18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
smc 2024-05-19, 22:57 1
Na front się nada. Żołnierz idealny!
Zgłoś
Avatar
mit2 2024-05-20, 0:21 1
Uuu, po źrenicach widać że banderowiec popracował wcześniej noskiem.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-05-20, 3:46 1
Gdyby nie warszawski rower i smród znad Wisły to pewnie by człowiek pomyślał, że to jakiś oddział banderowskich zwiadowców zakrada się za kacapskie umocnienia
Zgłoś
Avatar
skywalker75 2024-05-20, 6:31
Do wesela się zagoi i jeszcze niejedną ruską kurwę ten młodzieniec zajebie
Zgłoś
Avatar
bialy_alfons 2024-05-20, 7:57 2
mam nadzieję że to jego trening przed poborem i szybko wróci walczyć za "ojczyznę"

a zapomniałem dodać że może się śmiało zapisać do tych najgroźniejszych z motokomando, zwanego homokomando
Zgłoś
Avatar
ActAnonymous 2024-05-20, 9:48 1
RobsoN napisał/a:

No to już wiemy kto niszczy rowery miejskie i hulajnogi, banderowskie przygłupy.



Tak, oczywiście jedynymi osobami, które niszczą cudze mienie to TYLKO Ukraińcy. Przecież, to na pewno nie jakiś pijany dresiarz z koleszkami, menele/bezdomni lub małolaty, tylko Ukraińcy. Taka ciekawostka, za granicą, takimi "Ukraińcami" są właśnie Polacy. Kradną i niszczą cudze mienie, bo tak im się podoba. Ostatnio nawet widziałem, jak grupka Polaczków wzięła 3 rowery miejskie i wrzucili do wody. Oczywiście, wszystko dla tej "beki"
Zgłoś
Avatar
POLTERGAIST 2024-05-20, 10:20 6
skywalker75 napisał/a:

Do wesela się zagoi i jeszcze niejedną ruską kurwę ten młodzieniec zajebie



ten banderowski młodzieniec właśnie przed tymi ruskimi kurwami spierdolił z upadliny, bo jest jebanym dezerterem i tchórzem.

ActAnonymous napisał/a:

Tak, oczywiście jedynymi osobami, które niszczą cudze mienie to TYLKO Ukraińcy. Przecież, to na pewno nie jakiś pijany dresiarz z koleszkami, menele/bezdomni lub małolaty, tylko Ukraińcy. Taka ciekawostka, za granicą, takimi "Ukraińcami" są właśnie Polacy. Kradną i niszczą cudze mienie, bo tak im się podoba. Ostatnio nawet widziałem, jak grupka Polaczków wzięła 3 rowery miejskie i wrzucili do wody. Oczywiście, wszystko dla tej "beki"



kolejny obrońca banderowskich patusów z tradycyjnym" a poloki to tyż rozrabiajo " zetrzyj banderowski kał z nosa onuco, został ci po lizaniu kacapskich rowów.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-05-20, 11:13 2
skywalker75 napisał/a:

jeszcze niejedną ruską kurwę ten młodzieniec zajebie



Czyli sam siebie i może jeszcze jakiegoś kolegu
Zgłoś
Avatar
ActAnonymous 2024-05-20, 13:59
POLTERGAIST napisał/a:

ten banderowski młodzieniec właśnie przed tymi ruskimi kurwami spierdolił z upadliny, bo jest jebanym dezerterem i tchórzem.
kolejny obrońca banderowskich patusów z tradycyjnym" a poloki to tyż rozrabiajo " zetrzyj banderowski kał z nosa onuco, został ci po lizaniu kacapskich rowów.



Wyobraź sobie, że mam totalnie wywalone na jednych jak i na drugich. Nie bronie nikogo, tylko stwierdzam fakty. A fakty są takie, że jak i jedni jak i drudzy, robią DOSŁOWNIE to samo za granicami swojego państwa
Zgłoś
Avatar
Vismaior 2024-05-20, 14:02 2
Trzeba Tych ukraińskich śmieci spakować i wysłać na Krym niech tam sobie kręcą te swoje filmy.
Zgłoś
Avatar
patgaw 2024-05-20, 17:22
wie ktos gdzie to jest dokladnie?
Zgłoś
Avatar
dr.lecter 2024-05-20, 22:36
Dlaczego ominął to drzewo?
Zgłoś
Avatar
Bladziochreturn 2024-05-21, 12:38
Teraz cyk bez kolejki na darmowe leczenie. Bo Prezydent Duda tak obiecal.
Zgłoś
Avatar
Vismaior 2024-05-21, 13:17
Bladziochreturn napisał/a:

Teraz cyk bez kolejki na darmowe leczenie. Bo Prezydent Duda tak obiecal.



A wszystko po to Żeby na końcu rau się obraził i powiedział o dekonukturze w relacjach- w których to robiłeś za dziwkę której się nie płaci a później płaczesz że cię nie głaskał po wszystkim... Ale żeby nie było za wesoło teraz jest tak samo. Tylko inaczej bo polactwo zamienia amerykańsko-banderowskiego chuja na niemiecko-banderowskiego cóż Polak lubi jak mu się pluje na ryj.
Zgłoś
Avatar
narvany 2024-05-21, 15:56
Wyjazd na front banderowskie ścierwa
Zgłoś