18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 38 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:07
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 2024-09-20, 16:24
Avatar
ciastek0302 2015-02-28, 18:15
nigdy nie rozumiałem jak można być potrąconym przez samochód, poza przykładem gdy pijak na chodnik wjedzie ;o
Zgłoś
Avatar
androgenius 2015-02-28, 18:24
zajebal jak janusz grazynie
Zgłoś
Avatar
AlexMor 2015-02-28, 18:32
@Ciasny

Nie ma czegoś takiego jak " bezwzględny obowiązek przepuszczenia pieszego na pasach. "
Jeżeli ktoś już na nie wszedł owszem trzeba przepuścić.
A tak to do usranej śmierci może sobie stać i czekać na miłego kierowce, który go przepuści.

Co do filmu to wina pieszego.
Zgłoś
Avatar
Imper3838 2015-02-28, 18:49 1
W sumie chujowe uczucie, chcesz przepuścić gościa, a on ginie na drodze. Niektórzy wrażliwi pomyślą sobie, że: jakbym go nie przepuścił to by nie zginął.
Zgłoś
Avatar
p................2 2015-02-28, 19:37 3
AlexMor, kolejny kierowca z prawem jazdy otrzymanym za danie dupy egzaminatorowi, owszem, jest taki obowiązek.
Zgłoś
Avatar
AlexMor 2015-02-28, 20:03 1
@pinkie222

Nie mam prawa jazdy jednak znam przepisy.
Jeżeli pieszy stoi na pasach i nie wchodzi na nie to nie mamy obowiązku zatrzymać się.
Jeżeli wchodzi na pasy owszem trzeba się zatrzymać.

Widocznie Ty dawałeś dupy skoro tak świetnie znasz przepisy.
Zgłoś
Avatar
PonuryZniwiarz99 2015-02-28, 21:42 1
To się rozchodzi o to czy ten pieszy jest "bierny" czy "czynny". Jak stoi i jest bierny to rzeczywiście może stać tak do usranej śmierci, tylko, że chuj wie kiedy on z tego biernego stanie się czynny. I to jest pojebane, no bo co, kierowca ma wiedzieć kiedy jemu zachce się włazić na pasy?
Zgłoś
Avatar
opaa2 2015-02-28, 22:31 2
@maciejb4
Żebyś się czasem nie zdziwił jak za takie coś zabiorą ci kiedyś prawko i przybiją wyrok
@AlexMor
Zapominasz tylko o tym że przed pasami kierujący pojazdem ma obowiązek zwolnić, tak żeby był w stanie zatrzymać się przed nimi.
@PonuryZniwiarz99
Nie, kierowca ma jechać z taką prędkością żeby był w stanie się zatrzymać przed pasami, gdyby jakiś debil nagle wbiegł na pasy. Jeżeli potrącisz kogoś na pasach to automatycznie jest to twoja wina(od czegoś są te jebane znaki), sytuacja zmienia gdy pieszy próbuje przejść przez ulicę w miejscu w którym nie ma pasów.
Zgłoś
Avatar
p................2 2015-03-01, 2:51
AlexMor napisał/a:


Nie mam prawa jazdy jednak znam przepisy.
Jeżeli pieszy stoi na pasach i nie wchodzi na nie to nie mamy obowiązku zatrzymać się.



I dla dobra otoczenia tego prawa jazdy nie rób jeśli nie planujesz zatrzymywać się widząc pieszego na pasach...
Zgłoś
Avatar
lopez2134 2015-03-01, 10:38
Pewnie przeżył, bo buty nie spadły.
Zgłoś