18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Centurion 2009-09-30, 21:39 19
Przypomniało mi się stare porównanie piłkarzy... wiecie czemu kobiety kibicują piłkarzom Portugalii a nie Polski? Odpowiedź na to pytanie zawierają trzy poniższe zdjęcia:





Zgłoś
Avatar
Cnx 2009-09-30, 21:43 1
Gadajcie co chcecie ale nasze za urode to powinny od razu w półfinale grać. Fajne sztuki i tyle a że co niektórzy spuszczają się na ich widok to już chwalić sie nie musicie.
Zgłoś
Avatar
A................e 2009-09-30, 22:54
patrząc na te gejowskie mordy to ja nie wiem czemu niby kobiety Portugalczykom z tego względu kibicują :/ mają talent, ok, ale nie urode ... -.-
Zgłoś
Avatar
luki24 2009-09-30, 23:14 2
bo chyba większość lasek leci na takich ulizanych pizdusiów co to nawet gwoździa nie umią przybić... no cóż żal.pl
Zgłoś
Avatar
A................x 2009-10-01, 7:53
Nie liczy się wygląd,tylko wnętrze ;]
Zgłoś
Avatar
erniii 2009-10-01, 8:20
Anthrax: Otoz to, u kobiet mieciutkie, cieplutkie i różowiutkie
Zgłoś
Avatar
M................y 2009-10-01, 8:43
Figo wygląda jednak najlepiej, reszta więcej przesiaduje u kosmetyczki niż na boisku
Zgłoś
Avatar
marcin_ 2009-10-01, 11:25
luki24 napisał/a:

bo chyba większość lasek leci na takich ulizanych pizdusiów co to nawet gwoździa nie umią przybić... no cóż żal.pl



Współczuje tej "większości lasek", które miałeś okazję poznać, że tak je oceniasz nie znając pewnie w wystarczającym sposób "większości" z nich. (:

Niemalże powtórzenie, które niszczy sens zdania, a jednak coś zrozumieć można.
Zgłoś
Avatar
luki24 2009-10-01, 12:06
marcin_, a kto Co powiedział że mówie o swoich znajomych...
Zgłoś
Avatar
marcin_ 2009-10-01, 12:43
Nikt.

Ale skoro mówisz tak, jakbyś je znał... na tyle, by wystawiać o nich opinie.

Wiesz - to tak, jakby nauczyciel nie mając nigdy lekcji z jakąś tam pierwszą "X" powiedział, że są tępi. Takie stereotypowe myślenie.

Zresztą, my też lecimy na ładne dziewczyny, co nawet równania kwadratowego rozwiązać nie potrafią, czyż nie?
Zgłoś
Avatar
luki24 2009-10-01, 13:05 1
marcin_, ja odniosłem się tylko do wypowiedzi Madame du Barry, i nic więcej

marcin_ napisał/a:

Zresztą, my też lecimy na ładne dziewczyny, co nawet równania kwadratowego rozwiązać nie potrafią, czyż nie?

chyba Ty...
Zgłoś
Avatar
marcin_ 2009-10-01, 15:35
Jak mogłeś odnieść się do jej wypowiedzi, kiedy jej wtedy jeszcze nie było?

Cytat:


~luki24: bo chyba większość lasek leci na takich ulizanych pizdusiów co to nawet gwoździa nie umią przybić... no cóż żal.pl

Madame du Barry: Figo wygląda jednak najlepiej, reszta więcej przesiaduje u kosmetyczki niż na boisku

~luki24: marcin_, ja odniosłem się tylko do wypowiedzi Madame du Barry, i nic więcej



Jeżeli jesteś hetero to podobają Ci się ładne dziewczyny, nie musisz zaprzeczać, ani tłumaczyć.
+
Mówiąc "my" miałem na myśli zbiór facetów. Cóż, potwierdzone - już od starożytnego Rzymu, po wypociny dzisiejszych psychologów -, że podobają nam się ładni ludzie i taka logika tego życia. (:

I Baalp mnie nie lubi, przez co nabija Ci piwka
Zgłoś
Avatar
luki24 2009-10-01, 17:54
marcin_ napisał/a:

Jak mogłeś odnieść się do jej wypowiedzi, kiedy jej wtedy jeszcze nie było?

sorry pomyłka, chodziło mi o Avalange, po prostu nie tą osobą zaznaczyłem.

marcin_ napisał/a:

I Baalp mnie nie lubi, przez co nabija Ci piwka

każdy sposób na piwko jest dobry

Jestem hetero i podobają mi się ładne ale "ladne" to pojęcie względne, mi się mogą podobać takie które Tobie nie.
Zgłoś
Avatar
R................g 2009-10-02, 11:56 3
Zgłoś
Avatar
Wilczex 2009-10-02, 14:05
Mi się tam nie podoba taki typ urody jak na fotkach powyżej, ponieważ ja lubię brunetów o w miarę jasnej karnacji. Ale muszę przyznać, że pierwszy po prawej na 2 zdjęciu zajebisty jest. Jak się nazywa? To sobie zgoogluje, zobaczę czy faktycznie ładny czy tylko tutaj.

Moje zdanie o piłkarzach jako grupie sportowców: fajne klaty, zjebane ryje

marcin_, wszystko zależy od tego czy szukasz kogoś na jedną noc czy na stałe.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie