18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Venice LA
Hyena83 • 2021-04-20, 11:34



Aktualizejszyn Venice Beach Broadway


Venice − dzielnica znajdująca się w regionie Westside należącym do miasta Los Angeles. Znane jest ze swoich kanałów wodnych, plaż i Ocean Front Walk, dwuipółmilowej, wyłącznie pieszej promenady, której nieodłączną część stanowią różni artyści, jak na przykład muzycy czy malarze, oraz sprzedawcy pamiątek. Podczas letnich miesięcy deptak jest aktywnie wykorzystywany, ale tradycja ta przeniosła się również na zimowe weekendy. Jest on ważną atrakcją turystyczną w Południowej Kalifornii i zachowuje swą popularność dzięki temu, że jest atrakcyjnym miejscem na spacery lub jazdę na rowerze. Był stałym miejscem dla powojennych poetów z Los Angeles oraz innych artystów i służył jako ważne centrum kulturalne miasta.

2021-04-20, 19:08
Osoby które grały w GTA v z pewnością poznają miejscówkę

2021-04-20, 19:11
Z serii sadole odkrywają, że w ich wymarzonych stanach zjednoczonych miliony osób żyje na ulicy.

2021-04-20, 19:14
Mejk amerika grejt egen

St...........sz
2021-04-20, 19:45
Każdy człowiek jak jest młody powinien się uczyć, a jak nie chce to od razu do pracy. Jeśli człowiek NIC nie robi to prędzej czy później odzwyczai się od pracy (i jakichkolwiek obowiązków) i nie nadaje się juz do żadnej. Staje się bezdomnym. Wielu bezdomnych tak ma. Naprawdę nielicznym udaje odbić się od dna, a dno wciąga B. Szybko!

2021-04-20, 20:07
Od razu przypomina się "American history X"

2021-04-20, 21:41
Presty napisał/a:

Od 6 lat mamy "prawackie" rządy PiS i... No i co?
Bezdomni zniknęli?
W dupie byłeś, gówno widziałeś, przyjedź do mnie do Krakowa, zobaczysz ilu homlesów tu jest i jak sie zachowują.
I gdzie mają takich jak Ty.
Nauczył się taki słowa "lewak" i nawet nie wie, gdzie to wrzucić i kiedy poprawnie użyć...



Chciałeś inaczej, a mimo to przyznałeś, że lewicowe rządy sprawiają iż ludzie są biedni i bezdomni.

2021-04-20, 22:17
Presty napisał/a:

Od 6 lat mamy "prawackie" rządy PiS i... No i co?
Bezdomni zniknęli?
W dupie byłeś, gówno widziałeś, przyjedź do mnie do Krakowa, zobaczysz ilu homlesów tu jest i jak sie zachowują.
I gdzie mają takich jak Ty.
Nauczył się taki słowa "lewak" i nawet nie wie, gdzie to wrzucić i kiedy poprawnie użyć...



PiS to lewactwo, ignorancie.

2021-04-20, 23:09
Voyton napisał/a:

PiS to lewactwo, ignorancie.



tylko ze z krzyzem w zebach

2021-04-21, 07:29
w Radomiu i Sosnowcu juz jest lepsza cywilizacja :D

2021-04-21, 09:17
Skecz o wizach dla amerykanów to już proroctwo ...

2021-04-21, 17:32
Tu nie o politykę chodzi tylko o temperaturę. Jak byś był bezdomnym to chyba lepiej rozbić namiot przy pięknej plaży gdzie dodatkowo możesz się umyć niż jak bezdomni w Polsce pokitrani po kątach czy piwnicach opustoszałych domów. Bezdomni są wszędzie .

2021-04-21, 19:00
Voyton napisał/a:

PiS to lewactwo, ignorancie.



Dlatego dałem "prawactwo" w cudzysłowiu. Jeśli nie umiesz tego zauważyc, podobnie jak ironii, to sorry, nie moja wina.
A jeśli chodzi o podpierający sie rozdawnictwem PiS, to ***** *** :)

Makulata napisał/a:

Chciałeś inaczej, a mimo to przyznałeś, że lewicowe rządy sprawiają iż ludzie są biedni i bezdomni.



Wszędzie są biedni i bezdomni.
Prócz Korei Północnej.