18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:54
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:55
🔥 Wesele po rosyjsku - teraz popularne
Avatar
N................t 2009-08-10, 10:52 1
Eeeee, nieeee. Dla mnie głupie teksty lecą na Zetce. Pamiętacie piosenkę o skrzywdzonej pani, której eks chciałby nazywa swoją przyjaciółką*? Jak dla mnie ta piosenka kwalifikuje się do działu hard w kategorii anomalii rozwojowych.

Jestem metalówą, ale żyję w takiej dość szczęśliwej społeczności, że wszystkie dzieci rock'n'rolla żyją ze sobą w harmonii i symbiozie. I tyle wam powiem, że jedyna okolicznosć, w któej widziałam brudnych punków, to jeden taki koncert w strugach deszczu, gdy przez tydzien wczesniej nie padało i nakurzyło się w cholerę.

---
* I właśnie dlatego rozsądne dziewczęta raczej sypiają z przyjaciółmi, niż starają się zaprzyjaźnić z klientami.
Zgłoś
Avatar
Stivi 2009-08-10, 20:08 1
Saia napisał/a:

mnie tylko ciekawi kto się już zorientował że ten tekst jest po prostu głupi. no kurde , nie da się nic innego o słowach powiedzieć....





Piosenka nie ma głupiego tekstu - nie mów, że coś jest głupie jeśli nie pojmujesz 'przekazu' który jest w nim zawarty.

Tylu was sie tutaj oburzyło na ten tekst, że 'wszyscy są chujami' - kompleksy? a może prawda w oczy kole?

Tyle odemnie w tym temacie.
Zgłoś
Avatar
KuKluxKlan 2009-08-23, 20:57
Punki których ja znam to zjeby ^^ Totalne ^^ I za to ich lubie
Zgłoś
Avatar
R................t 2009-09-11, 20:09
Natt napisał/a:

Eeeee, nieeee. Dla mnie głupie teksty lecą na Zetce. Pamiętacie piosenkę o skrzywdzonej pani, której eks chciałby nazywa swoją przyjaciółką*? Jak dla mnie ta piosenka kwalifikuje się do działu hard w kategorii anomalii rozwojowych.



Co do pierwszego akapitu popieram całkowicie.

Ja tam jestem gothem, ale za "młodu" trochę się punka w mojej dość szczęśliwej społeczności nasłuchałem i powiedzieć mogę Wam jedno: że z punkiem jest jak z muzyką mainstream'ową i każdą inną, zdarzają się gnioty, lecz zdarzają się również i istne perełki, mimo, iż muzyka IMHO jest o kant dupy rozbić.

Jednakże warto posłuchać KAŻDEJ muzyki choć trochę i poznać jej "założenia", zanim wyda się o niej werdykt, czy wda w dysputę.
Zgłoś
Avatar
hudynks 2009-09-13, 16:09
Pojedzcie se na woodstock, a nie dupicie fleki.
Zgłoś
Avatar
koko1993 2017-01-04, 15:52
o kurwa chodziłem z nim do szkloły 8-O hahaha
Zgłoś