18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 20:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
T0B1 2013-06-02, 0:26
Temat raczej każdy zna bardzo dobrze, amerykańce wjechali sobie na zacofany w rozwoju Półwysep Arabski i testują najnowsze technologie.
Apropo tych dronów to mi się pewna gra przypomniała - Original War, był tam podobny motyw z amerykańcami i ich zdalnym sterowaniem
Zgłoś
Avatar
thoms0n 2013-06-02, 2:26 1
I bardzo dobrze. Śpię trochę spokojniej wiedząc, że ktoś trzyma rękę na pilocie, gdy turbany coś sobie knują.
Zgłoś
Avatar
AsKut 2013-06-02, 2:44
Mariusz gada jakby sobie kreskę wciągnął ;p
Zgłoś
Avatar
B................z 2013-06-02, 6:42
precz z kolanko
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2013-06-02, 10:29
Jakby araby trzasnęli rakietkę w amerykański dom, gdzie rodzinka je śniadanie to byłby płacz na cały świat. Tymczasem hamburgery tak właśnie robią i jeszcze uważają, że wszystko jest OK.
Zgłoś
Avatar
Ceembe 2013-06-02, 12:09
ellsworth napisał/a:

Jakby araby trzasnęli rakietkę w amerykański dom, gdzie rodzinka je śniadanie to byłby płacz na cały świat. Tymczasem hamburgery tak właśnie robią i jeszcze uważają, że wszystko jest OK.


Trzaskają od czasu do czasu... Poza tym dobrze, że ktoś walczy z islamizacją, nawet jeśli to dla wielu "niehumanitarne" to jestem zdania, że cel uświęca środki. Ich religia jest niebezpieczna i fanatyków trzeba się pozbywać na bieżąco.
Zgłoś
Avatar
OstrySadol 2013-06-02, 12:46
Znowu nie powiedział "mowi jak jest" coś jest nie tak .______.
Zgłoś
Avatar
bsmlody89 2013-06-02, 16:20
Może i jest dziwny.

Mam w d**ie, co się o nim mówi, wreszcie ktoś, kto wyraził to, co wszyscy wiemy i czego się domyślamy. Piwo dla wystawiacza i wystawionego. Mariusz, jak czytasz to pij nasze zdrowie.
Zgłoś