18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
smc 2023-03-27, 20:38 7
Normalne relacje.

Francuz układa się z rządem paląc opony, a Polak biorąc 500zł.
Zgłoś
Avatar
markop4321 2023-03-27, 20:55
Co tam Borys bydła robił ?
Zgłoś
Avatar
ququa 2023-03-27, 21:01 5
Wiewór napisał/a:

W Paryżu protesty bo największym nierobom w Europie podnieśli wiek emerytalny
W Izraelu strajki bo grzebią w prawie.
W Niemczech strajki bo w transporcie chca wyższych pensji.
Tymczasem polskie robactwo żyje za 2000 zł a wynajem mieszkania kosztuje 3000. W przeciągu dwóch tygodni ukradli kilkadziesiąt milionów.
I co ?
I chujow sto.
Polski robak wstał rano. Posłuchał w TVP jak jest dobrze. Zjadł czerstwy chleb z biedronki posmarowany na przezroczysto smalcem i poszedł jebac 14 h w januszexie na czarno bo firmy nie stać na ZUS po tym jak PiS go podniósł.



Mnie nie iteresuje, że sie dajesz ruchac

mnie boli bo podatek podniesli i jak ja teraz bede płacił za 3 domy i 12ha ziemi
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2023-03-27, 21:16 5
ququa napisał/a:

Mnie nie iteresuje, że sie dajesz ruchac
mnie boli bo podatek podniesli i jak ja teraz bede płacił za 3 domy i 12ha ziemi



Ja sobie swietnie radzę ale. .
Wypierdole najwyżej pracowników na bruk i się wyżywię ale oni i wy będziecie wpierdalac spleśniały chleb.
Tak skończycie jak nie wyjdziemy na ulice.
Zgłoś
Avatar
Jokerd 2023-03-28, 6:43 15
Wiewór napisał/a:

W Paryżu protesty bo największym nierobom w Europie podnieśli wiek emerytalny
W Izraelu strajki bo grzebią w prawie.
W Niemczech strajki bo w transporcie chca wyższych pensji.
Tymczasem polskie robactwo żyje za 2000 zł a wynajem mieszkania kosztuje 3000. W przeciągu dwóch tygodni ukradli kilkadziesiąt milionów.
I co ?
I ch*jow sto.
Polski robak wstał rano. Posłuchał w TVP jak jest dobrze. Zjadł czerstwy chleb z biedronki posmarowany na przezroczysto smalcem i poszedł jebac 14 h w januszexie na czarno bo firmy nie stać na ZUS po tym jak PiS go podniósł.



Hahaha kurwa, jak slysze o prywaciarskich januszexach „co ich na zus nie stac” to mnie kurwa pusty smiech ogarnia. Pierdoleni prywaciatrze - oni nigdy na zus „nie mieli”. Ani teraz ani 20 lat temu.
Ale obroty na firmie w miesiacu ze sie slabo robi. Jak sie jest mniejszym przedsiębiorca i nie stac cie na opłacenie zusu dla swoich murzynow (ktorym pewnie tez chuja płacicie „bo nie macie”) to pora sie zastanowic nad rentownością waszego biznesu, skoro zus (oczywiscie minimalny, bo napierdalac zaczynacie pod stolem jak za czasow świetności prywaciarzy 20 lat temu) jest dla was nie do udźwignięcia. Albo pora przestac pierdolic glupoty ze nie ma na zus.
Prywaciarze - wielki chuj wam w dupe, sperma wam w ryj



I nie fisiuj o wypierdoleniu pracownikow, bo jak masz bole porodowe o zus dla pracownikow, to jedynym poszkodowanym bedziesz ty. Twoi Murzyni pojda w pizdu do innej roboty, a to Ty panie Szefie bedziesz teraz napierdalal po 20 godzin zeby utrzymac reputacje firmy i Twoj dotychczasowy luksus zycia.
Ci ludzie znajda robote, a Ty zostaniesz z samochodami na leasing i kredytami na firmie czy co tam kurwa masz. Wiec nie strasz..
Zgłoś
Avatar
Imperator_Jan 2023-03-28, 8:38 3
Jokerd napisał/a:

Hahaha kurwa, jak slysze o prywaciarskich januszexach „co ich na zus nie stac” to mnie kurwa pusty smiech ogarnia. Pierdoleni prywaciatrze - oni nigdy na zus „nie mieli”. Ani teraz ani 20 lat temu.
Ale obroty na firmie w miesiacu ze sie slabo robi. Jak sie jest mniejszym przedsiębiorca i nie stac cie na opłacenie zusu dla swoich murzynow (ktorym pewnie tez chuja płacicie „bo nie macie”) to pora sie zastanowic nad rentownością waszego biznesu, skoro zus (oczywiscie minimalny, bo napierdalac zaczynacie pod stolem jak za czasow świetności prywaciarzy 20 lat temu) jest dla was nie do udźwignięcia. Albo pora przestac pierdolic glupoty ze nie ma na zus.
Prywaciarze - wielki chuj wam w dupe, sperma wam w ryj

I nie fisiuj o wypierdoleniu pracownikow, bo jak masz bole porodowe o zus dla pracownikow, to jedynym poszkodowanym bedziesz ty. Twoi Murzyni pojda w pizdu do innej roboty, a to Ty panie Szefie bedziesz teraz napierdalal po 20 godzin zeby utrzymac reputacje firmy i Twoj dotychczasowy luksus zycia.
Ci ludzie znajda robote, a Ty zostaniesz z samochodami na leasing i kredytami na firmie czy co tam kurwa masz. Wiec nie strasz..



W u psychiatry z tym problemem byłeś? Posługując się starym ludowym pwiedzieniem - W dupie byłeś, gówno widziałeś.
Zgłoś
Avatar
qrcok 2023-03-28, 9:09
Wiewór napisał/a:

Polski robak wstał rano. Posłuchał w TVP jak jest dobrze. Zjadł czerstwy chleb z biedronki posmarowany na przezroczysto smalcem i poszedł jebac 14 h w januszexie na czarno bo firmy nie stać na ZUS po tym jak PiS go podniósł.



Dobra, rozumiem że Ty szedłeś z pochodnią protestować, tylko się, kurcze, nikt nie przyłączył?
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2023-03-28, 11:22
Jokerd napisał/a:

Hahaha kurwa, jak slysze o prywaciarskich januszexach „co ich na zus nie stac” to mnie kurwa pusty smiech ogarnia. Pierdoleni prywaciatrze - oni nigdy na zus „nie mieli”. Ani teraz ani 20 lat temu.
Ale obroty na firmie w miesiacu ze sie slabo robi. Jak sie jest mniejszym przedsiębiorca i nie stac cie na opłacenie zusu dla swoich murzynow (ktorym pewnie tez chuja płacicie „bo nie macie”) to pora sie zastanowic nad rentownością waszego biznesu, skoro zus (oczywiscie minimalny, bo napierdalac zaczynacie pod stolem jak za czasow świetności prywaciarzy 20 lat temu) jest dla was nie do udźwignięcia. Albo pora przestac pierdolic glupoty ze nie ma na zus.
Prywaciarze - wielki chuj wam w dupe, sperma wam w ryj

I nie fisiuj o wypierdoleniu pracownikow, bo jak masz bole porodowe o zus dla pracownikow, to jedynym poszkodowanym bedziesz ty. Twoi Murzyni pojda w pizdu do innej roboty, a to Ty panie Szefie bedziesz teraz napierdalal po 20 godzin zeby utrzymac reputacje firmy i Twoj dotychczasowy luksus zycia.
Ci ludzie znajda robote, a Ty zostaniesz z samochodami na leasing i kredytami na firmie czy co tam kurwa masz. Wiec nie strasz..



Co tu jeszcze robisz. Otwieraj firme i jutro robisz gruby hajs. Firme otworzysz przez internet. Przecież to takie proste?
Misiu kolorowy. Jest taki kryzys ze skończył się czas pracowników. Niedługo będziecie zapierdalac za jedzenie. Za michę kurwa ryżu tak jak wam morawiecki obiecał.
Ostatnio jak dałem ogłoszenie ze szukam pracownika to po godzinie wyłączyłem telefon bo myślałem ze kurwicy dostane. Ludzie błagali żeby ich przyjąć.
Zgłoś
Avatar
SlimShady 2023-03-28, 15:58 1
Wiewór napisał/a:

W Paryżu protesty bo największym nierobom w Europie podnieśli wiek emerytalny
W Izraelu strajki bo grzebią w prawie.
W Niemczech strajki bo w transporcie chca wyższych pensji.
Tymczasem polskie robactwo żyje za 2000 zł a wynajem mieszkania kosztuje 3000. W przeciągu dwóch tygodni ukradli kilkadziesiąt milionów.
I co ?
I chujow sto.
Polski robak wstał rano. Posłuchał w TVP jak jest dobrze. Zjadł czerstwy chleb z biedronki posmarowany na przezroczysto smalcem i poszedł jebac 14 h w januszexie na czarno bo firmy nie stać na ZUS po tym jak PiS go podniósł.



Trzeba być naprawdę nieudacznikiem by nie mieć dzisiaj pracy w Polsce. Albo dającym się wyzyskiwać idiotą, by pracować bez umowy. Czy głąbem pracując 14h dziennie za 2000 zł, gdy minimalna w kraju to 2700 zł netto.
Zgłoś
Avatar
TylerPL 2023-03-28, 16:43 1
Ktoś poszedł do Szefa kuchni z reklamacją steku dobrze wypieczonego. Szef się wkurwił, że bardziej wypieczony być nie może, ale na życzenie klienta wszystko i oto efekt.
Zgłoś
Avatar
Jokerd 2023-03-28, 17:35 1
Wiewór napisał/a:

Co tu jeszcze robisz. Otwieraj firme i jutro robisz gruby hajs. Firme otworzysz przez internet. Przecież to takie proste?
Misiu kolorowy. Jest taki kryzys ze skończył się czas pracowników. Niedługo będziecie zapie**alac za jedzenie. Za michę k***a ryżu tak jak wam morawiecki obiecał.
Ostatnio jak dałem ogłoszenie ze szukam pracownika to po godzinie wyłączyłem telefon bo myślałem ze k***icy dostane. Ludzie błagali żeby ich przyjąć.


Misiu kolorowy, opowiesci o błaganiu o zatrudnienie mozesz puszczac na forum dla dzieci wczesnoszkolnych.
Nie mam ochoty Ci sie tlumaczyc co i gdzie robie.
Fakt jest taki ze jak nie stac cie na opłacenie komus zusu „bo PiS podniósł zus” to slabo Twoja firemka jedzie i to Ty masz problem ze nie stac cie na ludzi ktorych zatrudniasz. Pewnie placz sie podnosi glownie z powodu podniesienia pensji minimalnej - czyli jestes typowym wyzyskiwaczem trzymającym ludzi na minimum.
Kiedys zrozumiesz ze aby miec wiecej ponosi sie rowniez wieksze koszta. Ja sie nauczylem ze pracownik to taki sam czlowiek jak ja i tez chce byc dobrze wynagradzany za swoja prace. Ale w Polsce to pojecie obce, niewiele jest firm gdzie szef nie stawia dojenia pracownikow i wyzysku po trupach nade wszystko. Pazerny dwa razy traci

Jak Cie nie stac na pracownika to zapierdalaj sam

I nie dorabiaj ideologii nazywając ludzi robakami i żebrakami o prace. Pewnie sam należysz do ludzi ktorych dzieła 3 raty kredytu od bycia bezdomnym
Zgłoś
Avatar
ququa 2023-03-28, 19:21
Wiewór napisał/a:

Ja sobie swietnie radzę ale. .
Wypierdole najwyżej pracowników na bruk i się wyżywię ale oni i wy będziecie wpierdalac spleśniały chleb.
Tak skończycie jak nie wyjdziemy na ulice.



Ja sie wyzywie i swoja rodzine, ale miastowe wykapia jak muchy
Zgłoś