18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 17 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
method321 2014-03-03, 0:40 1
Co on się tak podnieca tą olimpiadą? I co właściwie ma to porównanie z USA? Ruscy wyjebali na organizację tyle kasy, bo ich stać. I co tutaj ma "zniszczenie" USA? To tak jakbym powiedział "dziś robię imprezę w domu, a mój znajomy nie robi, miażdżę go i niszczę, jestem lepszy".

Na początku Max Kolonko mówił naprawdę ciekawe rzeczy, o których byś się nie dowiedział z popularnych źródeł, do tego miał ten "dystans", bo nie siedzi w Polsce. Później zaczął pierdolić, walić sucharami i wszędzie wciskać swoje ideologie, niczym Cejrowski. A teraz dziwię się że można aż tak głęboko wejść w dupsko Putinowi. Przy obecnych wydarzeniach, kiedy prawie wszyscy są "niechętnie" do Rosji nastawieni on pokazuje jak zajebista olimpiada się u nich udała. Czyżby jego studio mu się znudziło i wolałby się przenieść do Moskwy? No sorry, guys...
Zgłoś
Avatar
skillaz 2014-03-03, 0:40
@MrGizzy az milo i japa sie cieszy jak sie czyta twoj komentarz
Zgłoś
Avatar
artis1990 2014-03-03, 2:28 3
Hahahahahahaha, co komentarze niektóre My w krwi to mamy, ale pierdolenie głupot i zgrywanie chojraka w internecie.

Całkiem serio, zanim mnie zaszufladkujecie jako lewaka/pedała/gimba itd to wiedzcie iż jestem mega antyrosyjski i tylko czekam aż NATO się w to wszystko wpierdoli i w końcu pokaże kacapom gdzie ich miejsce. Natomiast, niektórzy to poruszają temat polsko-rosyjski.

Ten od ukochanych braci i sióstr... wyjrzyj czasami za okno i wyłącz TV, bo się naoglądałeś za dużo filmów i Ci trochę skrzywiło wizję na Świat.

Mr Grizzli, trochę z tą krwią przesadziłeś, bo patrząc na historię to raczej Rosja nas jebała po dupie, a nam kilka razy udało się nam odeprzeć ich atak.

Z drugiej strony patrząc, Rosji nigdy nikt nie podbił, a na dzień dzisiejszy mają armie taką, że przejęcie Polski zajęło by im jak nie kilkanaście godzin, to kilka dni max. Niestety, ale takie są realia, możecie się oszukiwać ile chcecie i wmawiać sobie co tam wam fantazja na język przyniesie, ale to nie byłaby rozgrywka w Battlefielda 3, to by była walka Dawida z kilkoma Goliatami na raz.

Zostaje nam czekać i liczyć na to, że NATO zadecyduje, że ich ruchy zagrażają bezpieczeństwu Europie, a wtedy Ruskie nie zdziałają zbyt wiele.

Aha, na koniec jeszcze mi się przypomniało co również mamy we krwi... mamy zdolność do pierdolenia głupot i wypowiadania się na tematy, na które nie mamy pojęcia. Obajwy tego można zauważyć codziennie, w każdym temacie, na każdym forum, w całym internecie.
Zgłoś
Avatar
AlexStrife18 2014-03-03, 3:26
@artis1990
Pierdol się lewacka kurwo.
Nikt mi nie bedzię wmawiał w co mam wierzyć.
Że niby ja mam skrzywione spojrzenie na świat?
Śmieszny kurwa gościu jesteś.
Żebyś chociaż gimbie przeżył chociaż połowę tego co ja w życiu przeżyłem.
Nie jeden z waszego grona "inteligentów" inaczej z sadola, dawno wziąłby sznurek i się na suchej gałęzi powiesił.
Spaczone to ty masz podejście do życia gimbośmieciu.
A telewizji kurwiszonie nie oglądam bo pierdolą non stop jedno i to samo, afery złodziejstwo , dewiacje. I w przeciwieństwie do ciebie wychodzę z domu.
Bo zarabiam na utrzymanie siebie,rodziny. I nie traktuję bliskich jak śmieci.
Więc pomyśl lepiej kurwa na drugi raz lepiej ze trzy razy.
A jak nie pomoże to rozpędz się i przypierdol barana w ścianę. Bo masz pustkę we łbie imbecylu.
Dam ci dobrą radę na przyszłośc, mianowicie idz na odwyk od internetu bo ci się styki z deczka popierdoliły.
Żegnam państwa.
Do administracji. Śmiało banujcie mi konto.
Koło chuja mi to lata....
Nie bedzię mi jakiś cieć wielki heros z internetu głupot pierdolił.
Sayonara baka.
Zgłoś
Avatar
pręgło_z_olkusza 2014-03-03, 3:42 1
Panie Boże, jeśli tam jesteś, ześlij plagę na komentujących nade mną.
Zgłoś
Avatar
slodki18 2014-03-03, 7:51
MrGizzy napisał/a:

