18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
W chinach już nie wytrzymali
~Velture • 2022-12-01, 14:36
Ludzie się wkurwili już w chinach i mają dość tego jak się ich zamyka.

Dodatkowo firma z owocem w logo która tam ma swoje fabryki zablokowała w chińskim appstore rózne aplikacje których ludzie używali do komunikowania się między sobą.
Zgłoś
Avatar
mewta 2022-12-01, 22:24
zobaczyli ze meczach nie ma rystrykcji ze sa oszukiwani i sie obudzili
Zgłoś
Avatar
TomaszBarowiec 2022-12-01, 22:36
Czy ktoś zamierza wytknąć, że antycovidowe, ale każdy jest z maseczką?
Zgłoś
Avatar
n1ck.ee 2022-12-02, 11:23
KrystekKrystek napisał/a:

Zastrzelą parędziesiąt osób i reszta wróci na miejsce w podskokach. W Europie zachodniej (francja, belgia) strzelali do ludzi to w Chinach się na bank nie będą pierdolić.



Chiny to bardziej cywilizowany kraj niż Belgia czy Francja.
Zgłoś
Avatar
Janko 2022-12-02, 12:00 1
Jebać kowid i kowi Dian
Zgłoś
Avatar
KrólOrtalionu 2022-12-02, 13:10 2
Joachim napisał/a:

Wsadź sobie w dupe swoje teorie spiskowe
Nic takiego nas nie czeka



Tak, tak teorie spiskowe, srowid i cała otoczka oraz szpryce(są super) to też teorie spiskowe.
Zaklinasz rzeczywistość ale to cię nie uchroni przed zderzeniem z tym co będzie.
Wszystkiego dobrego życzę.
Zgłoś
Avatar
bleblebator1 2022-12-03, 15:54
mazga50 napisał/a:

I tyle waszego, co pośpiewaliście, bo dupy byliście i trzeba było działać, a nie śpiewać. A po tych przyśpiewkach spawacz zrobił stan wojenny i sobie pod kołderką u mamusi mogliście pośpiewać tylko, albo Wolnej Europy posłuchać w piwnicy. Wielcy kurwa wasza jebana mać, zdalnie sterowani przez żydków (michniki i spółka) rewolucjoniści. A do czego doprowadziła kurwa solidarność - mamy przykład teraz - wyrobnikami w "wolnej" Polsce jesteśmy, a żydostwo ma w garści całą gospodarkę, Pluje wam w ryje.



Zapomniałem dodać, ale to fakt autentyczny z mojego życia, żadne fake. Jakoś juz w 1987 wycięliśmy papierową koronę i nakleiliśmy na godło w naszej klasie. Kończyłem szkołe, to nadal wisiał komunistyczny orzeł ale w koronie
Zgłoś