18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Strona wykorzystuje mechanizm ciasteczek - małych plików zapisywanych w przeglądarce internetowej - w celu identyfikacji użytkownika. Więcej o ciasteczkach dowiesz się tutaj.
Obsługa sesji użytkownika / odtwarzanie filmów:


Zabezpiecznie Google ReCaptcha przed botami:


Zanonimizowane statystyki odwiedzin strony Google Analytics:
Brak zgody
Dostarczanie i prezentowanie treści reklamowych:
Reklamy w witrynie dostarczane są przez podmiot zewnętrzny.
Kliknij ikonkę znajdującą się w lewm dolnym rogu na końcu tej strony aby otworzyć widget ustawień reklam.
Jeżeli w tym miejscu nie wyświetił się widget ustawień ciasteczek i prywatności wyłącz wszystkie skrypty blokujące elementy na stronie, na przykład AdBlocka lub kliknij ikonkę lwa w przeglądarce Brave i wyłącz tarcze
Główna Poczekalnia (1) Soft Dodaj Obrazki Dowcipy Popularne Losowe Forum Szukaj Ranking
Wesprzyj nas Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie Tylko dla osób pełnoletnich - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 20:34
📌 Konflikt izraelsko-arabski Tylko dla osób pełnoletnich - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:47
Gdy w Europie jest płacz, żałoba i... zarabianie na śmierci:

Cytat:

Przed kioskami we Francji po nowy numer "Charlie Hebdo" tworzyły się olbrzymie kolejki. "Osobiście również stałem w takiej kolejce, z rozmów ludzi wiem, że w kolejkach stali już od 5 rano. Kolejki były przy każdym kiosku w Paryżu" - napisał do redakcji Kontaktu Łukasz.

- To niesamowite, kiedy otworzyłem kiosk, ustawiła się przed nim kolejka 60-70 osób - mówi jedna z kioskarek w Paryżu. - Nigdy czegoś takiego nie widziałem; 450 egzemplarzy poszło w 15 minut - dodaje.

W innych punktach sprzedawcy prasy dostali tylko po 50-100 egzemplarzy - informuje agencja AFP. "Kolejnych egzemplarzy spodziewamy się w czwartek i piątek" - odpowiadali zawiedzionym klientom.
Koczowanie w oczekiwaniu na nowy numer

Francuskie radio informowało z powołaniem się na świadków, że niektórzy już w nocy ustawiali się przed kioskami, żeby mieć pewność, iż zdobędą historyczny numer "Charlie Hebdo". Wielu stałych klientów przezornie zarezerwowało sobie egzemplarz u zaprzyjaźnionych kioskarzy już we wtorek.

Dystrybutor "Charlie Hebdo" poinformował w środę, że zwiększy nakład najnowszego numeru z 3 do 5 milionów egzemplarzy w związku z rosnącym popytem; przed atakiem nakład tygodnika wynosił 60 tys. egzemplarzy.



tak w Nigerii w jedną noc islamska bojówka Boko Haram bestialsko wymordowała ponad 2000 chrześcijan. Ludzie byli zabijani maczetami, podpalani żywcem. I nikt nie płacze. W mediach cisza, nie ma żałoby, nie ma protestów.

Cytat:

Nigeryjskie władze poinformowały, że islamistyczna organizacja Boko Haram wymordowała przed tygodniem nawet dwa tysiące cywilów żyjących w wioskach na północy kraju. Armia rządowa rozpoczęła ofensywę w regionie, by odbić tereny zajęte przez islamskich fanatyków, ale ci się bronią. - Nic nie możecie nam zrobić - stwierdził lider Boko Haram.

Według nigeryjskich władz do ataku na północy kraju, na wsie wokół miasta Baga, doszło w nocy z 3 na 4 stycznia. Kilkuset bojowników sekty wjechało samochodami do wsi i rozpoczęło rzeź. Setki ludzi zginęły rozstrzelane, nie wiadomo, ile ofiar spłonęło w domach, które jeden po drugim zaczęli podpalać najeźdźcy.

