18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:34
🔥 Ratowanie jaszczurki - teraz popularne
Urzyganiec
a................i • 2013-01-02, 23:04
Bo rum był chujowy.
Zgłoś
Avatar
Nathaniel_Demerest 2013-01-05, 17:00 3
I dlatego z frajerami się nie pije, bo kurwy stosują frajerskie zagrywki. Jak się chłopak obudzi i zobaczy, że te gnidy wrzuciły ten filmik na internet, ba że go w ogóle nagrali, to powinien im porządnie wpierdolić.
A jak będzie się śmiał i cieszył mordę z nimi, to kurwa nie żal mi go, bo jest takim samy pajacem jak oni.
Zgłoś
Avatar
amcio 2013-01-05, 17:35 26
i właśnie dlatego
Zgłoś
Avatar
bingo100 2013-01-05, 17:42 2
No nie wiem...jaką pizdą trzeba być, żeby nie wiedzieć kiedy przestać pić? Ostatni raz zafajdałem się tak publicznie na czyjejś 18-tce...12 lat temu. Od tamtej pory jak już muszę puścić pawia tylko po powrocie do domu, kulturalnie w kiblu. Jak się z siebie idiotę robi, to potem nie ma się co dziwić, że ktoś to nagra i wrzuci w internet.
Zgłoś
Avatar
podgor5 2013-01-05, 17:43
hahaha jakie skurwysyny zamiast go obudzić zmienić posciel to jeszcze to nagrywaja...

żartuje, piwo!
Zgłoś
Avatar
Tomaszu 2013-01-05, 17:46 1
Nagrywała ciota, która nigdy nie pije.
Kto nigdy nie rzygał po dobrym zapijaniu niech pierwszy rzuci kamień.
Zgłoś
Avatar
poloo89 2013-01-05, 20:39 2
juby0001 napisał/a:

jaką trzeba być pizdą żeby takie filmiki wstawiać ... kurwa szkoda chłopa bo pije z kurwami.


a jaką trzeba być pizdą, żeby zachlać pysk do nieprzytomności i rzygać pod siebie?...
Bo kozak musi pokazać ile potrafi wypić...
Zgłoś
Avatar
s................r 2013-01-05, 21:33
jakim trzeba być chujem żeby wklejać w necie filmy o upitej koleżance, wiedząc, że koleżanka będzie nazwana kurwą, tylko dlatego ze się upiła a nalewał jej ulubiony kumpel, późniejszy operator kamery, wiecie o jakiej stronie pisze,
Zgłoś
Avatar
wyrwiszmat88 2013-01-05, 23:32 2
poloo89 napisał/a:


a jaką trzeba być pizdą, żeby zachlać pysk do nieprzytomności i rzygać pod siebie?...
Bo kozak musi pokazać ile potrafi wypić...



Każdy kto spędził wesołe lata młodości na melanżu wie, że porzygać się można z wielu niezależnych od siebie przyczyn ,raz wypijesz 3 piwa i czujesz, że się przyjęło, a czasem jebniesz 0,7 gorzały i ogarniasz. Bekę skręcić i nagrać - spoko, sam nie raz byłem udekorowany jakimiś garnkami na głowie czy z hitlerowskim wąsem dorobionym flamajstrem, nawet jeśli ktoś nagrał filmik albo zrobił zdjęcia to takie rzeczy rozchodziły się po znajomych i nigdzie dalej. Czyste pedalstwo ze strony koleżanek nieboszczyka.
Zgłoś
Avatar
poloo89 2013-01-06, 23:27 1
wyrwiszmat88 napisał/a:



Każdy kto spędził wesołe lata młodości na melanżu wie, że porzygać się można z wielu niezależnych od siebie przyczyn ,raz wypijesz 3 piwa i czujesz, że się przyjęło, a czasem jebniesz 0,7 gorzały i ogarniasz. Bekę skręcić i nagrać - spoko, sam nie raz byłem udekorowany jakimiś garnkami na głowie czy z hitlerowskim wąsem dorobionym flamajstrem, nawet jeśli ktoś nagrał filmik albo zrobił zdjęcia to takie rzeczy rozchodziły się po znajomych i nigdzie dalej. Czyste pedalstwo ze strony koleżanek nieboszczyka.



dobra, ok... a powiedz kto oprócz jego znajomych rozpozna ten zarzygany ryj ?
Zgłoś