18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:52
Vinnie Jones
stalowalowa • 2014-12-12, 10:42
Szkoda że już nie ma piłkarzy jego pokroju, pokazałby tym pizdom jak się dziś gra.

Wstawiam, bo rzygam już tym, jak widzę co się odpierdala w tym pięknym sporcie i wbijam pręta w to czy było.
Zgłoś
Avatar
hellmartin 2014-12-12, 18:27 2
Lubie Vinniego ale nie za to, że był piłkarzem albo jakim był piłkarzem a za jego role w filmach. Piłkarzem był słabym. Zero techniki i koordynacji ruchowej jak na obrońce. Nawet na filmiku widać jak kopie "na ślepo" nie ważne czy piłka czy noga. To się nie mieści w regułach gry w piłkę nożną dlatego też kariery to on w tym sporcie nie zrobił. A to, że grał w dobrym klubie stało się tylko dlatego, że to brutalna liga angielska. W hiszpańskiej, francuskiej czy niemieckiej nie zawitałby nawet do 3 ligi. Na co komu obrońca co gra w co 3 meczu.

PS. Co ma agresywność i faulowanie do udawania fauli? To, że agresywnie atakował rywali nie znaczy, że jak mu wjechali to nie zwijał się z bólu...
Zgłoś
Avatar
wst91 2014-12-12, 18:37 5
Myślę, że to on jest pizdą

lobominator napisał/a:

PS. Do tych co powyżej pierdolą na Viniego: facet miał jaja, w przeciwieństwie do obecnych piłkarzyków i o to chodziło autorowi. Poza tym chyba nie znacie go z filmów Guya Richiego. Vinnie rządził na boisku, i rządzi w angielskich czarnych komediach. PS. Za Bad to the Bone drugie piwko, aż mi się T2 przypomniał.



Wejście na złamanie nóg przeciwnikowi, czy wbicie łokcia w żebra interweniującego bramkarza. No faktycznie ten to ma jaja
...
Zgłoś
Avatar
Kijanaa 2014-12-12, 18:52
gówno nie piłkarz , nawet go tak nazwać nie można. to tak jak kibica porównywać do stadionowych napie***laczy
Zgłoś
Avatar
Ambroży 2014-12-12, 19:12
@ikea

Co do tego, że koleś z filmiku zachowuje się jak idiota chyba nikt nie ma wątpliwości. Ale Ty specjalnie mądrzejszy nie jesteś od niego pisząc taką bzdurę :
"Tak BTW, powtarza się pewna prawidłowość, że jak się nie ma sprytu, to używa się siły. Odnosi się to do wszystkiego, do sportu, polityki, wojen. To jest domena słabych ludzi"

Kurwa a ja zawsze myślałem, że to słabszy człowiek zmuszony jest do użycia sprytu, żeby przechytrzyć silniejszego.
Zgłoś
Avatar
Fylyp 2014-12-12, 19:15
Miał jaja? kurwa mać, to jest piłka nożna a nie ring. żadna odpowiedzialność oprócz jakiejś głupiej czerwonej kartki mu nie grozi, a może wykluczyć innych na miesiące leczenia kontuzji i ty gadasz że ma jaja? 21 piłkarzy biega po boisku z myślą o grze, a nie o napierdalaniu przeciwników, wychodzi taki chojrak i zaczyna ich z PREMEDYTACJĄ nakurwiać - gdzie tutaj jaja? jakby miał te jaja to by poszedł ładować na ring z prawdziwymi bokserami, tam by pewnie wyrwał wpierdol i miałbyś swojego bohatera.
no ale role w filmach ma dobre
Zgłoś
Avatar
Alphi 2014-12-12, 19:29 1
Jego wyjście z autobusu i szukanie ofiary rozpierdala system

Zgłoś
Avatar
orwell14 2014-12-12, 20:07
ikea napisał/a:

Chuj a nie piłkarz. To nie jest boks, żeby się tak zachowywać. Gorącą głowę to powinien zostawić sobie na pójście do knajpy, albo potyczki z podwórkowymi kolegami, ew. po obiedzie jakby zupa była za słona.

