18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:44
🔥 Are you ok? - teraz popularne
🔥 Trekking na mokro - teraz popularne
🔥 Ruski nurek - teraz popularne
🔥 Zabił kota widłami - teraz popularne
Piękne suknie, lśniąca biżuteria i wytworne fryzury. 18 pań stanęło na scenie w Maccabi Haifa Basketball Club podczas finału konkursu piękności Miss Holokaustu.






Konkurs odbył się już po raz drugi. W tegorocznym finale znalazły się panie w wieku od 70 do 94 lat, wszystkie są byłymi więźniarkami obozów koncentracyjnych.
Zgłoś
Avatar
K................s 2013-08-28, 22:36
"A twój szczęśliwy numerek to..."
Zgłoś
Avatar
L................a 2013-08-28, 22:37 2
Przeżyły, bo były ruchable.
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2013-08-28, 22:40
mogliby zrobic sesje w krematorium
Zgłoś
Avatar
Presty 2013-08-28, 22:42
"W tegorocznym finale znalazły się panie w wieku od 70 do 94 lat,"

nie wiem jak Wy, ale ja zazdroszczę

Wieku i ZABAWY, Sadole:

1. Nie dozyjecie
2. Już w wieku 35 lat zamiast mózgu (siedząc tyle na kompie) będziecie mieć jajeśnicę zamiast mózgu
3. Nie rozumiecie ironii

Zgłoś
Avatar
Caban1908 2013-08-28, 22:45 5
@ up
jedynie co można nie rozumieć to składni czy chuj wie czego w zdaniu z numerem 2, Bronisławie Komoruski.
Zgłoś
Avatar
Syjan 2013-08-28, 22:47 3
A dla nowej Miss będzie bilet w jedną stronę do Niemiec oraz 3 dni w Hotelu Dachau do tego wydanie kolekcjonerskie Mein Kampf.
Zgłoś
Avatar
energetyk 2013-08-28, 22:47
oooo doszedłem <3
Zgłoś
Avatar
MówięPrawdę 2013-08-28, 23:01 1
Mamy wspólną historie z żydami przez setki lat. Mieszali się z Polakami i wielu z was którzy nienawidzą żydów mają pochodzenie żydowskie. Nosz kurwa rozumiem nienawidzić ale trzeba mieć jakiś powód a nie uderzać na ślepo we wszystkich. Może ktoś mi wytłumaczyć za co ie lubimy żydów. Murzyni fakt dzikusy (przykład stany) kozojebcy pojebani (przykład cały świat), a żydzi??? ja mam jedną koleżankę i jest mega spoko... nawet polska patriotka.
Zgłoś
Avatar
greene 2013-08-28, 23:23
Wydaje mi się, że nie ma nic bardziej nonsensownego, poza oczywiście prężną działalnością KK jak i tabu islamistów, niż ugroteskowianie i pokazywanie w tym świetle kobiet, które w czyimś zamiarze, miały spłonąć w piecu. Nie ujmując nikomu korzystania z profitów życia, zabawy etc etc, jest to dość niedorzeczne.

Rzekłbym, nie na miejscu i zapewne zrealizowane w określonym zamiarze propagandowym.
Zgłoś
Avatar
Helvete 2013-08-28, 23:45 1
prosimy na wybieg kandydatke z numerem 6576421
Zgłoś
Avatar
Vadim 2013-08-29, 1:02 1
MówięPrawdę napisał/a:

Mamy wspólną historie z żydami przez setki lat. Mieszali się z Polakami i wielu z was którzy nienawidzą żydów mają pochodzenie żydowskie. Nosz kurwa rozumiem nienawidzić ale trzeba mieć jakiś powód a nie uderzać na ślepo we wszystkich. Może ktoś mi wytłumaczyć za co ie lubimy żydów. Murzyni fakt dzikusy (przykład stany) kozojebcy pojebani (przykład cały świat), a żydzi??? ja mam jedną koleżankę i jest mega spoko... nawet polska patriotka.



Polacy nie lubią Żydów bo zawsze oni byli lepsi. To do nich należała wiekszość kamienic, to oni otwierali różne sklepy, małe przedsiębiorstwa (typu szewc, krawiec, itp.) i zatrudniali polaków, a co za tym idzie posiadali duże majątki (złoto i inne kosztowności). Też tego nie rozumiem tak jak Ty Piwko.
Zgłoś
Avatar
SamSpirytus 2013-08-29, 1:38
Żydom to już się w dupach poprzewracało...
Zgłoś
Avatar
k................z 2013-08-29, 3:18
ja dodam od siebie dwa merytoryczne argumenty przeciwko żydom;

-dobry żyd to martwy żyd
-żyd to frajer żyd to buc żyje po to by go tłuc
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2013-08-29, 5:26 1
od rzekomego holokaustu minęło tyle lat a oni nadal kręcą tą szopkę.
Zgłoś
Avatar
Anders Breivik 2013-08-29, 10:32
damian88719 napisał/a:

Moja faworytka do wygranej: "Mydyljana"

Obrazek


Po chuj to mydlane fałszerstwo propagować? "Biedne żydki Hitler z nich mydło robił". Gówno prawda.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie