18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:56
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 40 minut temu
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Urodziny rudego
MateoCFC • 2013-04-09, 19:13
Jest sobie rudy taki jak każdy inny (bez kolegów i kochającej rodziny) , miał urodziny więc stwierdził że zagada do dziewczyny która podoba mu się od paru miesięcy.Wierzył że to jego szczęśliwy dzień.
A więc o to nasz (R)udy zagaduje (D)ziewczynę
R - Cześć
D - Cześć
R - Na początek powiem Ci że odważyłem się podejść ze względu na to że mam urodziny , ale proszę , nie traktuj mnie jakoś nadzwyczajnie , ulgowo , ok?
D- Ok , spierdalaj.
Zgłoś
Avatar
gms 2013-04-09, 23:13 1
Cytat:

Jest sobie rudy taki jak każdy inny (bez kolegów i kochającej rodziny),



Ty chyba sobie kurwa żarty stroisz. Sam nie masz kolegów i kochającej rodziny, rudzielcu.
Zgłoś
Avatar
petru23 2013-04-09, 23:23 1
@up
Dziś moda na jechanie z rudych, a może jutro będzie na polewkę ze świadomych analfabetów...
MateoCFC napisał/a:

Tak twórczość własna, a jeśli chodzi o przecinki to jak będę pamiętał to tak będę robił.



kurwa, interpunkcji i ortografii uczy się w szkole na lekcjach j. polskiego. I to nie jest kwestia "jak będę pamiętał"... dupę też podcierasz jak sobie przypomnisz? Powiedz zatem, coś robił w szkole, bo coś mi się wydaje, że na pewno się tam nie uczyłeś...
Jesteś Polakiem to wypowiadaj się po polsku. To chyba nie jest trudne?
Zgłoś
Avatar
filazaf 2013-04-09, 23:53
normale napisał/a:

Nie daje się spacji przed znakami interpunkcyjnymi. Nie widzisz, że chujowo to wygląda?



I tak lepiej niż rudy
Zgłoś
Avatar
klop112 2013-04-10, 0:16
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
klint0n 2013-04-10, 13:42
@up masz bro za nick:P
Zgłoś
Avatar
rusofil 2013-04-11, 23:16 1
un_nem napisał/a:

@up ciebie wkurwiaja znaki zapytania po spacji a mnie wkurwiaja jakiekolwiek przecinki...
nawet za ten jeden przecinek mam ochote wbic ci noz w gardlo.



Czyli że jesteś zwykłym idiotą.
Zgłoś
Avatar
amteuszek 2015-12-03, 23:13
petru23 napisał/a:

@up
Dziś moda na jechanie z rudych, a może jutro będzie na polewkę ze świadomych analfabetów...

kurwa, interpunkcji i ortografii uczy się w szkole na lekcjach j. polskiego. I to nie jest kwestia "jak będę pamiętał"... dupę też podcierasz jak sobie przypomnisz? Powiedz zatem, coś robił w szkole, bo coś mi się wydaje, że na pewno się tam nie uczyłeś...
Jesteś Polakiem to wypowiadaj się po polsku. To chyba nie jest trudne?



Tak, kurwa, pierdolisz o przecinkach, o nauce języka polskiego, a zaczynasz zdanie od "I" FILOZOFIE.
Zgłoś