18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 36 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
sashi_82 2013-03-24, 19:41
Ustawka jak sam chuj, koleś popierdolił cały program, by potem to skomentować do kamery.
Zgłoś
Avatar
kwrtwlp 2013-03-24, 19:45 1
ru_ziolo napisał/a:

Program z debilami,robiony przez debili dla debili.



Z debilami, dla debili, ale nie przez debila; poszukaj sobie Gordon Ramsay's Ultimate Cookery Course na przykład.

Pozdrawiam hejterów, tak to jest jak ktoś sobie duża mordą małego huja rekompensuje.
Zgłoś
Avatar
C................g 2013-03-24, 20:03 2
Nie wiedziałem, że Zygmunt Chajzer robi teraz w zagranicznych programach, nowa fryzurka, nowy desgin!
Zgłoś
Avatar
c................7 2013-03-24, 20:34
Ciekawe ile "piniendzy" zgarnął za te show?
Zgłoś
Avatar
Aikenlól 2013-03-24, 20:42 4
konik159 napisał/a:

shout your fucking mouth:p



shut your fucking mouth*

Ver0 napisał/a:

Biedy nie zrozumiał, że ma sam siebie wskazać jako winowajce niepowodzenia zespołu



Ty chyba nie zrozumiałeś co oni mówili, gość miał wskazać jedną osobę i powiedzieć dlaczego została wybrana spośród drużyny, najpierw powiedział dwie osoby i nie podał powodów ponieważ uznał że mają to obgadane i nie będzie napieprzał na kolegów, a za drugim razem wskazał jednego i nie powiedział dlaczego.

Chcecie kozakować ze znajomości języków, to sie KURWA TROCHE ICH POUCZCIE PIERDOLONE KRETYNY.

bo nic mnie tak nie wkurwia, jak probujecie się pokazać ze strony znajomości języka Angielskiego
Zgłoś
Avatar
Resterwers 2013-03-24, 20:52
Mmmm, hall'a kitchen To chyba jedyny program, gdzie można usłyszeć jak Ramsey przeklina i nie jest "wypikany" Za tego Pana zawsze poleci piwko z mojej strony Gdyby ktoś nie wiedział na nim musiała się wzorować Magda Gessler żeby pasowała do kuchennych rewolucji..
Zgłoś
Avatar
T-Will 2013-03-24, 21:12 1
Ale mnie wkurwił cwaniaczek za 2 zeta, nic tylko mu wyjebać strzała. Gość wygląda jakby na siłowni go 50kg przygniatało, a zachowuje się jakby był mocniejszy od wszystkich.
Zgłoś
Avatar
grot 2013-03-24, 21:18
Gordon ogólnie jest spoko, ale w tych amerykańskich wersjach programów trzeba robić "show" bo tam jak nie lecą "kurwy" i nikt się nie bluzga i nie bije to nie ma oglądalności. Od razu widać, że ustawione, ale głupim Amerykanom to nie przeszkadza. Przykładów można mnożyć: Jerry Springer, WCW, itd, itd.
Zgłoś
Avatar
Bridgwater88 2013-03-24, 22:04 1
no ok gosciu przykozaczyl ale z drugiej strony...czekalem wiecznosc na material kiedy ktos temu szefunciowi pojedzie w sposob jak on jedzie innym piwko dla kozaka
Zgłoś
Avatar
N................s 2013-03-24, 22:15
? przeciez to jest fake O.o lubie ten program ale tam nic nie ma naprawde. to tak samo jakbys powiedzial co sie stalo w pamietnikach wakacji ;d

gargo napisał/a:



Ten debil zarabia dziennie więcej niż ty na zasiłku wyciągniesz do końca żałosnego życia



a skad mozesz wiedziec ile zarabia? odezwal sie -.-
Zgłoś
Avatar
Liluh 2013-03-24, 22:17 1
heh, uczyć się dzieci, można nie umieć czytać ze zrozumienie, ale jak widać można też nierozumieć prostych komend słownych chudy spękał bo nie zrozumiał o co się go prosi i jak każdy debil pomyślał, że jest obrażany, vide: "niezły z ciebie erudyta", "co kurwa? zajebać ci?". Ot i masz. Pokazał, że ma "wielkiego" i sam siebie wyrzucił z programu, za udział w którym, amerykańscy startujący kucharze daliby się pokroić, bo u nich taki występ to $$$ i angaż. Takiego barana chyba mało kto będzie chciał zatrudnić. Może do wózka z hotdogami.
Zgłoś
Avatar
opek92 2013-03-24, 22:51
ru_ziolo napisał/a:

Program z debilami,robiony przez debili dla debili.


Jak już załapiesz podstawy angielskiego w gimbazie to ten debilizm jest całkiem zabawny i przyjemnie się ogląda.
Zgłoś
Avatar
ru_ziolo 2013-03-24, 22:53 4
gargo napisał/a:



Ten debil zarabia dziennie więcej niż ty na zasiłku wyciągniesz do końca żałosnego życia



ehhh znowu kasa.
Nie znasz mnie, na zasiłku nigdy nie byłem.Nie wiesz ile zarabiam.

Rozumiem, że ten zasiłek to z własnego doświadczenia?
Spokojnie w końcu znajdziesz pracę dostosowaną do swojego wykształcenia.
Zgłoś
Avatar
Kryptonius 2013-03-24, 23:27
Buhahahahha! Myślałem, żę ten starszy kuchol sie troszkę obsrał, ale końcóweczka gdy ten chłopaczek się potknął a gordon zimno "watch the step". I pokazał młodemu gdzie jego miejsce w stadzie.
Zgłoś
Avatar
aopia 2013-03-25, 0:03
Co tu się kurwa dzieje?! Co on kurwa odpierdala? Gordon wyjebane ma na niego. A btw. to show jest ustawiane, Ramseyowi płacili za takie zachowanie. W rzeczywistości jest naprawdę normalny i jest bardzo dobrym kucharzem. Lubi przeklinać ale nie tak jak w Hell's Kitchen.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie