18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
W kupie siła!
CzarnyMurzyn • 2012-11-13, 1:45
Takie tam podśmiechujki ze stróżów prawa, którzy wybrali się jak w Powrocie do przyszłości 3 - busikiem po torach
Zgłoś
Avatar
BiałyJeleń 2012-11-13, 19:23
Głąby chyba zapomniały po co faktycznie jest policja z resztą... policja też zapomniała po co jest
Zgłoś
Avatar
ilovepain 2012-11-13, 19:45
Cały film czekałem aż im pomogą!

nie ma piwa
Zgłoś
Avatar
CzarnyMurzyn 2012-11-13, 19:57
@up
Dawaj piwo dziadzie jeden, musze sie dziś napić - pierwszy post na głównej!
Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2012-11-13, 20:00
W 6:23 ten słupek był wczoraj w wiadomościach...
że niby wandale rozjebali miasto ???
Zgłoś
Avatar
Dzedaj87 2012-11-13, 20:10
Zamiast pomoc, to sobie posmiechujki robia, oby kurwa jeden z drugim kiedys tez potrzebowal pomocy, tylko ze od policji... oni im tez krzyknal "RAAAZEM!"
Zgłoś
Avatar
jarecki93 2012-11-13, 20:15 1
kurde szczerze to wku***ia mnie to całe JP i "zawsze i wszędzie...". Służba policjanta jest wyjątkowo trudna. Ciągle ryzykują zdrowie życie starając się chronić porządku publicznego. I zamiast okazać odrobinę szacunku to debile, wielcy władcy osiedli z wielkiej płyty i trybun stadionów naoglądali się gangsterskich filmów klasy b ze stanów i myślą że szpanują na dzielni jak czarni w slumsach. Na koniec: jeżeli ktoś waży się rzucić w policjanta lub radiowóz kamieniem to ch*je całego zakładu karnego w którym będzie siedział, mu w dupe!
Zgłoś
Avatar
merh 2012-11-13, 20:38
co ty pierdolisz.. znajdzie sie kilku prawdziwych z powołania,a reszta to ci,ktorzy nie umieli sie odnalesc w innej pracy/nie mieli perspektyw na jakakolwiek z ich poziomem wiedzy i czajenia. widać to po wielu filmach nagrywanych ,przy zatrzymaniach,przez zatrzymanych własnie.chociażby niedawny przykład z sadola na temat kwitów do suszarki. buce jebane ida na milicjanta i szukają tylko komu dojebać za jazde rowerem po chodniku i picie piwka w parku na ławce. Szanować takich? pojebało do reszty?! a za zniszczenia,ktorych ci debile z filmu dokonali będziesz płacił w swoich podatkach. zadowolony?
Zgłoś
Avatar
Catar 2012-11-13, 20:51
Co to to na koncu?
Zgłoś
Avatar
jarecki93 2012-11-13, 20:55 1
ale kurwa zniszczenia - trochę trawy się zjebało. a że narodowcy rozjebali pół centrum Warszawy, powyrywali płyty chodnikowe, połamali słupki za jakieś 50 tys zł to nie ważne tak? Szczerze to jeżdżę szybko ale kurwa jak mnie złapią za zbyt szybką jazdę i wlepią 500 zł mandatu to mandat przyjmę i zapłacę. Zasłanianie się braku jakiś śmiesznych dokumentów jest zwykłym tchórzostwem. Złamałem prawo - należy mi się kara. Nie złamałem prawa - mogę być spokojny. Co do picia w parkach to policjant nie ma nic do gadania musi egzekwować prawo. I zamiast nawalać głupie teksty o psach i sukach poczytałby taki jeden z drugim prawo, stworzył spójny tekst ustawy pozwalającej na picie np. piwa i wina w miejscach publicznych (sam bym się pod tym podpisał). Potem zebranie podpisów i marsz do sejmu złożyć projekt ustawy. No ale aby to zrobić trzeba umieć czytać i pisać a nie wiem czy któryś z tych kiboli ma taka umiejętność. Bo rzucić płyta chodnikowa to łatwo ale jak trzeba napisać coś spójnego to woła mamę...
Zgłoś
Avatar
mathew14 2012-11-13, 20:56
Gorszych popaprańców w życiu nie widziałem. Widać że chłopakom z prewencji myślenie przychodzi z bólem, ale czego my wymagamy od sierot po komunie;) nie powinni sie tak spinać.
Zgłoś
Avatar
wormarder 2012-11-13, 21:08
ja bym im dał mandat
Zgłoś
Avatar
issenpl 2012-11-13, 21:16
nie mam przyjemnosci z wami rozmawiac
Zgłoś
Avatar
~CanesPL 2012-11-13, 21:44
jarecki93 napisał/a:

(...) Służba policjanta jest wyjątkowo trudna. Ciągle ryzykują zdrowie życie starając się chronić porządku publicznego.(...)



Jasne, kurwa.

Ostatni przykład.
Zgłoś
Avatar
WIEWIORa 2012-11-13, 22:23
aż kurwa zgrałem sobie to na iphona, tytuł : 10minut ostrej komedii
Zgłoś
Avatar
dar_q 2012-11-13, 22:35
krzychu kadem tera
Zgłoś