18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Wiewór 2019-11-18, 8:05 1
Tak się to kończy jak walicie konia pod prysznicem. Wszystko leci do wody i o to jest. Pierdolony homunkulus.
Zgłoś
Avatar
jakis1typek 2019-11-18, 8:12
Salieri16000 napisał/a:

Szanowny Panie ekspercie- czy aby przypadkiem, wspomniany przez Pana karp koi, nie jest tu- na tym filmie- zmutowany? Żadna z poniższych odmian, nie pasuje mi do tego, z powyższego filmiku...



Wzorów na karpiach, karasiach koi jest mniej więcej tyle ile jest osobników tego gatunku. Wielkość i rozstaw płetw sugeruje, że to ryba z rodziny karpiowatych. Kształt również.
Zgłoś
Avatar
JorgenPL 2019-11-18, 10:20
Z twarzy taki Optimus Prime
Zgłoś
Avatar
skin88 2019-11-18, 13:54 1
pazuzu napisał/a:

Po pierwsze to nie czarnobyl tylko gdzieś w Chinach, po drugie to karp albo koi carp a po trzecie to nie oczy tylko czarne palmy które wyglądają jak oczy i dają wrażenie twarzy. Uprzedzajac pytania tak jestem ekspęrtę



Empa666 napisał/a:

Umaszczenie to cecha osobnicza moze byc zmienna w gatunki (odmianie). Kazda zebra jest inaczej umaszczona a na to nie wyglada na pierwszy rzut oka.



Visconsin napisał/a:

Szanowny Panie Salieri, czy aby przypadkiem , wspomniany przez Pana "zmutowany" karp koi, nie jest tu- u pana- zmutowany subiektywnie? Nie można stwierdzić czy to pełen rejestr gatunku. Dam piwo pazuzu...



To tzw. Ghost koi, niestety więcej info na ten temat nie posiadam, po wpisaniu w Google fish with human face, wyszukuje właśnie ghost koi

Zgłoś
Avatar
michals_85 2019-11-18, 17:58 2
O Boże, buzię widzę!!!
Widzę, ja widzę.
Zgłoś
Avatar
noster 2019-11-18, 20:11
To Karp koi ghost, krzyżowany i selekcjonowany specjalnie tak aby właśnie uzyskać jak najciekawszy układ umaszczenia.
Zgłoś
Avatar
Czajnik 2019-11-18, 23:09
saves napisał/a:

up
Dokładnie. Wczoraj dowiedziałem się u weterynarza, że mój nowy, rudy kocurek, ma bardzo rzadkie umaszczenie. Generalnie prążki układają się po obwodzie kotów (jak u tygrysów), nasz je ma wzdłuż kręgosłupa. O!



Może downa ma twoj kot i przez to inaczej ma prazki ??
Zgłoś
Avatar
MindBodyLightSound 2019-11-19, 14:34 1
pazuzu napisał/a:

Po pierwsze to nie czarnobyl tylko gdzieś w Chinach, po drugie to karp albo koi carp a po trzecie to nie oczy tylko czarne palmy które wyglądają jak oczy i dają wrażenie twarzy. Uprzedzajac pytania tak jestem ekspęrtę



Koi to karp hodowlany, ale też karp. I pochodzi z Japonii, wiec co robi w Chinach na wolności?
Zgłoś