18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 8 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:01
🔥 Zguba motocyklisty - teraz popularne
🔥 Napastnik z długą rurką - teraz popularne
Avatar
Tester 2021-01-19, 16:39 1
Przypomniała mi się sytuacja z pogrzebów. Na studiach dorabiałem sobie pracując w firmie pogrzebowej. Nosiliśmy trumnę (nazywaliśmy to paczuszką), kwiaty itp. no i oczywiście składaliśmy trumnę do pieczary. Całość nazywaliśmy "imprezką". Pewnego chłodnego zimowego dnia na imprezce wszystko poszło cacy, paczuszka w dziurze, kwiatki porozkładane, żałobnicy płaczą i jak już mieliśmy się zwijać, podeszła do nas wdowa, żona denata (swoją drogą ciężki skurwesyn był, kuchnia żonki wchodziła na masę w chuj) i biedna kobita z napuchniętymi od płaczu oczami, patrzy na nas delikatnie się uśmiechając. Stoi i dziękuje nam jaki to piękny pogrzeb zrobiliśmy, jak ładnie wszystko wyglądało, bla bla bla i na koniec pyta nas: "Panowie, jest zimno, wy taką ładną ceremonie zrobiliście. Czy mają może Panowie ochotę na coś ciepłego by się ogrzać? Zapraszamy na herbatę i poczęstunek." No wszystko git my uśmiechnięci a tu nagle jeden łepek z naszej ekipy wypala do niej: "Dziękujemy bardzo ale nie możemy. Następnym razem" ... Mnie zatkało i zmyliśmy się w sekundę zachowując grobowe miny. W karawanie śmiechom nie było końca
Zgłoś
Avatar
kalcifer 2021-01-20, 4:44
Trzeba mieć nieźle czajnik zerwany, na cholerę nagrywać pogrzeb? ⚰. Denata mi nie szkoda. Zdrowo jebnął ku radości zebranych.
Zgłoś
Avatar
dominator76 2021-01-24, 0:14
razak napisał/a:

i czego ona tak kurwa drze tego ryja, przecież go kurwa nie zabili



nigdy qwa nie wiadomo!
Zgłoś