18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 51 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Upierdliwy dziennikarz
CrazyEdek • 2012-02-22, 14:32
Buzz Aldrin, astronauta, to ten starszy Pan. Dla głodnych wiedzy informuję, że on, jako pierwszy brał udział w pierwszym lądowaniu na księżycu... Jak zobaczycie na filmiku, obalił teorie spiskowe jednym prostym w ryj

Zgłoś
Avatar
cannabis7777 2012-02-22, 15:51
Trzeba było uciąć film jeszcze wcześniej kurwa.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2012-02-22, 15:53
I tak bardzo cierpliwy. Ja na jego miejscu bym rozpierdolił tej hienie ryj po słowie "thief", które pada w 31 sekundzie. I to nie jeden prosty tylko seria a potem przekop na ziemi. I nie piszcie mi, że bym gówno zrobił, bo jakbym miał tyle hajsu co on (amerykański astronauta na pewno ma go w chuuuuuuuuuuuj) to bym mógł sobie pozwolić na najlepszego adwokata i nie poniósłbym żadnych konsekwencji.
Zgłoś
Avatar
Coliber 2012-02-22, 15:58
@grelix z tym WTC to jednak można by polemizować.

Brawa dla tego Pana, osobiście nienawidzę takich dziennikarskich skurwieli, którzy wejdą w każdą dupę i obsrają życie każdemu żeby tylko zdobyć trochę popularności.
Zgłoś
Avatar
taziu 2012-02-22, 16:01
Coliber - ojciec studiował i całe życie zajmował się tym co jest główną podwaliną pod teorię spiskową WTC - wytrzymałość stali a paliwo lotnicze. Uwierz mi, że jeżeli z jednej strony widzę sensowne wyjaśnienia i obliczenia ojca a z drugiej pierdolenie na youtubie to mam o tym takie a nie inne zdanie. No offence, każdy wierzy w co chce. Jeden w Boga, drugi w spisek WTC, trzeci w Latającego Potwora Spaghetti. Wiara jest jak dupa - każdy ma swoją.
Zgłoś
Avatar
Nerd 2012-02-22, 16:02 1
grelix napisał/a:

Tam, gdzie zaczyna się możliwość obserwacji z ziemi śladów obecności człowieka na księżycu tam kończą się teorie spiskowe.


Poza tym, wierzycie,że udało się wyreżyserować sześć misji załogowych na księżyc? Ja w to szczerze wątpię.
Zgłoś
Avatar
Noktowizor 2012-02-22, 16:17
pomijajac caly ten spor o to kto byl pierwszy to i tak jestem po stronie dziadka bo pomyslcie sobie jakis grubas do was podchodzi i wam ciska ze jestescie zlodziejami i tchorzami to az sam sie prosi o solidny wpierdol.
Zgłoś
Avatar
d................r 2012-02-22, 16:54 11
Był już taki jeden upierdliwy

Zgłoś
Avatar
Roszp 2012-02-22, 16:56 1
Kurwa. Przychodzi jakiś pedał z bilblią i mówi że osiągnięcie Twojego życia jest kłamstwem. Co byś zrobił na jego miejscu?
Piwko dla Buzza.
Zgłoś
Avatar
iPoCoTaRejestracja 2012-02-22, 17:14
grelix napisał/a:

Coliber - ojciec studiował i całe życie zajmował się tym co jest główną podwaliną pod teorię spiskową WTC - wytrzymałość stali a paliwo lotnicze.



To co ten twój ojciec studiował?
Zgłoś
Avatar
Kbojar 2012-02-22, 17:20
Kto planuje kiedys ogladac Transformers 3 niech go wyglada w tym fimie
Zgłoś
Avatar
taziu 2012-02-22, 17:22 1
Metaloznastwo i inżynierię konstrukcyjną.
Zgłoś
Avatar
jamci 2012-02-22, 18:08
Aż się uspokoiłem, jak zobaczyłem tę tubę w ryj.
Zgłoś
Avatar
Colossus 2012-02-22, 18:10
Buzz Aldrin został upamiętniony w Toy Story
Zgłoś