Organizacja Amnesty International potwierdziła informacje o ataku, dodając, że miejsce masakry w relacjach świadków "wygląda tak, jakby była to największa dotychczasowa zbrodnia" organizacji.
Wielu mieszkańców wsi, ratując się przed nagłym atakiem Boko Haram, uciekło do buszu. Do tej pory znajdowane są tam ich zwłoki, stąd dokładna liczba ofiar nie jest jeszcze ostateczna.

Bezpośrednio po ataku do graniczących z Nigerią Kamerunu i Czadu z zaatakowanych 16 wsi uciekło ok. 30 tys. osób.

Armia nigeryjska próbuje od weekendu odzyskać zagarnięte przez Boko Haram ziemie, napotyka jednak na ogromny opór bojowników najwyraźniej świetnie wyposażonych w broń.



Z niewiadomych przyczyn zbrodnie islamistów w Nigerii nie wzbudzają takich reakcji świata cywilizowanego jak morderstwo 12 osób w Paryżu. Pytanie - dlaczego? Dlaczego europejscy liderzy są niekonsekwentni w swoim manifestowaniu sprzeciwu się wobec zbrodni i solidaryzowaniu z ofiarami?

Wstawiłbym tu zdjęcia z masakry w Nigerii, ale większość nadaje się na harda.

Źródełka:
tvn24.pl
niewygodne.info.pl
Zgłoś
Witaj użytkowniku sadistic.pl,

Lubisz oglądać nasze filmy z dobrą prędkością i bez męczących reklam? Wspomóż nas aby tak zostało!

W chwili obecnej serwis nie jest w stanie utrzymywać się wyłącznie z reklam. Zachęcamy zatem do wparcia nas w postaci zrzutki - jednorazowo lub cyklicznie. Zarejestrowani użytkownicy strony mogą również wsprzeć nas kupując usługę Premium (więcej informacji).

Wesprzyj serwis poprzez Zrzutkę
 już wpłaciłem / nie jestem zainteresowany
Avatar
D................r 2015-01-14, 21:41 1
małpaV8 napisał/a:



Wstawiłbym tu zdjęcia z masakry w Nigerii, ale większość nadaje się na harda.


No to od czego jest hard? Dawaj
Zgłoś
Avatar
L................a 2015-01-14, 21:46 1
Toż to podwójna radość. Wy się cieszycie, że zginęli czarnoskórzy, a ja, że chrześcijanie.
Zgłoś
Avatar
g................6 2015-01-14, 21:53 2
Może dlatego, że gówno mnie obchodzi co się dzieje z czarnuchami w Afryce. To jest w pizdu daleko i szczerze mówiąc im więcej ich tam zdechnie, tym lepiej. Francja jest dwa kraje od nas i jest w miarę cywilizowana.

Jeśli jesteś wierzący, to zastanów się - czarnuchy w Afryce trzebieni są przez AIDS, malarię, islam, ebolę i w chuj innych, śmiertelnych chorób. Może bóg chce coś w ten sposób nam powiedzieć?
Zgłoś
Avatar
Macary 2015-01-14, 21:53
Bo dla Europy jeden czarny= 1/500 białego, to tak, jakby zginęło tylko 4 białych.
Zgłoś
Avatar
petru23 2015-01-14, 22:01
małpaV8 napisał/a:

Gdy w Europie jest płacz, żałoba i... zarabianie na śmierci:

tak w Nigerii w jedną noc islamska bojówka Boko Haram bestialsko wymordowała ponad 2000 chrześcijan. Ludzie byli zabijani maczetami, podpalani żywcem. I nikt nie płacze. W mediach cisza, nie ma żałoby, nie ma protestów.

Z niewiadomych przyczyn zbrodnie islamistów w Nigerii nie wzbudzają takich reakcji świata cywilizowanego jak morderstwo 12 osób w Paryżu. Pytanie - dlaczego? Dlaczego europejscy liderzy są niekonsekwentni w swoim manifestowaniu sprzeciwu się wobec zbrodni i solidaryzowaniu z ofiarami?

Wstawiłbym tu zdjęcia z masakry w Nigerii, ale większość nadaje się na harda.

Źródełka:
tvn24.pl
niewygodne.info.pl



ale oni w tej Nigerii karczuja murzynów, więc nie wiem o co Ci chodzi
Zgłoś
Avatar
Organista 2015-01-14, 22:39
Źródło TVN24 ? To jakieś żarty
Zgłoś
Avatar
Thevenin 2015-01-14, 22:49 1
Tu macie hollywoodzki obraz w miarę ukazujący masakrę w takiej wsi w Nigerii.
Na początku oczywiście sceny z amerykańcami, który ratują biedaków, ale po 2 min zaczyna się rozkręcać.

