18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 53 minuty temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Cześć ,
kilka dni temu w nocy usłyszałem hałas w mojej ścianie, pomyślałem ze to szczur, i mimo że mój kominek jest dobrze zabezpieczony, nie dawało mi to spokoju i musiałem sprawdzić co to jest. Otworzyłem więc mój nieczynny kominek i tam właśnie znalazłem małą mewę która utknęła mieszkam nad morzem to jest tu ich pełno, mają gniazda na dachach domów także i moim jak widać Jedna spadła i była tam 1-2 dni. Postanowiłem ją uratować. Poniżej przedstawiam wam filmik z akcji ratunkowej i trochę . Mewa i ja jesteśmy cali. Następnego dnia śmigała sobie po ulicy już przed moim domem
ps. sorry za reqium for a dream, ale trochę dramatu trzeba było dodać ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Zgłoś
Avatar
Tal-Rash 2014-08-04, 22:56
Piękny gest. Piwko. Oby życie lekkim Ci było dobry człowieku.
Zgłoś
Avatar
kidi1 2014-08-04, 23:08 2
Widzicie? Nawet analfabeci mogą być pożyteczni.
Zgłoś
Avatar
Misiek7991 2014-08-04, 23:18 1
( ͡° ʖ̯ ͡°) <- co to ma kurwa być? Wyjaśni mi ktoś? Widzę to gówno na całych internetach a ni chuja nie wiem jakim cudem stało się sławne i dlaczego ludzie wpieprzają to wszędzie na siłę
Zgłoś
Avatar
KrzQ 2014-08-04, 23:26
A ja myślałem ze będzie: Uratowałem mewę z kominka ale i dałem ja mojemu wężowi, jakiś pyton, boa.. a tu co? chlebek i woda :/
Zgłoś
Avatar
kozik43 2014-08-04, 23:38
nie zaglądałem tu z 3 tyg, wchodze a tu gówno mewa na głównej.. jasny gwint... gdybyś ja spalił , ugrillował , powiesil , zjadł, żywcem oskubał z piór , wystrzelił z procy .. nie zdziwiłoby mnie to w ogóle że jest na głównej . Ale co to ma być? sadistic sra na różowo

dziekuje dobranoc
Zgłoś