Zawsze Max prawi prawilnie. A teraz? Spina dupę o ruskich? Śmieszne to bo kawałek potomka Stalina pojawił się na Rosyjskim tronie ze 144% poparciem Beka z Putina. On dobrze wie że pizdy będą się go bać, a zamiast trząść dupą przed ruskim powinniśmy mu porządnie pokazać "spierdalaj". Kurwa czy aby historia nie pokazuje że Polska wie jak się obchodzić z ruskim motłochem? Do zaborów potrzebowali wpaść we trzech. Na WW2 gdyby nie jebali nas z 2 stron i Hitler by się zatrzymał. Po za tym u poprzednio wymienionego dostali wpierdol dopiero zima ich uratowała. Ale my jako Polacy się raczej zimy nie boimy w końcu dwa lata żeśmy przesiedzieli w Moskwie.

Kurwa - mamy chuj - jak by nie było mamy w chuj małą armię. Ale ruskie szkolenie, podłóg Polskiego? Pfff serio. Bieda z nędzą. Dość spora część Polaków (mam na myśli POLAKÓW - nie lewackie pizdy pro-równościowe) bez problemu by chwyciła za broń. My to we krwi mamy żeby ruskim wpierdol spuszczać.

Nie ma co srać po gaciach tylko zapierdalać po Lwów.



ta po Lwów,przestan fantazjowac
Zgłoś
Avatar
ozymandiusz 2014-03-03, 8:11
MrGizzy napisał/a:

Zawsze Max prawi prawilnie. A teraz? Spina dupę o ruskich? Śmieszne to bo kawałek potomka Stalina pojawił się na Rosyjskim tronie ze 144% poparciem Beka z Putina. On dobrze wie że pizdy będą się go bać, a zamiast trząść dupą przed ruskim powinniśmy mu porządnie pokazać "spierdalaj". Kurwa czy aby historia nie pokazuje że Polska wie jak się obchodzić z ruskim motłochem? Do zaborów potrzebowali wpaść we trzech. Na WW2 gdyby nie jebali nas z 2 stron i Hitler by się zatrzymał. Po za tym u poprzednio wymienionego dostali wpierdol dopiero zima ich uratowała. Ale my jako Polacy się raczej zimy nie boimy w końcu dwa lata żeśmy przesiedzieli w Moskwie.

Kurwa - mamy chuj - jak by nie było mamy w chuj małą armię. Ale ruskie szkolenie, podłóg Polskiego? Pfff serio. Bieda z nędzą. Dość spora część Polaków (mam na myśli POLAKÓW - nie lewackie pizdy pro-równościowe) bez problemu by chwyciła za broń. My to we krwi mamy żeby ruskim wpierdol spuszczać.

Nie ma co srać po gaciach tylko zapierdalać po Lwów.



chujowy trolling. prawie tak jakby świat był grą strategiczną zeus. wyjebie się na wszystkich, sam sobie zbiorę marmur, wytworzę oliwę i zrobię super państwo!
po chuj mi kontakty, handel. sam sobie poradzę.
skoczysz, dostaniesz embargo na ryj i tyle będzie z twojej wojenki.
historię możesz sobie wsadzić w dupę. może jeszcze wyskoczysz z husarią? o bo mieliśmy wielką husiarię kilka wieków temu, to musi oznaczać, że teraz też jesteśmy cool. nie kurwa.
teraźniejszość ≠ przeszłość. polska to bieda, która powinna siedzieć cicha jak trzeba i ułożyć sobie relacje handlowe. z rosją, niemcami. chuj mnie obchodzi wasza walka o sprawiedliwość na świecie, skoro będę płacił przez to wyższe podatki. niech kurwy na ukrainie giną. mam to gdzieś.
Zgłoś
Avatar
przemolll 2014-03-03, 11:28
MrGizzy napisał/a:



Nie ma co srać po gaciach tylko zapierdalać po Lwów.



Za TO masz piwo
Zgłoś
Avatar
c................x 2014-03-03, 12:11
Po chuj nam ten Lwów? Zobacz jak wygląda Polska: lipne drogi, szpitale, bezrobocie i hordy urzędasów. Po dziś dzień funkcjonuje powiedzenie Polska B i mimo wpompowania miliardów złotych z budżetu i funduszy unijnych dalej mamy dysproporcję w porównaniu do części zachodniej.
Biedna z nędzą, deficyt coraz większy a ty myślisz nad wojenka i przyłączaniem nowych terytoriów. No kurwa genialnie!
Zgłoś