18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Springfield, Stan: Illinois.

Policja rzuciła na ziemię, oraz użyła paralizatora na 29-letniej Lucinda White, która jest w 8 miesiącu ciąży. Wdała się w sprzeczkę z policją po tym jak zgłosiła stłuczkę na parkingu Best Buy.

Mimo że czarna, to i tak przesadne użycie siły.

Akcja od początku.
Zgłoś
Avatar
cripkillah 2013-04-03, 22:57 2
Taka policja przydałaby się w Polsce, żeby pokazać cwaniakom, którzy sobie za dużo wyobrażają - kto jest cwańszy ... Ale nie kurwa przeciwko kobiecie w ciąży. Przesada ;x
Zgłoś
Avatar
CzaszekGocz 2013-04-03, 23:02 2
Piwko za "Mimo że czarna"
Fakt, że gliniarz zachował się delikatnie mówiąc jak pojeb nie ulega wątpliwości, ale jak małpa jest "i'm pregnant" to nie powinna się wdawać w jakieś mecyje, wariatka. A jak wie, że nie kontroluje swoich macierzyńskich nerwów to w ósmym miesiącu niech już siedzi w swoim "hamerykańskim hałsie" - proste.
Zgłoś
Avatar
jacek44 2013-04-03, 23:07 4
I prawidłowo wykonana akcja. Jak jest w ciąży, to niech zamknie pizde i nie rzuca się jak wsza na grzebieniu, Wkurwiają mnie takie osoby, niby to ciąża, niepełnosprawność, to nietykalne, ale do zaczepki same się rwą.

Jeszcze bym jej kurwa rachunek za prąd wysłał, no, z tego paralizatora!
Zgłoś
Avatar
m.statystyka 2013-04-03, 23:08 1
ona nie jest w ciąży, ona jest spasiona -_- wysmażyć czarnucha.
Zgłoś
Avatar
serkulek 2013-04-03, 23:09 2
W ciąży, czy nie, jak gówno nie umie się zachować to jak gówno powinno być traktowane. Chuj z tym dzieckiem wychowanym przez taką matkę, chwasty należy wyrywać jak najwcześniej.
Zgłoś
Avatar
r................5 2013-04-03, 23:17 1
ja to od razu po powrocie do domu bym się na jej miejscu potraktował jakimś napięciem żeby dziecko zagotować chuj z dzieciorem żyła by godnie do końca swych dni z tego odszkodowania.
Zgłoś
Avatar
HariDee 2013-04-03, 23:19
Psy to sa u ciebie na wsi na podworku buraku.
Wielkie dziecko jotpe sie znalazlo.
Policja w USA ma zupelnie inne prawa niz u nas, i tam policjantow sie szanuje. I jestem kurwa swiecie przekonany ze jak jej sie teraz cos stanie lub poroni to dostanie taka kase za odszkodowanie ze bedzie mogla sobie jeszcze 5 nowych malpek urodzic i je wychowywac do konca zycia z tego odszkodowania.
A tobie za napisanie 'psy' wielki murzynski kutas w dupe, i wracaj do szkoly bo pewnie jutro bedziesz mial klasowke z dodawania.
Zgłoś
Avatar
bovski 2013-04-03, 23:20
mówicie, że w ciąży a może ona po prostu chciała kupę
Zgłoś
Avatar
Jew-o-phile 2013-04-03, 23:27 5
@HariDee

Mam głęboko wyjebane na twoją idiotyczną wypowiedź.

Jak wpadniesz na coś konstruktywnego i bez wyzwisk, to daj mi znać.
Tatuś pewnie Pieskiem jest że tak cię to boli, co ? Bo tak naprawdę to nic sensownego nie napisałeś.

Psy w USA się szanuje ? Jest tam jeszcze gorszy poziom niż u nas, ale co ty wiesz. Wyszedłeś na kompletnego ciemniaka.

Ale czego się spodziewać od specjalnej śnieżynki. Siedzi przed kompem, napina się, a nawet w USA pewnie nie byłeś.
Zgłoś
Avatar
krzysiek0909 2013-04-03, 23:28 2
W USA są gliny, a nie psy:)
Zgłoś
Avatar
głodny_toster 2013-04-03, 23:37 2
HariDee napisał/a:

Psy to sa u ciebie na wsi na podworku buraku.
Wielkie dziecko jotpe sie znalazlo.
Policja w USA ma zupelnie inne prawa niz u nas, i tam policjantow sie szanuje. I jestem kurwa swiecie przekonany ze jak jej sie teraz cos stanie lub poroni to dostanie taka kase za odszkodowanie ze bedzie mogla sobie jeszcze 5 nowych malpek urodzic i je wychowywac do konca zycia z tego odszkodowania.
A tobie za napisanie 'psy' wielki murzynski kutas w dupe, i wracaj do szkoly bo pewnie jutro bedziesz mial klasowke z dodawania.



Oooooooo widzę kolega z policji:D
Zgłoś
Avatar
ans83[Ż] 2013-04-03, 23:41 1
Jew-o-phile napisał/a:

Policja rzuciła na ziemię, oraz użyła paralizatora na 29-letniej Lucinda White



chciała by dusza do raju
Zgłoś
Avatar
Prescot 2013-04-03, 23:42
Hehe dobrze jej tak, wcale mi nie żal czarnej małpy po tym zobaczyłem filmik na którym kilka czarnych małp znęca sie w metrze nad białą kobietą w ciąży
Zgłoś
Avatar
slonzok 2013-04-03, 23:48
lucinda to wszystko tlumaczy. Maly czarny jeszcze sie nie urodzil a juz wie, ze bedzie mial przejebane
Zgłoś
Avatar
Unihoc 2013-04-03, 23:49
Słabo, na czarnucha to pałować powinni, albo w ogóle z kapcia na ryj ogłuszyć i młotkiem pizgać
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie