18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 20:42
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 10:39
Avatar
Chołek 2014-01-22, 15:48
Zgłoś
Avatar
BongMan 2014-01-22, 16:30 2
cocaine.animals napisał/a:



Typowy ateista Też bym nie wierzył w Boga gdybym był takim ograniczonym kretynem który wyobraża go sobie jako dziadka siedzącego na chmurce z piorunami w ręku Tak masz rację - w twoim pytaniu i rozumowaniu nie ma sensu ani logiki, jest ograniczenie umysłowe


No i dlaczego obrażasz człowieka, który ma inne zdanie niż ty? Bóg nie byłby zadowolony z twojej niechęci do bliźniego, nieprawdaż?

Zgodnie z tym, czego naucza ta religia, to bóg że tak powiem steruje wszystkim. Jeśli pada deszcz, uderza piorun, czy tam trzęsie się ziemia, to jest to dzieło boga. Tak twierdzi ta religia, przypominam, nie ja. Zatem jeśli na kościele montuje się piorunochron to oznacza tylko jedno - sami "zainteresowani" nie wierzą w to, czego uczy ich religia. Jeśli jest inaczej, to wytłumacz. Tylko pamiętaj - kulturalnie. Jesteś między ludźmi.
Zgłoś
Avatar
konanik 2014-01-22, 17:10
narzekacie na kato... to powinno być zdjęcie meczetu!!
Zgłoś
Avatar
J................k 2014-01-23, 12:09
O kurwa BongMan wziął mnie w obronę. Jestem uratowany.
Za to Ty wierzysz w to co 90% społeczeństwa i w to co Twoja rodzina, a dlatego, że jesteś jedynie człowiekiem przyjmującym cudze wartości i wierzenia. Zależy to tylko od miejsca urodzenia i społeczności w której taki debil się wychowuje, bo gdybyś mieszkał na ukranie, to byłbyś prawosławny itp
a teraz weź swoją babcie i idzicie zrobić loda proboszczowi !
Zgłoś