18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 54 minuty temu
Karl Wallenda - akrobata powietrzny, wykonujący pokazy bez zabezpieczeń. Zginął w 1978, kiedy to zerwał się silny wiatr podczas jednego z pokazów. Karl spadł z wysokości 37 metrów.

Szkoda, że nie widać, jak uderza o ziemię



Myślę, że nie było.
Zgłoś
Avatar
zderealizowany 2012-09-22, 19:10
Nie pamiętam jak koleś się nazywał, nie chce mi sie nawet sprawdzać czy to ten sam, ale chyba ugryzła go osa czy coś. Kiedyś widział o nim program
Zgłoś
Avatar
trebeter 2012-09-22, 19:24
load i gramy dalej
Zgłoś
Avatar
pyotreck 2012-09-22, 20:39
szkoda gościa, może był miły, może lubił się napić, nie wiem, nie znałem go.
Zgłoś
Avatar
G................z 2012-09-22, 21:12
i co, przeżył ??
Zgłoś
Avatar
K................n 2012-09-22, 21:46
w Polsce pewnie na dole byłoby słychać jak się zaczął chwiać "pa... jebnie!" a jak się puścił liny "aalleee urwau!"
Zgłoś
Avatar
PytaCz 2012-09-22, 23:10
Dodam tylko, że ma syna, który robi to samo. Już niedługo powitamy na sadolu juniora. Może nawet nada się na harda
Zgłoś
Avatar
WalWiadra 2012-09-23, 5:22
alan10 napisał/a:

Albo facet był cienki, albo to był jakiś jebany huragan. Obejrzyjcie sobie "Man on wire", facet zapierdalał po linie rozciągniętej między wieżami WTC (które były jeszcze na wykończeniu, inaczej nie dostałby się na górę). Lina srogo się bujała (przecież same wieże odchylały się na metr czy coś koło tego), a on chodził sobie po niej przez ponad godzinę.


Ten gosc z "Man on wire" to jego wnuk (tego co sie zjebal tam na gorze)
PytaCz napisał/a:

Dodam tylko, że ma syna, który robi to samo. Już niedługo powitamy na sadolu juniora. Może nawet nada się na harda


Nie syna tylko wnuka
Zgłoś
Avatar
Sufka 2012-09-23, 14:37
Kurwa Karl co Ty odjebales
Zgłoś
Avatar
ErmEr1908 2012-09-23, 21:06
@bOxiOr
ile razy wrzucicie to "w pizdu wylądował" przy każdym filmie tego typu?
Zgłoś
Avatar
Baro 2012-09-24, 11:14
Nie rozbrajajcie mnie. Jaki jest sens popierdalania po sznurku z tyczką w dłoniach. Głupota sama w sobie i żadnego większego dna w tym nie widze. Był głupi to sie zjebał.
Zgłoś