18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
@ndrew 2012-11-08, 22:12 1
@contracts

Zanim napiszesz takie głupoty to wypadałoby wiedzieć co nieco na ten temat. Zabija NATĘŻENIE a nie napięcie, tym samym aby osiągnąć np. 1000W przy napięciu 110V potrzeba więcej prądu niż przy 220V.
Zgłoś
Avatar
D................2 2012-11-08, 22:15
up@ This is SADISTIC:D
Zgłoś
Avatar
mikarosek5 2012-11-08, 22:30 1
Widac jakie mamy ordzinalne paliwo w polsce nie chce sie nawet palic..
Sklad
10%-woda
25%-denaturat
30%-chuj wie co
25%-bezyna niewiadomego pochodzenia
Zgłoś
Avatar
Yamissek 2012-11-08, 22:34 1
pewnie deski były z brzozy
Zgłoś
Avatar
violaoo 2012-11-08, 22:51
@Up x5 -> Dinozzo

Pewnie ''Tranzi''
Zgłoś
Avatar
Dante737 2012-11-08, 22:51 5
Sytuacja z mojego życia wzięta: Żeby szybko rozpalić w piecu zawsze polewam drewno na rozpałke ropą i wtedy się wszystko szybko ładnie pali. Raz przez przypadek mój ociec uzupełniając pojemnik w którym była ropa nalał tam benzyny( nie wiem czy to miał być żart czy mu się coś pojebało, jeśli żart to godny sadola ), ja wszystko ładnie polałem i jak zawsze włożyłem płonącą gazetę do środka. Następnie było pierdolnięcie. Wstałem powoli z podłogi i jeszcze śmierdzący spalonymi włosami na rękach i brwiach poszedłem do domu. Jak powiedziałem to ojcu to się zaczął śmiać... Stary sadol
Zgłoś
Avatar
Bert777 2012-11-08, 23:35
nie mam nic do przygotowań . . . było polanie beda Ok bylo odliczanie Ok spodziewali sie ze jebnie Ok le ze to hametyka widac gołym okiem . . .
Zgłoś
Avatar
marcinsud 2012-11-09, 0:37
@@ndrew Coś tam wiesz, ale nie całkiem.
Człowiek ma 1k om między rękami, przy napięciu 230 V płynie przez ciebie prąd 230 mA, przy napięciu płynie 110 mA. Z ciekawostek przy około 12 mA nie jesteś w stanie sam się uwolnić. Powyżej 20 mA uznaje się za groźny, a powyżej 70 mA za śmiertelny. Także niższe napięcie w stanach nie gwarantuje przeżycia. (wartości podałem przybliżone, bo kobiety i pedałków łatwiej ukatrupić za względu na delikatną skórę).

Dlatego określa się bezpieczne poziomy napięć, a nie prądów, bo w większości przypadków mamy do czynienia że źródłami napięciowymi, a nie prądowymi.
Zgłoś
Avatar
Delarus 2012-11-09, 0:41
Najprawdopodobniej ta benzyna zaczęła się ulatniać więc powstało coś w rodzaju bomby paliwowo-powietrznej. Facet wziął odpalił i poszło.

Ale trzeba przyznać, że odrzut miał cudowny
Zgłoś
Avatar
mik777pl 2012-11-09, 1:00
Tyle drewna do kominka czy piecyka, tyle paliwa!!!toż to kur...a ze 100zł i pier..ą że kryzys maja ale chyba mózgu...
Zgłoś
Avatar
s1c 2012-11-09, 1:25
Kiedyś zrobiłem identycznie, matka kazała spalić mi jakieś chwasty i gałęzie na działce, materiału na jakiś metr. Nie chciałem rozpalać tego gazetą to dalałem benzyny, około 2 litrów tak fajnie leciała i ten zapach. Stanąłem pod wiatr jak debil. Wystarczyło, że odpaliłem zapalniczke i jak pierdyknęło to poczułem tylko niesamowite gorąco na twarzy po czym pobiłem kilka rekordów prędkości dobiegając do kranu. Straciłem brwi, rzęsy i połowe włosów, kilka dni później zeszła mi skóra z nosa i ogólnie czerwony pysk miałem. Byłem tak rozpalony, że jeszcze przez pół godziny wydychałem widoczną parę z ust ;d. Generalnie to bardzo przerażające uczucie być w ogniu.
Zgłoś
Avatar
K................n 2012-11-09, 8:50
dziwne jakieś, drewno musiało być zaimpregnowane, benzyna by tak nie jebła, chyba, że to nie byuła benzyna
Zgłoś
Avatar
PoLi1990 2012-11-09, 10:25
this is hameryka !!
Zgłoś
Avatar
malinp 2012-11-09, 14:59 1
bartunialke napisał/a:

Nie możliwe jest, by benzyna tak jebła



A jednak : )
Benzyna (paliwo) nie pali się jako ciesz, lecz palą się jej opary, które są cięższe od powietrza, w czasie gdy gość lał wache parowała sobie ona a palące się gazy odkładały się wszędzie wokół.
Tak więc gdy podpalił było - bum
Zgłoś
Avatar
@ndrew 2012-11-09, 16:52
@marcinsud

Jak najbardziej się z Tobą zgadzam ale nie wyklucza to tego co ja napisałem.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie