18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
corusci 2012-10-12, 7:33
Kurwa mam wrażenie, że gdyby nie podkład muzyczny to brzmiałoby to jak losowe nakurwianie w perkusję....
Zgłoś
Avatar
M................o 2012-10-12, 8:50
Bo z jakiegoś dziwnego powodu dużo ludzi jara się wyczynową grą na instrumencie czyli im więcej i intensywniej tym lepiej. Niestety z muzyką ma to coraz mniej wspólnego. Sprawdźcie sobie Steva Jordana albo Charliego Wattsa. Oszczędnie ale pewnie i z wyczuciem i buja. Peace!
Zgłoś
Avatar
Hrubawy 2012-10-12, 10:23 1
To żadna już sztuka tak napierdalać, jak karabin, zwłaszcza w dzisiejszej dobie, gdy jako bębniarz w studiu masz do dyspozycji szereg maszyn. Bramki sramki itp.
Nie o to tu chodzi.
Można grać metal i mieć feeling.
Dave Lombardo to jeden z ostatnich mistrzów.
Tu następna perełka:
Koleś się dość długo rozgrzewa, na początku dość oszczędnie, ale na koniec każdego, kto ma jako takie pojęcie o bębnach, MIAŻDZY:

Zgłoś
Avatar
Slonievsky 2012-10-12, 15:10 3
5/7? HAHAHAHHAHAHAHAH Żeś jebnął, panie znawco
Zgłoś
Avatar
Brutalne_Bydle 2012-10-12, 15:58
Derek Roddy rzeczywiście jest całkiem dobry, ale słyszał ktoś o takich żyjących legendach jak Tony Royster, Denis Chambers, Thomas Lang? Mógłbym wymienić jeszcze kilkunastu takich bossów, już kilka lat rozkminiam te bębny i doszedłem do wniosku, że wszędzie gdzie jest temat perkusistów to ludzie nawrzucają filmików z metalowcami, a gdzie się podział feeling, polirytmia muzyki np. Chris Coleman, Jojo Mayer? Czy naprawdę ludziom (którzy się nie znają), podobają się tylko te super szybkie i popisowe młynki z podwójną stopą? Oczywiście to też trzeba umieć, no ale naprawdę?
Zgłoś
Avatar
s................n 2012-10-12, 19:44
Widziałem na żywo taki numer w wykonaniu perkusisty zespołu Europe w sierpniu 2010 w Lublinie na Placu Zamkowym.
Zgłoś
Avatar
qbak 2012-10-12, 23:06
@Anaal Nathrakh

Part mi nic nie mowi. Chyba ze chodzi Ci o Neila Pearta :p
Zgłoś
Avatar
Colossus 2012-10-12, 23:28
Koncert. Wokalista zapomniał tekstu drugiej zwrotki. Pyta się gitarzysty:
- Jak idzie druga zwrotka bo zapomniałem?
- Nie wiem ale zaraz gram solówę, patrz jaki czad
Pyta basisty:
- Ty wiesz jak leci druga zwrotka?
- Stary zaraz zapuszczam pętlę basową, nie wiem jak leci
Zrezygnowany podchodzi do perkusisty:
- Wiesz jak leci druga zwrotka?
- A jaką piosenkę gramy?
Zgłoś
Avatar
buzok 2012-10-16, 13:14
arni92 napisał/a:

Powinno być Wilhelm a nie William. Chociaż Tell się zgadza



Jest zupełnie poprawnie, postać pana Tella i jego imie odmienia się w tylu języka w ilu legendach występuje Willhelm, William, Guglielmo itd a więc
Zgłoś