Tak BTW, powtarza się pewna prawidłowość, że jak się nie ma sprytu, to używa się siły. Odnosi się to do wszystkiego, do sportu, polityki, wojen. To jest domena słabych ludzi, ale już niech stracę - dostajesz piwo za temat, ale tylko po to aby więcej ludzi mogło przeczytać mój komentarz.



Bardzo się cieszę, ze mogłem przeczytać twój komentarz. Dzięki temu wiem, ze jesteś zwykłym nieudacznikiem, chudą pizdą której wydaje się, ze to, ze ma grube pingle na oczach, czyni ja intelektualistą. Nie odpisuj.

Vinnie był zajebisty. Szkoda, ze nie pograł dłużej w The Blues. Typowy taran, zawodnik od brudnej roboty, tak jak np. Gattuso. Teraz jest już takich mało, bywał takim Pepe, ale tez sporo złagodniał. Piłka niestety robi się sportem dla aktorów, ale i tak uwielbiam ją oglądać.
Zgłoś
Avatar
Lumpy1 2014-12-12, 20:30 1
Who cares jakim był piłkarzem??
Ważne że jest zajebistym aktorem
Za Vinniego zawsze piwko!
Zgłoś
Avatar
maksym_gorki 2014-12-12, 20:41 4
orwell14 napisał/a:



Bardzo się cieszę, ze mogłem przeczytać twój komentarz. Dzięki temu wiem, ze jesteś zwykłym nieudacznikiem, chudą pizdą której wydaje się, ze to, ze ma grube pingle na oczach, czyni ja intelektualistą. Nie odpisuj.

Vinnie był zajebisty. Szkoda, ze nie pograł dłużej w The Blues. Typowy taran, zawodnik od brudnej roboty, tak jak np. Gattuso. Teraz jest już takich mało, bywał takim Pepe, ale tez sporo złagodniał. Piłka niestety robi się sportem dla aktorów, ale i tak uwielbiam ją oglądać.


To może ja za niego odpiszę. Jest "nieudacznikiem, chudą pizdą której wydaje się, ze to, ze ma grube pingle na oczach", bo nie spuszcza się nad kolesiem, który wychodził na boisko, po to, by połamać przeciwników, a dopiero później pomóc drużynie? Chuja warty taki piłkarz, co osłabia drużynę. Osobiście uwielbiam Gattuso, bo miał niesamowite serce do gry, a jednocześnie umiał grać w piłkę na wysokim poziomie. Jego celem nie było połamanie nóg rywalom,a pomoc drużynie w zwycięstwie. Crazy Gang miał inne założenia, dlatego chuja grali. Mylisz agresję z brutalnością i piłkarza z boiskowym chuliganem.
Zgłoś
Avatar
Devorious 2014-12-12, 20:45
to ,ze faulował brutalnie nie oznacza, że był dobrym piłkarzem. W niższych ligach znajdziemy dużo walczaków ale czy to oznacza, że są dobrymi piłkarzami?
Zgłoś
Avatar
Juran69 2014-12-12, 20:50
lobominator napisał/a:

PS. Do tych co powyżej pierdolą na Viniego: facet miał jaja, w przeciwieństwie do obecnych piłkarzyków i o to chodziło autorowi. Poza tym chyba nie znacie go z filmów Guya Richiego. Vinnie rządził na boisku, i rządzi w angielskich czarnych komediach. PS. Za Bad to the Bone drugie piwko, aż mi się T2 przypomniał.



dzieki wiedziałem ze jak przejże komentarze to znajde tytuł tej epickiej nutki!
Zgłoś
Avatar
uho82 2014-12-12, 21:24
cipy nie sportowcy. tyle do powiedzenia
Zgłoś
Avatar
Ohoho 2014-12-13, 16:26
ikea napisał/a:



Co kurwa Pepe? Możesz rozwinąć swoją myśl? Czy jesteś tak upośledzony?



Z tego co widzę, to ty jesteś tak upośledzony skoro nie wiesz co Pepe odpierdala na dzisiejszych meczach.
Zgłoś