18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Usuwanie paznokietka
cysiu87 • 2017-11-02, 12:44
Postanowiłem się z wami podzielić operacją którą wczoraj przeprowadziłem. Usunąłem mego paznokietka obcęgami. Parę zdjęć poniżej. Nie było bo materiał własny chciałem zrobić transmisje online ale na sadisticu nie ma jeszcze takiej opcji





Zgłoś
Avatar
-................- 2017-11-03, 13:46
No ja cię błagam, to ma być operacja? Jak sobie sam odciągniesz 4 dwudziestki krwawej galaretki z ręki po zablokowaniu żyły, tudzież wytniesz sam żyletką tłuszczaka ze skóry na brzuchu albo usuniesz wrastającego paznokcia u nogi z ropniem, to pogadamy.
Zgłoś
Avatar
_Gentleman_ 2017-11-03, 17:41
Cysiu co ci się dzieje biedaku ze to już 10 raz? Wsadzasz komuś stopę w dupsko?
Zgłoś
Avatar
fiflok-siusiak 2017-11-03, 17:41
-_BrD_- napisał/a:

No ja cię błagam, to ma być operacja? Jak sobie sam odciągniesz 4 dwudziestki krwawej galaretki z ręki po zablokowaniu żyły, tudzież wytniesz sam żyletką tłuszczaka ze skóry na brzuchu albo usuniesz wrastającego paznokcia u nogi z ropniem, to pogadamy.



Mieszkasz w Indiach i takie macie tam przeżycia na porządku dziennym? W sumie w takim syfie to nie ma się co dziwić.
Zgłoś
Avatar
czarnykun 2017-11-03, 17:50
Kurwa zawsze mnie bawiły te pojedyncze włoski na palcach stóp i dłoni, troche to wygląda jak dziewiczy wąs.
Zgłoś
Avatar
cysiu87 2017-11-03, 18:09
_Gentleman_ napisał/a:

Cysiu co ci się dzieje biedaku ze to już 10 raz? Wsadzasz komuś stopę w dupsko?



co jakiś czas idę pograć w piłkę a jak mi na palca stanął tak się dzieje
Zgłoś
Avatar
pjf 2017-11-03, 18:26
Piwo za warsztat i iście sterylne warunki.
Zgłoś
Avatar
k................1 2017-11-03, 19:34
pedaly nie wiedza nawet ze po przywaleniu w palec, paznokiec zejdzie i robi sie czarny od krwi pod nim.... czego sie po miastowych spodziewac...

ale wole juz ogladac zarzynanie czlowieka ... mniej mnie obrzydza cos co nigdy mi sie niestanie
Zgłoś
Avatar
jedrzej152 2017-11-04, 0:23 1
E kurwa jak sam odchodzi to już nie boli. Ale sam fakt przyjebania do tego stopnia żeby odchodził na pewno ładnie odczułeś. Znam temat (kiedyś nawet wrzucałem tu foty) i jak na sadola przystało teraz życzę Ci żeby nowy się zaczął wrastać.
Zgłoś
Avatar
Yamakashi07 2017-11-04, 22:35
Wszystko spoko, tylko mi osobiście brakuje trochę uśmieszków przy opisie.
Zgłoś