18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Upiekł kota w mikrofali
Gryps44 • 2012-02-20, 13:43
Koleś upiekł kota w mikrofali o.O
Kot po upieczeniu lekko zesztywniał
Jeśli za mocne to oczywiście wywalić na harda.

Zgłoś
Avatar
M................d 2012-02-20, 19:52 1
@Anatorn1993, a to ciekawe teorie gimbusie bo jakoś nie mają pokrycia w twoim roczniku. Lepiej ucz się do matury, bo powinieneś ją mieć w tym roku.

@Leouch, powiem tobie jedynie tyle, że kwejkowej gwary wprost nienawidzę, a to ile czasu mam internet, chuj cie powinno obchodzić.
Zgłoś
Avatar
Leouch 2012-02-20, 22:39 1
MorbidGod napisał/a:

@Anatorn1993, a to ciekawe teorie gimbusie bo jakoś nie mają pokrycia w twoim roczniku. Lepiej ucz się do matury, bo powinieneś ją mieć w tym roku.

@Leouch, powiem tobie jedynie tyle, że kwejkowej gwary wprost nienawidzę, a to ile czasu mam internet, chuj cie powinno obchodzić.



do tego jaki wulgarny. na 100% gimnazjalista!
Zgłoś
Avatar
Yourichi 2012-02-21, 0:20
A już wyobrażałem sobie jak ten kotek smaży się w środku
A tu takie coś
Zgłoś
Avatar
P................C 2012-02-21, 0:23
piwo za dobre chęci
Zgłoś
Avatar
xyz159 2012-02-21, 1:25
Zawiodłem się...
Zgłoś
Avatar
.................. 2012-02-21, 5:37
Ależ przerażający tytuł.
Zgłoś
Avatar
Majsteriusz 2012-02-21, 13:36
KURWA! Gryps, prawdziwy z ciebie sadysta, siedziałem, czekałem, ciekaw byłem co zastanę po otwarciu drzwi, nieomal do rozporka sięgałem, a tu takie... coś Browar za zepsucie mi dnia
Zgłoś
Avatar
psysutra 2012-02-21, 13:44
Leouch napisał/a:



do tego jaki wulgarny. na 100% gimnazjalista!



Taaa taaa taaaa...
Zgłoś
Avatar
Bodziek93 2012-02-21, 13:47
Jesteście pierdolnięci, nikt normalny nie chciałby widzieć jak ten biedny kotek sie naprawde smaży. Naoglądaliście sie pierdolniętych filmików i teraz myślicie ze to jest fajne i normalne, weżmy jednego z was i tnijmy jajca żywcem brzeszczotem, to samo z ustami uszami, oczami, sutami potem rozpruć brzuch, powycinać wszystko i i nasrać do środka Wstawić na harda, to dopiero byłoby smianie !
Zgłoś
Avatar
szopenus 2012-02-21, 14:04
Co za bestialstwo!!!!! Wytrzymałem do 0:40... aż się popłakaliśmy z żoną. Jak można tak zrobić? Boże, jak sobie pomyślę, jak ten kotek musiał cierpieć i co tam było dalej, jak on otworzył tą kuchenkę (( Wyrzućcie to stąd. Masakra, to jest chore.
Zgłoś
Avatar
a................0 2012-02-21, 15:20 2
Mikrofalówka nie ma absolutnie NIC wspólnego z pieczeniem, smażeniem itp. Mikrofale powodują drganie cząsteczek wody w kocie i dlatego kot robi cię coraz cieplejszy. Dlatego też kot po wyjęciu nie będzie przypominał kota pieczonego - będzie gumiasty i niesmaczny.
Zgłoś