Spróbujcie sobie wyobrazić podczas, że to na waszych oczach zabijają wasza rodzinę a wy nie możecie nic zrobić.
Film - Łzy słońca
Zgłoś
Avatar
R................z 2015-01-14, 22:50 2
W trakcie minuty ciszy ku czci tych debilnych karykaturzystów w unioparlamencie Korwin krzyknął czy za 10 000 nigeryjczyków też będzie minuta ciszy, jakoś niestety nikt mu nie odpowiedział
Zgłoś
Avatar
PanAndrzej 2015-01-14, 23:24
Bo ludzie są pierdolonymi hipokrytami. Dopiero gdy coś się sypie na własnym podwórku to się budzą. Nikogo nie obchodzi Syria, Nigeria. Podświadomie mamy wyjebane, bo to jakiś tam kraj trzeciego świata, normalna że czarnuchy się tłuką.
Zgłoś
Avatar
Shineoff 2015-01-14, 23:24
Przecież nikogo nie obchodzi co się dzieje w Nigerii czy innych Afrykańskich kraikach - codziennie tam umiera mnóstwo czarnych, z różnych powodów.

Mi też nie jest jakoś specjalnie szkoda czarnych, nieważne czy katolików czy muzułmanów, czy też buddystów. Szczerze mówiąc, tych Francuzów też mi nie szkoda.

Szkoda tylko, że mordowanie ciapatych na ulicy jest karalne
Zgłoś
Avatar
dabster 2015-01-15, 0:01
Dokładnie, o tym samym mówił Korwin-Mikkełe ostatnio. Co jak co ale gostek mimo że jest dziwakiem to jednak myśli wyjątkowo trzeźwo i nie ściemnia pod publiczkę!
Zgłoś
Avatar
Lordzik92 2015-01-15, 0:04
Nie, to jest po prostu siła mediów, gdyby nagłośnili to co się dzieje w afryce, ludzie nie pozostaliby obojętni, ale trzeba zrozumieć że światem rządzą pieniądze, i twarda polityka, na moralność i współczucie nie ma tu miejsca. Może to brutalnie zabrzmi, ale dzięki temu syfowi jaki dzieje się na świecie, w Europie wszystko jeszcze się trzyma. Gdyby tam zaprowadzono porządki, świat wyglądałby inaczej, niekoniecznie lepiej dla nas.
Zgłoś
Avatar
Leet 2015-01-15, 2:15
Naturalne. Niby dlaczego mielibyśmy się interesować tym, że gdzieś chuj wie gdzie zginęło ileś chuj wie kogo? Normalne, że interesujemy się najbardziej własnym podwórkiem.
Zgłoś
Avatar
Gambi 2015-01-15, 4:14
Nagłośnimy to i co? Ogłoszą to jak o swój kolejny sukces? Zaraz po Francji. Może lepiej zagrać bardziej pokerowo. Poczekać, poinformować później i mieć kolejny argument odłożony w czasie (coby ludzi w napięciu trzymać) żeby mniej problemowo zrzucać demokrację na skrajnych ciapaków?
Zgłoś
Avatar
ravn 2015-01-15, 4:59
A kogo kurwa obchodzą chrześcijanie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie  
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 16 lub 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Oświadczam iż jestem osobą pełnoletnią i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolami kategorii wiekowych na odtwarzaczu filmów
Funkcja pobierania filmów jest dostępna w opcji Premium
Usługa Premium wspiera nasz serwis oraz daje dodatkowe benefity m.in.:
- całkowite wyłączenie reklam
- możliwość pobierania filmów z poziomu odtwarzacza
- możliwość pokolorowania nazwy użytkownika
... i wiele innnych!
Zostań użytkownikiem Premium już od 4,17 PLN miesięcznie* * przy zakupie konta Premium na rok. 6,50 PLN przy zakupie na jeden miesiąc.
* wymaga posiadania zarejestrowanego konta w serwisie
 Nie dziękuję, może innym razem