18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
Zarammoth 2013-11-12, 21:05
Według ostatnich badań 85% Polakom wygodnie w socjalizmie. I niby jesteśmy pracowitym i ambitnym krajem?
Zgłoś
Avatar
q................5 2013-11-12, 21:06
W dupę mnie pocałuj najpierw a później przekonaj, żeś nie jest zwykły cymbał. Co tylko powtarzać po kimś potrafi. Jak ci się uda, wyjdę. Na razie, to ci się wydaje że znalazłeś swoje miejsce. A jak ci pokażę, że srogo się mylisz.
Zgłoś
Avatar
W3bst3r 2013-11-12, 21:09 23
quartz75 napisał/a:

Hehehehe no kurwa jak już takie nieuki jebane się zaczną brać za określenie czym jest prawica a czym lewica to tzw. chuj, dupa, pizda. Skoro "sam wiesz" to wypierdalaj na jakieś wyspy cukierki kręcić kolorowe. Kto ci tu broni zakładać działalność? Patyczki do waty cukrowej kręć narodowe. Nikt nie chce tego kupić - wina "lewaków". Przecież już bardziej żałośnie się nie da, sami się ośmieszacie. Zbieracie tam po kilka głosów, dlaczego wciąż w wyborach przegrywacie. Bo naród jaki jest to jest, ale takim debilom się nie daje omamić od lat.


Zgłoś
Avatar
Pawkos20 2013-11-12, 21:10 2
Jesienna depresja dopada Polskie społeczeństwo. Z lewakami nie dyskutuję ;]
Zgłoś
Avatar
q................5 2013-11-12, 21:14
Bo się nie ma argumentów. Ja nie jestem lewakiem, w życiu nie pobierałem żadnego zasiłku. Od kilkunastu lat nie korzystam z darmowej służby zdrowia. Kurwa, tak trudno jebane tępaki pokazać na czym polega wasza prawicowość? Trzy punkty wystarczy, omijając to, że godłem se dupę podcieracie jako jedyni wybrani?
Zgłoś
Avatar
aaaaapsik 2013-11-12, 21:14
trochę po terminie, ale i tak śmieszne
Zgłoś
Avatar
F................m 2013-11-12, 21:42 1
quartz75 napisał/a:

Hehehehe no kurwa jak już takie nieuki jebane się zaczną brać za określenie czym jest prawica a czym lewica to tzw. chuj, dupa, pizda. Skoro "sam wiesz" to wypierdalaj na jakieś wyspy cukierki kręcić kolorowe. Kto ci tu broni zakładać działalność? Patyczki do waty cukrowej kręć narodowe. Nikt nie chce tego kupić - wina "lewaków". Przecież już bardziej żałośnie się nie da, sami się ośmieszacie. Zbieracie tam po kilka głosów, dlaczego wciąż w wyborach przegrywacie. Bo naród jaki jest to jest, ale takim debilom się nie daje omamić od lat.



Tylko się nie zesraj zaraz. I może skończ w końcu gimbazę, bo twojego pierdolenie z taka składnia czytać się nie da.
Zgłoś
Avatar
ndksjfdsui 2013-11-12, 21:59 1
Szkoda, że nie mogę dać 2 piw.
Zgłoś
Avatar
Bartors 2013-11-12, 22:55 1
Wyszukajcie sobie Michałkiewicza, lewica a prawica. I tyle w temacie.
Zgłoś
Avatar
Marsmall 2013-11-12, 23:03
quartz75 napisał/a:

Od kilkunastu lat nie korzystam z darmowej służby zdrowia.



Chyba od zawsze, bo takowej nigdy nie było, nie ma i nie będzie. Za darmo to można dostać co najwyżej wpie*dol.
Zgłoś
Avatar
q................5 2013-11-12, 23:39
Zesram się a nie wyszukam. Bo mam to w dupie. A skoro ty uważasz, że to ważne poglądy to mi je sprzedaj. Nie potrafisz to spierdzielaj tłukom swoim to wmawiać, płać im kasę żeby coś rozjebali. Masz wolne pole, pytam, 3 argumenty. Nic, jak grochem o ścianę. Mam sobie czegoś sam szukać, z tej paplaniny wyciągać coś co ważne. Masz łeb na karku to prezentuj swoje poglądy. Skoro tego nie potrafisz to zamknij ryj. Bo motłoch wciągać w zadymy to każdy jeden potrafi. Pokaż mi swój pomysł na Polskę. 3 argumenty miast paplaniny dla tępych umysłowo. 3 argumenty, góra 3 minuty. Tyle wystarczy dobremu politykowi.

@Marsmall - no i jesteś idiotą. Bo moja matka po wylewie była wielokrotnie w szpitalu. Mój ojciec mając raka ma opiekę całkiem niezłą. A to, że ja nie łażę się wykłócać o to, jaka mi się plomba należy to mój wybór. I tu akurat dam se jaja uciąć, że jestem bardziej prawicowy niż te tępe łby, co wciąż krzyczą tylko nie rozumieją co.
Zgłoś
Avatar
Marsmall 2013-11-12, 23:47
quartz75, HAHA, jestem idiotą. Czyli rozumiem, że lekarze wynagrodzeń nie otrzymują, pielęgniarki również, renowacja szpitali robi się sama, szpital za prąd nie płaci. Żyć nie umierać, wszystko za darmo. A ja głupi myślałem, że to wszystko jest płacone z podatków hehe ( przy okazji dodam, że mając szpital prywatny płacilibyśmy na szpital i lekarzy. Teraz mając darmową z podatków płacimy na lekarzy, szpital oraz urzędników, a na specjalistę "za darmo" czekamy 2 lata, chyba że mu zapłacimy, czyli zapłacimy 2 razy! ) .
Zgłoś
Avatar
MateuszMmz 2013-11-13, 0:56 1
Zarammoth Nie, po prostu jesteśmy narodem, który będzie dobry tylko wtedy gdy ktoś go weźmie porządnie za mordę. Bo jak jest za dobrze to ujawnia się mądra inaczej część społeczeństwa. Nie mówiąc o starszym pokoleniu, które ciągle młodym opowiada jak to za komuny było "dobrze", bo każdy tylko siedział i pieniądze dostawał
Zgłoś
Avatar
ChomikAdrian 2013-11-14, 12:13
W3bst3r napisał/a:


Poza tym, już tłumaczę zasadniczy i "prawny" podział prawicy i lewicy. Lewica = więcej za nas robi państwo, prawica = sami wiemy co chcemy robić. Lewica = socjalizm.
Obrazek



Czyli PiS to lewica (socjaliści)

Ps. od zawsze to twierdziłem - im dana osoba używa więcej słowa 'lewak' tym bardziej się kompromituje i jest większym idiotą. Podział na lewicę i prawicę to w polskich realiach kretynizm.
Zgłoś
Avatar
Marsmall 2013-11-14, 15:25
Tak, PIS to lewica co sam Kaczyński powiedział
youtube.com/watch?v=oXUwgbgDlNo
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie