18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
hendrix_radek 2017-02-24, 7:29 14
Szlabany się opuszczają, światełka migają, dzwonek napierdala. Czego się czepiacie, że to tylko półrogatki. Jak jeszcze bardziej chcecie oznakować fakt że zaraz tędy przeleci kilka ton stali ze sporą prędkością? Postawić ciecia żeby zatrzymywał furmanki i mówił: "ej, kolego. ja nic nie wiem, mówię jak kazali. będzie jechał pociung."
Wg mnie jak ci smutno jak ci źle, weź sznureczek powieś się, zamiast psuć Heńkowi maszyniście dzień. A furę możesz oddać do BORU, tam tak szybko sie rozbijają, że zaraz im zabraknie.
Zgłoś
Avatar
zonk 2017-02-24, 7:49
fantastico napisał/a:

W Kamionce kierowca postanowił wjechać ze zignorowaniem opuszczonego szlabanu na przejazd wprost pod pędzący pociąg przez co nastąpiło potrącenie samochodu nadjeżdżającym składem.


Jakiej Kamionce ? Naucz się kurwa debilu - Czerwionce - mieścina na Śląsku. Nosz musiał mnie wkurwić z rana.
Zgłoś
Avatar
Krak 2017-02-24, 7:52 5
MaszAyahuaskę napisał/a:

Od 0:40. Nie rozumiem tych "półrogatek". Przecież to kurwa tylko kawałek plastiku jest, ile wzrósłby koszt normalnych? Druga długość szlabanu, plus nieco mocniejszy silnik do unoszenia. Strzelam, że nie więcej niż 500zł (już z marginesem)


Może po to, że jeśli jest "niestrzeżony" żeby jakiś niedojeb umysłowy mógł opuścić torowisko w przypadku zakleszczenia?
A druga sprawa to mentalność tych wieśniaków, dzięki czemu dziesiątki ludzi mają problem, bo ten chuj chciał se przejechać.
Powinni go tam na miejscu dobić.
Zgłoś
Avatar
Radson 2017-02-24, 8:13
Debil z cyklu "101 sposobów na spierdolenie dnia sobie i innym".
Zgłoś
Avatar
drSin 2017-02-24, 8:16
Od kiedy dają prawko niewidomym?
Zgłoś
Avatar
Noside 2017-02-24, 8:31 10
MaszAyahuaskę napisał/a:

Nie rozumiem tych "półrogatek". Przecież to kurwa tylko kawałek plastiku jest


Typowy idiota nie rozumie nic. Im się nie pomoże, ich należy zwalczać (albo sami się zabiją).

W normalnym świecie:
Przejazd ten spełnia swoją funkcję. Sygnał wizualny w postaci jebiącego w oczy światła, dźwiękowy w postaci kurewskiej brzdękawki, fizyczny w postaci jebanego badyla na pasie ruchu.
Normalny człowiek stoi, pojazd na sygnale (albo BOR) przejedzie, a idiota się zabija, po czym jego rodzina dostaje rachunek za złomowanie grata i naprawę pociągu, torów, rogatek i wakacje roztrzęsionego maszynisty.
Inni debile będą się oczywiście burzyć, ale to znaczy, że dotarło.
Im, niestety, obustronne szlabany, albo jeden długi różnicy nie robią. I tak przejadą. Świat ma służyć tym, którzy go pchają do przodu.
Zgłoś
Avatar
kfqcpk 2017-02-24, 8:53
W takich przypadkach tacy kierowcy powinni pokrywać koszty wszystkich szkód, może wtedy by się nauczyli.
Zgłoś
Avatar
thewhitestar 2017-02-24, 8:59 2
MaszAyahuaskę napisał/a:

Od 0:40. Nie rozumiem tych "półrogatek". Przecież to kurwa tylko kawałek plastiku jest, ile wzrósłby koszt normalnych? Druga długość szlabanu, plus nieco mocniejszy silnik do unoszenia. Strzelam, że nie więcej niż 500zl (już z marginesem)


całe rogatki sa stosowane w miejscach gdzie są one obslugiwane recznie, bo dróżnik obserwuje przejazd i nie zamknie nikogo wewnątrz. Półrogatki są stosowane w miescach gdzie zamykaja sie one automatycznie, w takim przypadku automatyka nie wie czy ktos jest na przejezdzie, i jesli by kogos zamknieto to ma on umozliwiony wyjazd. Teraz juz rozumiesz?
Zgłoś
Avatar
maniutekxxxx 2017-02-24, 9:18
rybnik.com.pl/wiadomosci,wypadek-w-czerwionce-leszczynach-kierowca-zig...
Zgłoś
Avatar
waloos 2017-02-24, 10:13 1
Strzelałem, że to albo jakiś młodzik, albo idiotka której się śpieszyło a ona przecież czekać nie będzie (jakże popularne podejście wśród pewnych siebie samic) a to się okazuje 59-letni stary debil. Człowiek się powinien z wiekiem coraz mądrzejszym robić - widocznie jego mechanizm przyswajania wiedzy zatrzymał się gdzieś w okolicach 10lat kiedy zdawało się kartę rowerową...
Zgłoś
Avatar
feniks_01 2017-02-24, 13:41
Szlaban bezpieczny ale kierowca pojebany...
Zgłoś
Avatar
barszczzuszkami 2017-02-24, 17:46
Ja nawet nie czytam jego opisów, bo po co? Ale wstawki fajne więc piwko się należy.
Zgłoś
Avatar
pr0_boszcz 2017-02-25, 1:07
to to chuj, podobno kiedyś w Czerwionce mąż umarł na żonce
Zgłoś