18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:54
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:55
🔥 Wesele po rosyjsku - teraz popularne
Viva la France!
Nick_Diaz • 2013-12-14, 18:43


Poprawność polityczna osiąga apogeum, rząd Francji wystosował specjalny raport, w którym słowa takie jak integracja i asymilacja, mogą zostać zakazane. Raport zabrania krytycznie wypowiadać się na temat nielegalnych imigrantów. Społeczeństwo francuskie ma się stać „globalne”, bez tożsamości narodowej.

Raport wyszczególnia kilka „porad” mogących ułatwić ten proces przemiany społeczeństwa. Jednak najbardziej kontrowersyjnym pomysłem w tym raporcie jest aby sprawa imigracji stała się „sprawą dziedzictwa” zostanie ustanowiony „Międzynarodowy dzień Imigracji”. Przeprowadzenie debat na temat „Działania imigrantów w ważnych momentach historii Francji” na każdym poziomie edukacji, a nawet lokalne władze powinny nazywać nowe ulice i place w miastach i wsiach imionami ważnych imigrantów.

W raporcie rządu francuskiego czytamy też, że niezbędna jest nauka arabskiego:

„Jedną z ważniejszych, jest kwestia języka arabskiego,w historii kolonizacji i dekolonizacji Francji, która musi być świadoma swojej „arabskiej” tożsamości. W związku z czym, ważnym jest nauczanie arabskiego, zagwarantowane przez Ministerstwo Edukacji Narodowej, na tych samych zasadach, na których uczy się innych języków obcych. Powinien być nauczany w większość szkół na terenie Francji.”

Francja dochodzi do momentu, w którym trzeba uważać na każde wypowiedziane słowo, by nie urazić imigrantów. Rząd dąży do globalizacji, dba o „obcych” bardziej niż o obywateli swojego kraju. Do czego prowadzi polityka zachodu?



Źródło: ndie . pl
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2013-12-15, 9:04
"arabska" tozsamosc buahahaha
zal tylko tych fajnych francuskich dupeczek ktore albo beda lataly w tych szmatach zeby ich nie ukamieniowali albo beda obiektem polowac ciapkow
Zgłoś
Avatar
dejfslu 2013-12-15, 12:55 1
Polityka to jedno, a życie to drugie. Mieszkałem przez ostatni rok w Paryżu jako student. Oczywiście, jest tam mnóstwo czarnych i arabów, ale normalne życie wcale nie wygląda tam tak, jak np. przedstawia się to w Polsce. Miałem za sąsiadów małżeństwo z Algierii, zupełnie normalni ludzie, jak była okazja do picia, to pili, jak robiliśmy z dziewczyną polski obiad z popularnym schabowym, to tego schabowego wcinali bez oporów. Trzeba więc odróżnić normalnych ludzi o debili krzyczących o dominacji islamu itp. Uwierzcie, że tych pierwszych jest 99 procent...
Zgłoś
Avatar
Falsum 2013-12-15, 22:39
dejfslu napisał/a:

Polityka to jedno, a życie to drugie. Mieszkałem przez ostatni rok w Paryżu jako student. Oczywiście, jest tam mnóstwo czarnych i arabów, ale normalne życie wcale nie wygląda tam tak, jak np. przedstawia się to w Polsce. Miałem za sąsiadów małżeństwo z Algierii, zupełnie normalni ludzie, jak była okazja do picia, to pili, jak robiliśmy z dziewczyną polski obiad z popularnym schabowym, to tego schabowego wcinali bez oporów. Trzeba więc odróżnić normalnych ludzi o debili krzyczących o dominacji islamu itp. Uwierzcie, że tych pierwszych jest 99 procent...



Dlatego wroga należy upatrywać w ełokratach (podejmujących takie decyzje), a nie (jak to wielu czyni) w ciapakach.
Zgłoś
Avatar
dagins 2013-12-16, 17:06
@dejfslu
Ci ,,normalni ludzie" są jeszcze normalni, bo mają socjal, ale kiedy socjal się skończy i przyjdzie kryzys, to zgadnij za kim się wstawią. Nie żeby mieli jakiś wybór, bo francuskie narodówki ich nie przyjmą - to tak jakby do NSDAP Hitler przyjął murzyna.

@Sapwood
Prawda. Naszym wrogiem jest Unia, a ciapaci imigranci to tylko skutek jej działania,
Zgłoś