18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
SkupiK 2013-05-12, 12:16 1
dogłębny peeling sobie fundnął...
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2013-05-12, 12:30
No tak, okres Pierwszych Komunii, to i filmiki z pierdzikółkami się pojawiają
Zgłoś
Avatar
abdul 2013-05-12, 12:33
nie schowal nozki
Zgłoś
Avatar
DiesIrae 2013-05-12, 12:36
Depilacja do białej kości
Zgłoś
Avatar
Grzyb18 2013-05-12, 12:57
Kara za jazdę skuterem.
Zgłoś
Avatar
Nihilista 2013-05-12, 13:16
d1abol napisał/a:

'Skorzany' kombinezon dobrze pochlonal sile tarcia


No właśnie nie bardzo, przyjrzyj się - oparł się kolanem i klatą o kierownicę i sunął na supermana Chyba nic mu się nie stało, dalej będą bez kurtek i spodni jeździć.. Po mojemu banda idiotów, rodziców szkoda.
Zgłoś
Avatar
Peter-Norivotset 2013-05-12, 13:17 1
Gnojki 16 letnie dostali od rodziców motorki i robią tylko burdel na drodze.
Na prostej drodze się wyjebał- to świadczy o tym, że rozdawanie przez rodziców crosów, skuterów, rowerów dla gimbusa powinno być zakazane, bo debil na normalnej drodze mógłby narobić problemów innym. Tutaj to chociaż sam się debil przewrócił i dobrze.
Zgłoś
Avatar
Nickczemny 2013-05-12, 13:42 1
@up o jejej nie posraj sie tylko, powiedz poprostu ze mama na komunie dala Ci sweter a nie skuter i teraz swoją żółć przelewasz na sadisticu.
Zgłoś
Avatar
Wiercik102 2013-05-12, 13:51 2
Czytając wasze komentarze mam uśmiech na ustach
Nie tylko dla tych najlepszych i śmiesznych -> @d1abol, @DiesIrae, @SkupiK, @Welonka, @gonzo3211
A co do reszty "bandy" która z domu nie wychodzi i siedzi tylko na sadolu jak (

@grzechu5444, raczej sam robisz burdel na drodzę, prosta droga i może ale dzióra dzióra pogania kolega próbował ominąc 1 i wpadł w 2 i oto taki efekt. Wyjdź z domu bo po nicku osdzam cię za bycie TYM Grzechem od "Wideoreceznji"

@Grzyb18, wiesz jak wygląda skuter i czym się różni od motocykla ? )

Nie znacie przyczyn nie osądzajcie, hejty na Sadolu i komentarze typu "Tutaj to chociaż sam się debil przewrócił i dobrze" są wg. Mnie anormalne. Obyś "debilu" sam się wypieprzył i zobaczymy czy nadal będziesz mówił "O wyjebałem się, jestem debilem, ale mi dobrze, powinienem jeszcze mocniej jebnąć"
Zgłoś
Avatar
nanowaty 2013-05-12, 13:54 1
@Wiercik102 - na portalu SADISTIC liczyłeś na słowa współczucia? ;]
trzeba było z gołą dupą jechać najlepiej, może mniej by się obtarł..
Zgłoś
Avatar
PanAndrzej 2013-05-12, 14:08 1
Kupując jakikolwiek jednoślad chyba kurwa stać ich na dokupienie jakiejś kurtki za marną stówe. Ale nie, lepiej pierdolić że gorąco i jeździć w spodenkach i koszulce. Ja rozumiem do sklepu czy coś, ale gdziekolwiek dalej wole mieć coś na grzbiecie niż potem jęczeć że dupa obdarta.
Zgłoś
Avatar
B................z 2013-05-12, 14:13
grzechu5444 napisał/a:

Gnojki 16 letnie dostali od rodziców motorki i robią tylko burdel na drodze.
Na prostej drodze się wyjebał- to świadczy o tym, że rozdawanie przez rodziców crosów, skuterów, rowerów dla gimbusa powinno być zakazane, bo debil na normalnej drodze mógłby narobić problemów innym. Tutaj to chociaż sam się debil przewrócił i dobrze.


popieram to ja to sie skuterem nigdy nie wywaliłem na prostej tylko kilka razy bo sie z tirem scigałem wkurzajo mnie gimbusy jedzie 30 i sie wywala a ja to maxa lece 60 na godzine
Zgłoś
Avatar
Peter-Norivotset 2013-05-12, 14:14 1
Wiercik102 napisał/a:

Czytając wasze komentarze mam uśmiech na ustach
Nie tylko dla tych najlepszych i śmiesznych -> @d1abol, @DiesIrae, @SkupiK, @Welonka, @gonzo3211
A co do reszty "bandy" która z domu nie wychodzi i siedzi tylko na sadolu jak (

@grzechu5444, raczej sam robisz burdel na drodzę, prosta droga i może ale dzióra dzióra pogania kolega próbował ominąc 1 i wpadł w 2 i oto taki efekt. Wyjdź z domu bo po nicku osdzam cię za bycie TYM Grzechem od "Wideoreceznji"

@Grzyb18, wiesz jak wygląda skuter i czym się różni od motocykla ? )

Nie znacie przyczyn nie osądzajcie, hejty na Sadolu i komentarze typu "Tutaj to chociaż sam się debil przewrócił i dobrze" są wg. Mnie anormalne. Obyś "debilu" sam się wypieprzył i zobaczymy czy nadal będziesz mówił "O wyjebałem się, jestem debilem, ale mi dobrze, powinienem jeszcze mocniej jebnąć"



A co mnie obchodzi, że kolega próbowal coś ominąć? Jezeli nie potrafi jezdzic niech nie jezdzi do kurwy nedzy. Gdyby była to ruchliwa droga i jechał ktoś z naprzeciwka, to narobilby takich problemow(innym na drodze), ze szok. A ty pierdoilisz o tym, że nie potrafi ominąć dziur. No ja pierdole, co za kretyn. Mam nadzieje, że Twój ułomny kolega ma teraz rozległe rany i następnym razem pierdolnie się w swoją tępą główkę zanim wsiądzie na coś co jeździ.
Co za ułom, ja pierdole.
Dzióra- w gimbazie nie uczyli jeszcze ortografi?
Zgłoś
Avatar
deska22 2013-05-12, 15:00
Ej to nie jest czasem w Dąbrowie G na tej nowej Pogorii?
Zgłoś
Avatar
Yoklam 2013-05-12, 15:19
deska22, raczej nie. Wydaje mi się że to było na Brodach Iłżeckich. Gimbusy lubią tam sobie zostawiać pamiątki po sobie. Jedni zostawiają kawałek skóry, drudzy się topią. Takie niewinne zabawy
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie