszosc was piszacych tu komentarze o "polaczkach" mieszka tam i zapierdala na zmywaku.

idąc tą logiką wszyscy sa chujowi wiec i niestety my polacy bo świeci też nei jesteśmy.
a ukraincy zajebisci ludzie wiec zycze im powodzenia... nawet tym proruskim bo mam nadzieje ze im sie pouklada w łebach
Zgłoś
Avatar
BiszkoptWE 2014-02-22, 14:30 8
Jak tak czytam te usprawiedliwienia ukrainców, że oni nie wiedzą co czyniło UPA, no ja pierdole. Pojebało wam się w głowach? Kto identyfikuje się z czymś o czym nie ma pojęcia? Tylko idioci i ludzie głupi! Tak! Jak się z czymś ktoś identyfikuje to powinien znać historię, przekonania i kurwa wszystko na ten temat.

Weźcie ich jeszcze przeproście za to że wyrznęli nam rodaków.

Zacznę za was.

Drodzy Ukraincy,
Przepraszamy was, tych którzy trzymają z UPA o to że wasi przodkowie wymordowali naszych rodaków w sposób bestialski jak zwierzęta. Nie chcieliśmy aby wam się tak trudno mordowało i przepraszamy za małą liczbę ludzi do zerżnięcia, zarżnięcia i do torturowania, następnym razem przyjdziemy większą chmarą i nie będziemy wam robić problemów. Zapraszamy w czerwcu, może uda wam się pobić rekord sprzed 71 lat.
Jeszcze raz przepraszamy i zapraszamy jeszcze żyjących mordedców polaków do naszego kraju, dostaniecie 10tys zł emerytury, a wasze dzieci po waszej śmierci 20tys renty na głowę.
Zgłoś
Avatar
voidinfinity 2014-02-22, 14:34 1
Odnoszę się do komentarzy a nie tematu.

Co ma UPA wspólnego z interesem Państwa Polskiego w 2014 roku??? Wytłumaczcie mi to proszę, bo za chuj waszego chłopo-robotniczego "myślenia" nie rozumiem.

Mnie interesuje tylko co jest w interesie Polski, a nijak nie potrafię znaleźć argumentów za tym, że poszerzenie wpływów rosyjskich jest w naszym interesie.

I to jest jedyna płaszczyzna na której warto rozważać aktualną sytuację polityczną, a nie kurwa spuszczać się nad cierpieniami, które zostały nam zadane.

Niemcy robili coś innego? Zachód nie sprzedał nas sowietom? (itp,itd).

A na zmywak to z pocałowaniem ręki zapierdalacie - i jakoś wam krzywdy wyrządzone w przeszłości nie przeszkadzają.
Zgłoś
Avatar
Izmael 2014-02-22, 14:37 1
Tu macie reszte liveleak.com/view?i=ddc_1373733940 Co za zjeby... małe dziecko gwoździem do stołu...
Zgłoś
Avatar
raper900 2014-02-22, 14:41
Krew, nagość, brutalność... Nie ma już harda, że takie tematy lecą na główną?
Zgłoś
Avatar
Keepo 2014-02-22, 14:44 2
Ukraińcy pozytywnie się wypowiadają o polakach w wywiadach. A więc po co te zjebane obrazki. Musimy o tym pamiętać ale nie musimy o tym mówić... A tym bardziej w takiej sytuacji kurwa.. żenada. To tak jak bym wszedł do sali w której leży twoja chora umierająca babcia i zaczął pierdolić o tym że była mi winna 200 zł i ma mi to oddać. Typowa polaczkowość kurwa.. Wielki kurwa patriota się znalazł. A żeby Ci kiedyś jakiś Ukrainiec pomógł gdy polak się odwróci.
Zgłoś
Avatar
InnyName 2014-02-22, 14:55
Taka ciekawostka, wpisując hasło UPA wyskakuję ... KUPA
Zgłoś
Avatar
Halibut 2014-02-22, 15:01 5
1. Ukraińców jest na Ukrainie około 30%, reszta to albo ruscy albo ukraińcy, którzy czują się ruskimi i pierdolą resztę Ukrainy (dlatego mimo zachodniej propagandy wygrał tam Janukowycz)
2. W następnych wyborach znów wygra ugrupowanie proruskie, co wtedy? Znów debile będą robić burdel na 'euromajdanie'?
3. Gruba część burdelowców to faszyści głoszący hasła UPA. Nienawidzą Polaków tak samo jak ruskich i mimo, że do kamer mówią ładnie to wykrzykiwane hasła już nie są dla nas miłe. Jeśli ktoś twierdzi, że oni nie znają swojej historii to są bardziej pojebani niż polski sejm

Najlepszym wyjściem byłoby dogadać się z ruskimi i zająć po połowie Ukrainę a swołocz trzymać mocno pod butem. Niestety siła Polski jest na poziomie Burkina Faso i Nepalu.
Zgłoś
Avatar
Wronx 2014-02-22, 15:06 2
mam takie pytanie. jak neonazisci w niemczech beda walczyc o wladze to tez bedziecie ich wspierac i? albo jesli komunisci w rosji zrobia "eurokreml" to rowniez bedziecie ich dopingowac? ludzie, ogarnijcie sie.
Zgłoś
Avatar
voidinfinity 2014-02-22, 15:10
Nie spuszczajcie się na tych banderowców, bo jak się walczy z władzą to się kurwa nie wybiera.

Ale co wy kurwa wiecie o walce? Wy to umiecie napinać chuja przed monitorem i tutaj się wasza waleczność kończy

Patrzcie i uczcie się - bo do końca życia będziecie w usta przyjmowali od donka, w odbyt od jarka.
Zgłoś
Avatar
BiszkoptWE 2014-02-22, 15:13
@voidinfinity: Sama identyfikacja z UPA jest zła, nie widzisz problemu to może mi być Ciebie tylko żal. Jakby teraz niemcy zaczeli walczyć o swoje pod banderą swastyki to też nie widziałbyś w tym nic dziwnego? Tu chodzi własnie o tą jebaną niewiedzę, ale moim zdaniem niewiedza ich nie usprawiedliwia, jakby chcieli to by poznali co to było UPA i nie byłoby problemu (gorzej jakby był ).

@Kappy: :| Serio? Porównujesz 200zł pożyczone babci, która jest na łożu śmierci do tej sytuacji? No tak rozumiem, jak się nie ma argumentów to trzeba jakiś z dupy wymyślić. Nikt tu nie wrzuca wszyskich ukrainców do jednego wora, bo nie kazdy łączy się z tym UPA to tak samo jak nie wszystkie ciapaki są radykalne. No ale nie zrozumiesz tego, pewnie dużo gazety wyborczej i tvn.
Zgłoś
Avatar
voidinfinity 2014-02-22, 15:20
BiszkoptWE napisał/a:

@voidinfinity: Sama identyfikacja z UPA jest zła, nie widzisz problemu to może mi być Ciebie tylko żal. Jakby teraz niemcy zaczeli walczyć o swoje pod banderą swastyki to też nie widziałbyś w tym nic dziwnego? Tu chodzi własnie o tą jebaną niewiedzę, ale moim zdaniem niewiedza ich nie usprawiedliwia, jakby chcieli to by poznali co to było UPA i nie byłoby problemu (gorzej jakby był ).



I co zorganizujesz komitet który będzie chodził i mówił jednej czy drugiej grupie "wypierdalaj"? Serio?

A jak każą tobie i twojemu komitetowi spierdalać to co? Będziesz się z nimi bił?

Ty kurwa wiesz w ogóle jak tego typu akcje przebiegają?
Wychodzi każdy, kto chce demonstrować. Nikt się nie umawia, nie robi zapisów etc.

Pomyśl choć 5min zanim coś napiszesz.

A CO NAJWAŻNIEJSZE:

Co mnie kurwa moralność tych ludzi interesuje?

Mnie interesuje, czy cała sytuacja rozegra się w sposób korzystny dla Polski czy nie.

Reszta to tylko pożywka dla niedzielnych patriotów i napinaczy.
Zgłoś
Avatar
g................1 2014-02-22, 15:49 3
Jebane ukraińskie psy. Żeby jeszcze ci kurwa którzy tak ich teraz liżą po jajach, nie zdziwli się w przyszłości jak dostaną kosę od swoich kochanych ukraińców w dupę ich jebanych mać. banderowskie pomioty.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie